Mawilux Sp.z.o.o.

Opinie o Mawilux Sp.z.o.o.

Odeszły 2014-10-28 23:21:42
Czyli niew arto tam pracować? A przymierzałem się. Profesjonaliści? Czyli widać że ktoś próbuje siebie chwalić, pewnie tampracował :-) Narcyzm jest niewskazany :-)
anonim 2015-07-10 18:11:06
Jak z zarobkami sa platne delegacje nadgodziny premie
Pracownik 2015-08-25 10:42:45
Ze swojej strony musze powiedzieć, że nie zgadzam się z większością opinii. Sam uważam, że Mawilux jest firmą, która dba o swoich pracowników przykładowo ze wszystkich delegacji dostaje się dietę, zawsze zwracają koszty, które pracownik poniósł w ramach realizacji obowiązków. Nie ma problemu żeby zgłosić swoje uwagi przełożonemu i zazwyczaj są one rozpatrywane pozytywnie a na pewno brane pod uwagę w późniejszym rozwiązywaniu podobnych problemów.
nick 2015-09-24 20:39:30
Nigdy nie uwierze ze ktos napisal pozytywny komentarz na temat tej firmy z wlasnej woli (bez polecenia). Zwykli pracownicy sa badzo zle traktowani przez kierownictwo. Ciezko tam wytrzymac dluzej jak rok (a zdazaly sie odejscia po kilku dniach)
Firma Matoł 2016-08-01 22:31:20
Aktualne kontrakty mówią na jaki poziom spadła firma...
Systemy:lotniskowe,energetyczne,bezpieczeństwa itd????
Chyba na blokach,drogach itd gdzie robicie instalacje i prace budowlane jak firmy "krzak" :)
Żal mi tylko ze firma z możliwościami kończy na dnie przez beznadziejne zarządzanie "rodzinne i koleżeńskie".
Zostaw swoją opinię o Mawilux Sp.z.o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mawilux Sp.z.o.o.