Opinie o Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk w Luzino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk w Luzino

Machu1975 Nowy wpis

Czy przyjmuje pani na praktyki zawodowe

Czy Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marta Nowy wpis

Bardzo polecam!! Warto było czekać, super efekt końcowy, widać profesjonalizm u Pani Sylwi jak i u pracowników, którzy szybko zrobili mi piękny ogród.

Patryk Nowy wpis

Gorąco polecam firmę Stylowe Ogrody, świetny kontakt z panią Sylwią, bardzo mila i pomocna osoba z wielkim zapleczem wiedzy. Cała brygada rzetelnie i szybko pracowała w moim ogrodzie i idealnie przenieśli wszytsko z projektu do mojego ogrodu. Bardzo polecam!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Lila

Długo czekałam ale było warto. Mega projekt. Teraz czekam na dokończenie budowy domu i również zlecę tej firmie wykonanie. Polecam.

Awu

Warto było czekać. Dziękujemy.

Lila

Ja polecam.

Halina

Firma zatrudnia studentów architektury krajobrazu na praktyki?

Konkurencja nie może spokojnie patrzeć jak firma jest bardzo dobrze oceniana?

ania

fajna firma, Super realizajce, mega klimat.

@ania

Ciekawe .... :)))))

@ania

Ciekawe .... :)))))

Miśka

Mażył mi się piękny ogród. Dla tego szukałam firmy która spełni moje oczekiwania i od znajomych dowiedziałam się, że firma Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk zrobiła u nich ogród z któego są bardzo zadowoleni. Tak więc postanowiłam również skorzystać z ich usług. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim fajna ekipa pracowników. Pani Sylwia pomagała nam wybierać na materiały i co ważne wszystko do siebie doskonale pasuje. Jestem bardzo zadowolona i chciałam Pani Sylwii jeszcze raz serdecznie podziękować. Dziękuję i będę polecała każdemu.

@Miśka

:))))))) nie gadaj :)))))(usunięte przez administratora)nie skończyły się sądem ???

Maria

Polecam.

@Maria

???????/ :) nie sądzę :))))

adam

Fajna firma, sprawni pracownicy i przede wszystkim fajny efekt pracy. Polecam

@adam

Kto pisze ? (usunięte przez administratora) ? :)))) Reklama ?

Świrek

Dziękuję Całej ekipie za piękny ogród

Kinga

Już przyszła upragniona wiosna. Wszystko rozkwitło tak pięknie jak zapewniała Pani Sylwia. Dziękujemy. W końcu mamy kawałek nieba na ziemi....

Kinga

Dużo pracy wymagał nasz ogród. Firma Stylowe Ogrody zrobiła nam projekt. Potem wycenę z dokładnym rozpisaniem poszczególnych cen za poszczególne pracę. Następnie doszło o kompleksowej realizacji. Teraz jest pięknie. Dziękuję Pani Sylwio za miłą współpracę. Mam nadzieję że pielęgnacją też się będziecie zajmowali tak jak zajmujecie się u mojej koleżanki. Jeszcze raz dziękuję.

Jilka

Polecam

Dawid
@Jilka

Co konkretnie polecasz? Usługi, które wykonuje firma Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka - Syldatk, czy może pracę w tym miejscu? Nie będę ukrywał, że bardziej interesują mnie opinie osób, które pracują bądź pracowały w tym miejscu. Może jesteś wśród nich? Jeżeli tak - chciałbym, abyś przedstawił szczegółowo, jak wygląda praca w tym miejscu? Warto aplikować? Proszę o odpowiedź.

Onys
@Dawid

JA korzystałem osobiście z żoną i polecamy. Fachowa pomoc.

jako pracodawca a pracowałem 3 lata, wiem, że jak ktoś uczciwie bez sciemy to praca bardzo fajna, szefowej prawie nie ma na ogordach, odwiedza nas co 2-3 dni, reszta kwestią zaufania, codziennie robimy zdjecia co udało sie zrobić, i mozna spokojnie pracować, co do stawek trzeba sie negocjować i jak są efekty pracy to płaca jest w porządku, ja srednio co 3 tyg. prosiłem o podwyzke, polecam

Alicja

Niepowtarzalne realizacje. Można mieć tylko trawnik i kilka drzewek ale ja chciałam mieć coś więcej i mam. Korzystam z usług tej firmy już kilka lat i nigdy się nie zawiodłam. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk - Luzino

• Jak się pracuje w Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk?

Zobacz opinie na temat firmy Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Stylowe Ogrody Sylwia Szmytka-Syldatk
3.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Różana 15
    84-242 Luzino