Opinie o Silverado w Józefów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Silverado. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Silverado o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silverado w Józefów

Oski Nowy wpis

Chciałem dopytać o pracę. W sieci są tylko archiwalne oferty na dekoratora ozdób choinkowych nawet do przyuczenia jak ktoś nie ma doświadczenia. To znaczy że to praca sezonowa dlatego teraz nie ma przyjęć? Jest więcej rekrutacji na jesieni przed okresem świątecznym? Zależy mi na stabilnej długoterminowej robocie stąd pytanie.

Sebastian

Wypłata cała ląduje na koncie bankowym czy jest to dzielone w jakiś sposób?

Bombki Nowy wpis
@Sebastian

Podstawa tak, a reszta pod stołem. Bo jesteś zatrudniony na najniższą krajową. Pracujesz tam przez cały miesiąc w akordzie.

Bombki Nowy wpis
@Sebastian

Wypłata ta co się należy na najniższą krajową jest przelewana na konto a reszta do ręki, oczywiście jeśli nie zarobisz na najniższą krajową ( akord a będziesz za wolny, przy marnych stawkach za bombkę) to dostaniesz na konto najniższą krajową ale odlicza Ci w następnym miesiącu z tego tzw. pod stołem.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Silverado? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

pędzelek

Trzeba się umówić na spotkanie najlepiej z szefową , jeśli w czasie rozmowy zaproponuje dwutygodniowy okres próbny i okaże się że praca ci się podoba i czujesz się zadowolona a szefowa stwierdzi że masz predyspozycje i potencjał to przedłuży okres próbny do dwóch miesięcy .Potem jest spotkanie i rozmowa o podpisaniu umowy. Okres próbny jest na zlecenie. Oczywiście jeśli rozmawiamy o etacie osoby do dekoracji bombek . Wszystkiego uczą na miejscu .

pędzelek Nowy wpis
@pędzelek

cała

Ela

Przed laty pamiętam, że wystawiałam fakturę VAT firmie Silverado na zakupione środki czystości. Kiedyś będąc w Makro zobaczyłam stoisko z ozdobami świątecznymi. Obudziło się we mnie dziecko. Choć nie ozdoby były celem zakupów, nie odchodziłam od stoiska. Wreszcie w koszu wylądowało jakieś oświetlenie, bombki większe i mniejsze luz w fantazyjnych kształtach. Trochę jęknęłam przy kasie, bo dość drogo. Wczoraj porządkowałam półkę w szafce z ozdobami. Z przyjemnością wzięłam w ręce kartonik z najciekawszą moją bombką, zrobioną ma stary styl, niczym pìękne jajo z drogiego kamienia, z ornamentami, brylancikami. Cudo, chronione okrywa kartonik z nadrukiem SILVERADO. Szok. Wcześniej nie spojrzałam, przekonana, że to import z weneckiej manufaktury. Gratuluję pomysłu, i staranności w wykonaniu. Chętnie kupiłabym jeszcze np domek, Mikołajka, Aniołka, grzybka, okrągłą z Zamkiem Królewskim ... pozdrawiam

Iza
@Ela

Napisałaś bardzo ładny, a nawet wzruszający opis produktów Silverado. Jak wysokie były ich ceny? Mimo wszystko jestem też ciekawa, w jakich warunkach dzisiaj malują je pracownicy tej firmy i czy jakość ozdób ma należyte odzwierciedlenie w wysokości ich pensji.

@Iza

Ceny bombek nie są niskie. Ta praca to nie jest kopanie rowów czy rozdawanie ulotek, w stosunku do cen ozdób płaca jaką otrzymują w tej firmie osoby artystycznie je ozdabiające jest absurdalnie niska. Warto o tym pamiętać zatrzymując się w sklepie przy tych wyrobach... Brak niezbędnej przy takiej pracy wentylacji sprawia, że pracownice ozdabiają bombki wdychając przez cały czas szkodliwe dla zdrowia opary. Łamie się nie tylko zasady BHP, ale dobrego wychowania- kuchni dostępnej dla pracowników nie da się używać jako miejsca do spożycia posiłku- służy jako palarnia, tak samo jak toalety.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Silverado? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Co jaki okres czasu w Silverado można ubiegać się o podwyżkę?

Dekorek

to zależy jaki jest czas ,teraz są podwyżki. są nadgodziny i dodatki.Ale najlepiej samemu rozmawiać z szefostwem.

Pedzelek

Nie polecam pracy w tej firmie, szkoda tylko waszego czasu. Obiecują kokosy a praca na akord jak jesteś wolniejszy nie da nawet zarobić najniższej krajowej. Brak papieru toaletowego, innych środków czystości no i najważniejsze pędzelków do malowania. Najlepiej jak byście mieli swoje. Wynagrodzenie żądło kiedy płacone jest w terminie. Byle dalej od tej firmy. Pedzelek

@Pedzelek

Ja tu pracuje wiele lat i mam inne zdanie , zawsze dostaje pędzelki , papier jest dostępny a jak jesteś wolny no to trudno.... do tego jest miła atmosfera a wypłaty zawsze do 10 każdego miesiąca i są zaliczki .Nie miałam problemu z wypłatą .

Niuk
@Dekorek

Dobre, ciekawe kiedy takie dobrobyty były w tej firmie.

@Niuk

słuchaj Niuk wstań z krzesła i idź po pędzelki do szefowej , są na jej regale dowolne ilości albo oproś brygadzistkę która ci wszystko przynosi co potrzebujesz i nie pisz nieprawdy ......

Bombkowa

Poza sprawami, które wymieniono już poniżej warto dodać, że pomimo informacji, że na stanowisku pracy przestrzegane są zasady BHP- nie są. Brak niezbędnej przy takiej pracy wentylacji sprawia, że pracownice ozdabiają bombki wdychając przez cały czas szkodliwe dla zdrowia opary. Łamie się też nie tyle zasady ludzkich warunków pracy, ale dobrego wychowania- kuchni dostępnej dla pracowników nie da się używać jako miejsca do spożycia posiłku- służy jako palarnia, tak samo jak toalety. A wystarczyłoby wwyjść do pięknego skądinąd ogródka mieszczącego się obok wejścia. Ta praca to nie jest kopanie rowów czy rozdawanie ulotek, a w stosunku do cen tych ozdób płaca jaką otrzymują osoby artystycznie je ozdabiające jest absurdalnie niska. Warto o tym pamiętać zatrzymując się w sklepie przy tych wyrobach...

@Bombkowa

Witam ja zapewnie tskim osobą wykonującym tę samą pracę lepsze warunki pracy również możliwość pracy w domu,jeżeli będą miały problem z dojazdem Po miesiącu próbnym ubezpieczenie,lepszą stawkę itd. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem:601542454 Serdecznie pozdrawiam.

@Iwona

A co to za firma?

rafiko

bardzo ciekawa oferta pracy dla osób uzdolnionych, nawet umowę można w przyszłości podpisać, tylko nie wiem jak zarobki??

@rafiko

Jestem tam od dosyć dawna i o umowie to puki co mogę pomarzyć. Zarobki obraz nędzy i rozpaczy początkowo stawka godzinowa 8,50 . Mija " okres ochronny" i dopiero zaczyna się bał czyli totalny wyzysk zwany nie uczciwym akordeon. Koleżanka za bombkę dostała 15 gr. Akordy są tak niskie że nie jedno krotnie nawet nie wyrobi się najniższej krajowej i nikt tam nie pracuję po 8 godzin bo nawet na chleb by nie zarobił. Bardzo często spotykamy się z obelgami typu " głupia jesteś i nie masz nic do gadania" . Panują tam wieczne krzyki i awantury. Nigdy nie wiadomo kiedy otrzyma się wypłatę i ile bo bezprzerwy coś obrywa. Jak zapytałam o stawkę jaką mam na bombkę to nafurczała do mnie i stwierdziła że rozmowa jest nie na miejscu i nie jest to odpowiednia pora. Często przykręca ogrzewanie na minimum a potem pretensjami że bombki nie schną i w gruncie rzeczy pracę wykonujemy jeszcze raz ale już całkiem za darmo. Papier toaletowy jest jak najbardziej ale jak sami z domu przyniesienie. Dużo by pisać . Tu przydało by się im na łep ściągnąć gospodarczą . Warunki opłakane brygadzistki chamie takie że to pod mobbing zakrawa . Tragedia ale i tak właścicielka Silverado mówi że to są opinie nie prawdziwe że to wszystko piszę konkurencja.

@pracownik

Zapraszam do współpracy z nami Wszystkiego dowie się Pani pod nr.telefonu 601542454

@pracownik

Nie rozumiem tych narzekań mamy tak szeroki rynek pracy piszecie ze jestescie od dawna wszystko jest tak drastyczne to nikt na siłe was tam was nie trzyma prawda?

@pracownik

Moim zdaniem to wszystko opisuje konkurencja .

Inna

Czy może ktoś napisać jaką umowę o pracę podpisują, czy płaca chociaż płacę minimalną i czy opłacają ZUS?

Jest październik 2017 i jest tak samo jak pisano w 2014-ym.

Iza

@Alojzymógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń w Silverado? Chętnie też dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Czy od lutego coś uległo zmianie? Na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy?

Alojzy

Tragedia, wyzysk, brak szacunku

pinie są prawdziwe. Pracowałam w tej firmie nie długo ale wystarczajaco aby doświadczyć tego wszystkiego. Krzyki,rozkazy, atakowanie pracownika bez możliwości jakichkolwiek tłumaczeń .Nowe pracownice są zostawione same sobie. Jakąkolwiek pomoc w organizacji pracy i malowaniu można było czasem uzyskać od Pań tych z wieloletnim stażem. Stawka godzinowa 8-8,5. A o akordach już nie wspomnę -żenada. Najniższą krajową ciężko zarobić w 8 godzin. Nie polecam tej firmy.

Iwona

Niech Pani się zgłosi do nas Kontakt (usunięte przez administratora)

Ktosiek

Z tego co wiem,to ci którzy pracują tam wiele lat zastanawiają się czy nadal robić to co się lubi, bo zarabiają coraz mniej , a szefowa -no cóż ma swoją wytresowaną zgraję i tylko pejczy im brakuje.Ps.Nie jestem z konkurencji

aaa

Nie wiem dlaczego pracownicy dają sobą tak pomiatać. TRZEBA COŚ ZROBIĆ!!!!! Ta firma niema szacunku dla nikogo,nie tylko dla pracowników. Dla czego poważni klienci,którzy podobno badają warunki pracy nie widzą tego, że w firmie SILVERADO panuje totalny WYZYSK!!! Może to właśnie oni powinni sobie poczytać opinie o tej firmie.

mag

Jak tak dalej pójdzie, to nic dobrego z tego nie będzie.

logo
@mag

"Nic dobrego z tego nie będzie"....???????? nic dobrego to już tam nie ma !!!!!!!!!! No może tylko sam charakter pracy (myślę o malowaniu pięknych ozdób)i jeszcze o dziewczyny które pracują są całkiem spoko. A poza tym...?!?!?!? to należy uciekać jak najdalej!!!!!!!!! Warunki pracy fatalne, brak wszystkiego nawet tego co potrzebne do pracy jak: pędzelki, tuby do konturówki, słoiczki na farby itp..... Zarobki to już w ogóle DRAMAT. Jeśli ktoś nie jest "mega' zdesperowany to niech nawet nie podchodzi do tej firmy i jeśli tylko może ucieka!!!!!

Jeśli ktoś tam pracuje,to lepiej niech jak najszybciej ZWIEWA!!!!!!!!!!! Nic dobrego tam człowieka nie czeka. Z roku na rok jest coraz gorzej. Dniówka po 9 godzinach pracy potrafi wynosić 30 zł. Pracownicy niejednokrotnie ryczą po wypłacie. A co ciekawsze,nigdy nie wiadomo ile się zarobi,bo szefowej w każdej chwili może zachcieć się OBCIĄĆ STAWKI!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam.

anom

NIE POLECAM PRACY W SILVERADO.TO CO SIĘ TAM DZIEJĘ TO ISTNY BAŁAGAN.PAPIER TOALETOWY,MYDŁO,ŚRODKI CZYSTOŚCI SAMEMU PRZYNOSISZ Z DOMU.WYZYSK,BRAK SZACUNKU.

kk

Zgadzam się jak najbardziej z komentarzem powyżej. Także odradzam pracę w Józefowskim Silverado. Chyba,że chcesz być "białym murzynem" to ta oferta jest naprawdę na 1 miejscu ! POZDRAWIAM

Sobota dla chętnych.Śmieszne, jak nie pracujesz w sobotę lub po 12 godzin to NIE masz nawet co liczyć na najniższą średnią krajową. Jest na to jednak rozwiązanie.. Zabierz pracę do domu! Pracowników jest 20 na Twoje miejsce ale to tylko głupie gadanie ze strony szefostwa bo każdy odchodzi z stamtąd po 2 dniach pracy Najlepsze jest to że ludzie pracują w środowisku na którym traci się zdrowie a za bombkę dostaje stawkę np. 1,20 za sztukę a silverado sprzedaje je za 30 .. Totalny wyzysk ludzi. Tylko w silverado dostaje się na święta Cukiereczki, wszędzie są premię (opóźnienie lub lecenie po kosztach ze strony szefostwa) zero docenienia pracowników!! Podejście Pani Szefowej do pracownika jest gorsze niż do wroga ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ W TYM MIEJSCU !

Zostaw merytoryczną opinię o Silverado - Józefów

Silverado
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Sienkiewicza 15
    05-410 Józefów