TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala

Poznań

Opinie o TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala

N 2012-03-02 18:27
czy ktos wie jak sie w tej firmie pracuje?jakie sa zarobki?kierownik wyglada na rzeczowego i konkretnego faceta czy robota jest dobra?
pracownik_wyborowy 2013-07-14 12:50
Witam, pracowałem w TG (w jednym z oddziałów) około 2 lat. Była to praca nasycona nowymi technologiami - zagadnieniami związanymi z tematyką tej firmy. W trakcie pracy i szkoleń można było się wiele nauczyć i zdobyć taką życiową wiedzę (jak budować dom, czy warto inwestować w panele słoneczne, rekuperatory itp. etc.). Jeśli chodzi o możliwość zdobycia wiedzy to polecam pracę w tej firmie.

Co do klientów to zdecydowana większość jest ciężkimi osobami z którymi trzeba czasami wiele się wymęczyć, aż dojdzie się do pewnego poziomu ich zaufania. Generalnie ciężki, klient mocno wybredny, marudny, polegający w większości na najniższej cenie za dany materiał.

Co do zarobów. Średnie. Natomiast jeśli się osiąga zakładane plany sprzedażowe to jest szansa na premię.

Jeśli miałbym oceniać w skali od 1 do 10, gdzie 10 to najlepsza na świecie praca w której ja widzę siebie, to TG oceniam moim zdaniem na 4,5.
3-0 2016-04-29 09:57
z pewnością da ci duże perspektywy. pakiety głowic termostatycznych i zaworów oraz głowice termostatyczne firmy COMAP pozwalają się rozwinąć technicznie
hydraulik 2016-12-08 18:06
znam ta firme od podszewki pisza ze szukaja pracownika na magazyn i płaca od 2600 netto i to jest prawda ale zapomnieli dodac ze to za 2 miesiace:). Praca minimum po 10 godzin dziennie plus jedna sobota musowo mile widziane pozostałe, co dalej praca na 3 zmiany, zero organizacji. Jak jestes głupi i silny to wal smiało masz ta robote a hasło przewodnie to "Pracuj,pracuj a garb ci sam wyrosnie" no i jeszcze dodam ze na papierrze masz tylko za 8 godz. a cala reszta pod stołem. jednym słowem syf. NIE POLECAM ale jesc trzeba.
pracownik 2017-01-23 16:14
Z opinią hydraulika nie do końca mogę się zgodzić. Pracowałem w tej firmie 8 lat na magazynie. najpierw 6 lat, poszedłem do innej firmy też na magazyn i tego żałowałem. Po dwóch latach wróciłem z powrotem i szef zgodził się mnie przyjąć bez mrugnięcia okiem, a mógł od razu odmówić. Teraz mam swoją firmę instalacyjną i jestem ich klientem. Gdyby był syf to bym tam nie kupował, a szczerze to nawet mi pomagają.
Ok zgadzam się są nadgodziny, ale każda jest płatna, a 1300 zł to nikt w tej firmie nie zarabia to jakaś ściema. zresztą ludzie tam pracują po 7-8 lat wiec chyba to coś znaczy. jak dla mnie to na 10 wystawiam ocenę 7.
BP 2017-03-15 15:29
Ja tez nie zgadzam się z opinią hydraulika. Pracowałem w tg instalacje ponad 3 lata na stanowisku magazyniera a później przez 1,5 roku na dziale obsługi klienta i pracowałbym dalej gdyby sytuacja rodzinna nie zmusiła mnie do przeprowadzki do innego województwa. Nauczyłem się tam więcej niż w dwóch poprzednich (dużych) firmach związanych z branzą instalacyjno-grzewczą, w których tez pracowałem długo. W tg praca na magazynie faktycznie była na 3 zmiany, ale wypłata zawsze wpływała na czas, a co najważniejsze była zgodna z umową (także za nadgodziny). Nie wiem skąd opinia o zarobkach na poziomie 2600 zł za 2 miesiące (chyba, że za pół etatu?). Ruch na magazynie jest spory (zwłaszcza w sezonie), ale to normalne w dobrej hurtowni. Każdy kto się stara i przychodzi tam faktycznie pracować, a nie pościemniać, wie że spokojnie można związać się z tą firmą na wiele lat. Oceniam tg na 8/10 i polecam szczególnie osobom chcącym pracować w atmosferze wzajemnego szacunku.
Zostaw swoją opinię o TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala