Opinie o Lako Sp. z o.o. w Wolbrom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lako Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lako Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lako Sp. z o.o. w Wolbrom

Anonim Nowy wpis

Nie polecam. Straszenie ludzi wypowiedzeniem z dnia na dzień, wulgarne wypowiadanie się do pracowników. Brak wypłat za nadgodziny. Czas pracy skrócony do 7 a i tak ludzie muszą siedzieć po 8+

elon Nowy wpis

Jednym słowem (usunięte przez administratora) i dziadostwo, kombinacja z umowami przerzucanie z LAKO do--Es System by nie dawać normalnych umów, hale buduje to tylko premie zabiera!! jednym słowem wyzyskiwanie. Podstawa cienka + premia która jest regularnie obcinana, nie polecam,

PPSK Nowy wpis

Teraz mają handlowca wyjadacza Dominika ;)

Indi Nowy wpis
@PPSK

Dominik uciekł z 3Logic i teraz u nich będzie .... robił to samo ;) Złoty człowiek ;)

Bolek

Witam, poszukuję pracy jako specjalista ds. sprzedaży, wiem, że jakiś czas temu firma Lako Sp. z o.o. szukała własnie osób na to stanowisko. Ale obecnie nie widzę aktualnych ofert pracy. Może ktoś wie, coś na temat obecnej lub zbliżającej się rekrutacji?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lako Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Area Export Manager?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
loki

Witam Was, jak wyglada praca w Lako - Ogólnie? jacy ludzie? Jakie jest szefostwo wobec pracowników? płaca minimalna?umowa? czy mówim ogólnie o wyzysku kosztem pracowników?

kkkkk
@loki

Poczytaj wątek es system k płaca , szefostwo takie samo,praca trochę inna montuje się oprawy oświetleniowe ludzie fajni

Piotrek

Marku! Jako że Twój post jest dość świeży napisz czy warto aplikować na stanowisko projektanta w Lako. Jakie ewentualne zarobki? Pozdrawiam serdecznie

Lako ma biuro projektowe 2 osobowe (2 konstruktorów) , przy czym na produkcji głównie robią lodówki , oprawy oświetleniowe to produkt uboczny nikomu tego sie nie chce składać, czasami trzeba samemu. Projektowanie opraw w Lako to żenada , wieczne użeranie z produkcją która nie chce robić lamp , z drugim zakładem z p. Jankiem . Rotacja na tym stanowisku b. duża . Praca przejściowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Lako Sp. z o.o. - Wolbrom

Lako Sp. z o.o.