Record Poland Sp. z o.o.

Opinie o Record Poland Sp. z o.o.

Stalineczka 2012-01-30 19:09:49
Połowę wypowiedzi mi ucięło więc reszty się nie dowiecie, no chyba że będziecie pracować tam sami :)
Jola 2015-02-24 11:02:38
Nie placa za prace na czas Ja czekam od 11 stycznia
Edyta06 2015-06-22 12:58:28
Pracowałam w różnych tego typu firmach, płacą ..płacą nie wiem mi nie zdarzyło się przesunięcie terminu płatności o więcej niż 2 , 3 dni. Więc w porównaniu z INC praca gdzie musisz czekać na swoje pieniądze 1,5 m-ca to nic.
Dagaesa 2015-07-27 20:58:52
Płacą w miarę terminowo. Raz tylko zdarzyło mi się czekać na wypłatę 2 tygodnie. Dobra atmosfera w pracy dzięki grupie stałych pracowników. Nikt w pracy nie pogania jak w inventory.
anonim 2015-10-27 20:13:12
Atmosfera w pracy bardzo fajna. Mili ludzie, mozna powiedziec rodzinna atmosfera jednakze istnieje duzy problem w komunikacji pracownik-przelozony. W druga strone potrafia dzwonic po KILKANASCIE razy dziennie. Kolejny probem w firmie RECORD Poland to wyplaty. Ja czekam w dalszym ciagu na wynagrodzenie za wrzesien, probujac skontaktowac sie w jakikolwiek sposob z szefostwem. Reszty mozecie domyslec sie sami. Brak mi slow. Jestem odcieta od srodkow do zycia. Nikogo nie interesuje ze ktos nie ma na chleb. To przykre.
Pola 2015-12-01 19:46:51
Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu. Atmosfera faktycznie fajna. Z przelewami nie jest tak źle, szczególnie porównując do innych firm tego typu. Opóźnienia jeśli są to około 2-3 dni. Z tego co wiem, to ci, którzy mają sporo opóźnione przelewy są sami sobie winni, bo nie dostarczają do firmy dokumentów na czas lub kompletnych. Generalnie jest OK.
Adams 2016-01-23 15:11:33
Stan który miał miejsce jeszcze rok temu
Plusy:
- fajna atmosfera w pracy
- stali chętni do pomocy pracownicy
- młoda i bardzo konkretna kadra kierownicza
- darmowa kawa
- darmowy poczęstunek w niektórych marketach na wyjazdach
- dodatek pieniężny za wyjazdy powyżej chyba 150km
- możliwości uczestniczenia w dużej ilości inwentaryzacji za bardzo dobrą frekwencję w poprzednich inwentach + przykładanie się do wykonywanej pracy (Kadra kierownicza widzi wszystko)
Minusy
- w przypadku bardzo długiej inwentaryzacji przysługują 2 przerwy za posiłek
- dobry i konkretny kontakt z kierownikiem
- możliwości pobrania zaliczki

Minusy:
- Pieniądze. Oczywiście stawki, nie są one proporcjonalne do wykonywanej pracy choć też wszystko zależy od umiejętności szybkiego i bezbłędnego liczenia ale dla przeciętnego pracownika jedna nocka ( od 7 do 14h) waha się między 50 a 100 zł) na wyjazdach powyżej 150km można zarobić troszkę więcej ze względu na dodatek, myślę że między 90 a 130 zł można wyciągnąć.
- czasem trzeba poczekać na pieniądze, ale warto się grzecznie upominać
- poza tym pieniądze
- pieniądze
- a i pieniądze
Adams 2016-01-23 15:14:16
Oczywiście te 3 informacje do PLUSÓW
- w przypadku bardzo długiej inwentaryzacji przysługują 2 przerwy za posiłek
- dobry i konkretny kontakt z kierownikiem
- możliwości pobrania zaliczki
Sonia 2016-01-28 20:54:45
Ja też tam pracowałam ponad 2lata jest to ciężka praca..fakt pensja nie zawsze na czas ale to kierownictwo warte majątku to są ludzie tacy jak my też się męczą ale ile siły mają szacunek ..JA na waszym miejscu bym sprobowala
hidedks 2016-05-15 20:12:19
No wiadomo, że muszą robić to co należy do ich zadań @krot.
Zostaw swoją opinię o Record Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Record Poland Sp. z o.o.