Mefa-Polska Sp. z o.o.

Stara Iwiczna

Opinie o Mefa-Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-05-10 13:05:49
Hej, wyjątkowo miła atmosfera. Zazwyczaj firmy handlowe są pazerne. W Mefie jest inaczej. Kierownictwo traktuje pracowników po partnersku. Polecam! Wiem, bo pracowałem w tej firmie.
MS 2012-06-14 18:09:20
Witam
Ma może ktoś jakieś świeższe informację o danym pracodawcy ??
Jaka panuje tam atmosfera, jakie jest podejście do handlowców pracujących w terenie ??
beata 2013-03-12 12:33:34
Teraz kryzys. Oni prowadzą rekrutację, to znaczy zwalniali? może ktoś napisze prawde o mefie, bo złozyam aplikacje. Dla mnie ważne, czy płacą regularnie. Czy dziewczyna ma szansę? proszę o opinię.
Anonim 2013-03-20 11:03:32
Witam,
W dziale handlowym i administracji to jest może nawet miła atmosfera ale praca jako przedstawiciel handlowy to porażka.( usunięte przez administratora )Jako przedstawiciel handlowy na pewno możesz zapomnieć o życiu rodzinnym(po powrocie do domu ok. 16.00 robisz oferty dla klientów). Dział handlowy pracuje raczej normalnie bez jakiś większych nadgodzin.
ktoś 2013-06-03 14:27:08
Praca w MEFIE jest ciężka, gdyż jest presja wyniku (ale gdzie tak nie jest?). Ludzie jednak są traktowani normalnie. Reguły gry panujące w firmie są przejrzyste. Przedstawiciele (Doradcy Techniczni) mają jasno wyznaczone cele: obrót. Firma postępuje wobec nich bardzo uczciwie. Wynagrodzenie przy odpowiednim obrocie jest zadowalające (powyżej średniej w tym zawodzie). Sama firma zaś, to bardzo mocny finansowo podmiot (Płaca zawsze na czas). Jest jednak firmą dla najlepszych. Jeśli chcesz pracować nie na 100% to długo się w niej nie utrzymasz.
Eugeniusz 2015-05-19 19:28:20
Pracowałem. Osobiście nie polecam.
Afem 2015-06-14 13:51:30
Hej Eugeniusz! Pracowałeś jako przedtsawiciel ? Czemu nie polecasz ? Jestem trochę można pwiedziec z branży i się zastanawiam czy aplikować? Jeśli możesz daj trochę więcej szczególow ? Dzięki
Mef 2016-04-14 00:28:57
Jeśli się decydujesz pracować w Mefie to musisz się liczyć z tym że będziesz miał miała zero wolnego czasu do 16 budowy po 16 oferty ktore są czasochłonne i skomplikowane i czasami projekty bo dział projektowy jak zwykle zajęty. Ceny produktów Mefy są wysoki i raczej nie licz na hurtownie czy sklepy i przyzwyczaj się że zawsze obok Hilti będziesz najdroższy.
mija 2016-05-20 13:53:21
no dobra, ale jak obecnie wygląda praca u nich na stanowisku jako osoba obsługująca dział, bo nie za bardzo wiem czego się spodziewać tak naparwde po nich jednak, jak macie informacje to dajcie koniecznie.
Zostaw swoją opinię o Mefa-Polska Sp. z o.o. - Stara Iwiczna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mefa-Polska Sp. z o.o.