TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala

Poznań

Opinie o TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala

N 2012-03-02 18:27:14
czy ktos wie jak sie w tej firmie pracuje?jakie sa zarobki?kierownik wyglada na rzeczowego i konkretnego faceta czy robota jest dobra?
pracownik_wyborowy 2013-07-14 12:50:57
Witam, pracowałem w TG (w jednym z oddziałów) około 2 lat. Była to praca nasycona nowymi technologiami - zagadnieniami związanymi z tematyką tej firmy. W trakcie pracy i szkoleń można było się wiele nauczyć i zdobyć taką życiową wiedzę (jak budować dom, czy warto inwestować w panele słoneczne, rekuperatory itp. etc.). Jeśli chodzi o możliwość zdobycia wiedzy to polecam pracę w tej firmie.

Co do klientów to zdecydowana większość jest ciężkimi osobami z którymi trzeba czasami wiele się wymęczyć, aż dojdzie się do pewnego poziomu ich zaufania. Generalnie ciężki, klient mocno wybredny, marudny, polegający w większości na najniższej cenie za dany materiał.

Co do zarobów. Średnie. Natomiast jeśli się osiąga zakładane plany sprzedażowe to jest szansa na premię.

Jeśli miałbym oceniać w skali od 1 do 10, gdzie 10 to najlepsza na świecie praca w której ja widzę siebie, to TG oceniam moim zdaniem na 4,5.
3-0 2016-04-29 09:57:59
z pewnością da ci duże perspektywy. pakiety głowic termostatycznych i zaworów oraz głowice termostatyczne firmy COMAP pozwalają się rozwinąć technicznie
Zostaw swoją opinię o TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TG - Instalacje Sp. z o.o. Centrala