brak logo

Lacny Engineering Sp. z o.o.

Cieszyn

Opinie o Lacny Engineering Sp. z o.o.

MDR 2015-02-13 12:23:06
Jestem mgr inż. po Politechnice Poznańskiej z 2-letnim doświadczeniem zawodowym. Wysłałem do tej firmy swoje CV na stanowisko "konstruktor ze znajomością języka niemieckiego" - praca w niemieckiej siedzibie. Odpowiedzieli po 4 miesiącach (chyba powinienem się w ogóle cieszyć, że łaskawie mi odpowiedzieli) i zaproponowali mi spotkanie w ich siedzibie w Gaimersheim - nie, nie rozmowę kwalifikacyjną tylko spotkanie prezentacyjno-zapoznawcze. Przez 2 dni zapewniali mnie, że pokryją koszty przejazdu. Hej wyjazd do Niemiec i powrót jeszcze tego samego dnia to nie brzmi aż tak źle? To tylko 36h w podróży, które mogę poświęcić. Kiedy już ustaliłem datę i zamówiłem wstępnie przewoźnika to poprosiłem tylko o potwierdzenie wszystkiego "na piśmie". Czekałem do następnego dnia o odpowiedź. Nastała cisza! Sam musiałem się do nich odezwać i przypomnieć, że czekam na informację zwrotną i potwierdzenie. Dostałem informację... pracodawca pokryje tylko 50% kosztów. Totalny brak profesjonalizmu!
AntyLacny 2015-11-14 17:23:05
Dobrze się złożyło, że tam nie trafiłeś - taka jest ta firma, tak działa. Najgorsza chyba praca jest w Ingolstadt, gdzie szefem konstruktorów jest Pan J. (narwaniec). Jeśli w przeciągu kilku dni nie sprawdzisz się lub robisz za wolno to bez problemu cię wyrzucają. Myślę, że Wynagrodzenia też nie zobaczysz. Zresztą w ciągłej zmianie ludzi jak rękawiczki są bardzo dobrze obeznani. Typowa firma - biuro z komputerami, outsourcing dla innych firm. Praca wg grafiku niemieckiego - czyli mnóstwo pracy nawet w nadgodzinach, a płaca za 8h. Więcej nic nie mam do dodania. A może tylko: chcąc pracować w Niemczech musisz się naprawdę dobrze zastanowić czy odpowiada ci klimat Niemiec, i czy ewentualna rozłąka z rodziną wchodzi w grę.
konczita 2015-12-11 20:57:12
Hej Wam wszystkim. Szukam obecnie pracy i natknąłem się właśnie na te firmę w internecie, jako , że leży w branży moich zainteresowań. Jeśli będą wolne miejsca to aplikuje !
Filip123 2016-02-03 22:03:54
Jako początkujący konstruktor pracowałem w firmie Lacny Engineering około 2 lata, które świetnie wspominam.
Dzięki wyrozumiałemu i pomocnemu szefostwu szybko awansowałem i zyskałem dużo doświadczenia, które pomogło mi dostać się dużo wyżej.
Szef firmy pomógł mi osobiście w wynajęcie mieszkania i w załatwieniu wszystkich formalności, z którymi miałem problem bo nie znałem za dobrze języka.
Szybka odpowiedz na CV, bardzo dobre wynagrodzenie.
Ten kto krytykuje tą firmę musiał po prostu nic nie umieć i dlatego został wyrzucony (pseudo inżynier zapewne).
Pełen profesjonalizm.

fukx 2016-04-24 16:52:43
filip, chciałbym mieć pewnoś, że w moim przypadku też tak będzie. Podobno teraz nie potrzebują pracowników a gdzieś słysząłem, że można u nich sporo zarobić. Podpowiedzcie mi proszę kiedy do nich będzie prowadzona jakaś rekrutacja. Dziękuję za informację.
abc 2016-05-10 16:13:39
Pewnosc?? Jak jestes ograniety, masz doswiadczenie w branzy i w miare szybko robisz to tak nie bedzie. Proste.
Zostaw swoją opinię o Lacny Engineering Sp. z o.o. - Cieszyn
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lacny Engineering Sp. z o.o.