Mawilux Sp.z.o.o.

Opinie o Mawilux Sp.z.o.o.

Odeszły 2014-10-28 23:21
Czyli niew arto tam pracować? A przymierzałem się. Profesjonaliści? Czyli widać że ktoś próbuje siebie chwalić, pewnie tampracował :-) Narcyzm jest niewskazany :-)
anonim 2015-07-10 18:11
Jak z zarobkami sa platne delegacje nadgodziny premie
Pracownik 2015-08-25 10:42
Ze swojej strony musze powiedzieć, że nie zgadzam się z większością opinii. Sam uważam, że Mawilux jest firmą, która dba o swoich pracowników przykładowo ze wszystkich delegacji dostaje się dietę, zawsze zwracają koszty, które pracownik poniósł w ramach realizacji obowiązków. Nie ma problemu żeby zgłosić swoje uwagi przełożonemu i zazwyczaj są one rozpatrywane pozytywnie a na pewno brane pod uwagę w późniejszym rozwiązywaniu podobnych problemów.
nick 2015-09-24 20:39
Nigdy nie uwierze ze ktos napisal pozytywny komentarz na temat tej firmy z wlasnej woli (bez polecenia). Zwykli pracownicy sa badzo zle traktowani przez kierownictwo. Ciezko tam wytrzymac dluzej jak rok (a zdazaly sie odejscia po kilku dniach)
Firma Matoł 2016-08-01 22:31
Aktualne kontrakty mówią na jaki poziom spadła firma...
Systemy:lotniskowe,energetyczne,bezpieczeństwa itd????
Chyba na blokach,drogach itd gdzie robicie instalacje i prace budowlane jak firmy "krzak" :)
Żal mi tylko ze firma z możliwościami kończy na dnie przez beznadziejne zarządzanie "rodzinne i koleżeńskie".
Noname 2017-04-19 22:22
Nie polecam! Wyzysk, mobbing, bezpłatne nadgodziny są na porządku dziennym. Zwykły pracownik traktowany jest jak podkategoria. Ciężko stwierdzić kto "rządzi" firmą. Wszelkie problemy zamiatane są pod dywan, tak jakby ich nie było.
Nie ma sensu się dalej rozpisywać (a można), wystarczy podpytać o staż pracowników.
Zostaw swoją opinię o Mawilux Sp.z.o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mawilux Sp.z.o.o.