Lako Sp. z o.o.

Wolbrom

Opinie o Lako Sp. z o.o.

Marek 2014-09-04 06:21:03
Lako ma biuro projektowe 2 osobowe (2 konstruktorów) , przy czym na produkcji głównie robią lodówki , oprawy oświetleniowe to produkt uboczny nikomu tego sie nie chce składać, czasami trzeba samemu. Projektowanie opraw w Lako to żenada , wieczne użeranie z produkcją która nie chce robić lamp , z drugim zakładem z p. Jankiem . Rotacja na tym stanowisku b. duża . Praca przejściowa.
Piotrek 2014-09-10 16:58:36
Marku! Jako że Twój post jest dość świeży napisz czy warto aplikować na stanowisko projektanta w Lako. Jakie ewentualne zarobki?
Pozdrawiam serdecznie
loki 2015-02-11 07:33:37
Witam Was, jak wyglada praca w Lako - Ogólnie? jacy ludzie? Jakie jest szefostwo wobec pracowników? płaca minimalna?umowa? czy mówim ogólnie o wyzysku kosztem pracowników?
kkkkk 2015-02-24 15:32:35
Poczytaj wątek es system k płaca , szefostwo takie samo,praca trochę inna montuje się oprawy oświetleniowe ludzie fajni
Bolek 2016-04-22 17:46:27
Witam, poszukuję pracy jako specjalista ds. sprzedaży, wiem, że jakiś czas temu firma Lako Sp. z o.o. szukała własnie osób na to stanowisko. Ale obecnie nie widzę aktualnych ofert pracy. Może ktoś wie, coś na temat obecnej lub zbliżającej się rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o Lako Sp. z o.o. - Wolbrom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lako Sp. z o.o.