Opinie o TLH Polska w Przyłęki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TLH Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TLH Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLH Polska w Przyłęki

@pracownik

Czy kamery w firmie sa od tego aby podglądać ludzi co robią czy po to aby bylo bezpiecznie w razie jakiegokolwiek wypadku . Chyba Wielki Kieronik Mechaników Pan Piotr T. zapomina do czego służą kamery i obserwuje ludzi i na nich kabluje . Duszno ludzie popadają jak muchy od masy kurzu i pyłu ale okien otworzyć nie można bo wielki Pan ma jakieś swoje widzimisię... brak słów kamery powinny byc dla bezpieczeństwa a nie do pogladania ludzi .. niech jeszcze w (usunięte przez administratora) pozakłada żeby mial co robic a maszyny wołają o pomste do nieba ....

Alex
@@pracownik

No właśnie, te kamery, to są w konkretnych miejscach w firmie, czy wszędzie są? I czy na podstawie materiału z tych kamer można np. dostać karę finansową? Może obcinają premie jak zobaczą, że ktoś np. za wolno pracuje albo robi za wiele przerw?

Jaś wędrowniczek

Widać Pan tulipan nerwowy jakiś,że tak wszystkie komentarze zgłasza i nakazuje usunąć. Tak to bywa panie tulipanie,nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka :))) trzeba było zająć się pracą a nie bajerować panie ;) Ale nie martw się chodzą pogłoski że jesteś boski :D

@Jaś wędrowniczek

A to co, zwolnili kogoś czy jak? Daj znać, czy ciężko utrzymać tę pracę ogółem. Trzeba wyrabiać jakieś określone normy, żeby po prostu Cię nie zwolnili z pracy?

Jakie są mocne strony pracodawcy TLH Polska?

JonyBravo
@Jadźka

Widzę tutaj głos nadzoru,obstawiam @Jadźka chęć zasiania fermentu. Otóż tak,niewiele może taki przedstawiciel załogi. Profitów zero, ponieważ nadzór to bardziej będzie chciał takiego kogoś stłamsić jak nagrodzić. A dlaczego? Dlatego że będzie po stronie pracownika. Tutaj właśnie dlatego był tym niby przedstawicielem załogi człowiek tam od "Was" Dlatego też Pani wszechwiedząca po zgłoszeniu NASZEGO człowieka odwołała wybory. Boicie się że zostanie ktoś nad kim nie macie kontroli.

Emilia Nowy wpis

Pretensje, że ktoś ogląda kamery to raczej nie na miejscu, od tego takie kamery są, żeby je oglądać, wiadomo jacy są ludzie, jedni kradną, inni chcą kasy za nic nierobienie. Ci co pracują normalnie na pewno nie powinni mieć pretensji, że ktoś takie kamery ogląda. Nie potrzebujecje aktualnie pracowników na produkcję? Ostatnia oferta którą wygrzebałam pochodzi sprzed czterech lat. Podpowiedzcie ile aktualnie firma oferuje za godzinę pracy nowo zatrudnionym pracownikom?

Robol Nowy wpis
@Emilia

Pani Emilio zadzwoń lub udaj się do zakładu popracuj zobacz jaki to zakład a potem się wypowiadaj na temat kamer i wielki brat ci wynagrodzi a jeśli chodzi o kasę najniższa krajowa Pozdrawiam Serdecznie.

Jakie są mocne strony pracodawcy TLH Polska?

W tym umowa o pracę na czas nieokreślony? Ludzie chętnie Twoim zdaniem wiążą się na dłużej z tym pracodawcą?

Jadźka Nowy wpis

Hmmm, ciekawa pozycja przedstawiciela załogi. Tak realnie i praktycznie, co taki przedstawiciel może, jakie ma uprawnienia czy obowiązki, które wpływają na pracowników lub warunki pracy? Ciekawe, czy to tylko taka tytularna posada, ale bez żadnych uprawnień.

JonyBravo Nowy wpis
@Jadźka

@pracownik

@@pracownik

Co więc Panie z tymi maszynami, psują Cię? Bo jeśli tak, to czy potrafią je szybko postawić na nogi spece od utrzymania ruchu? I czy są u Was działające wyciągi powietrza, co by odpylały i nie byłoby potrzeby okien otwierać?

Eliasz

To prawda maszyn się psują i majster nie ma czasu zawołać mechanika więc pracownik sam musiał sobie poradzić z maszyną

Alex

Aleksander

Ta firma to porażka same mumie tam robią robią i nic więcej popatrzeć na nich to do pracy to ostatnie ale za chłopakami latać to pierwsza . Darek G.nie nadaje się na kierownika żeby nie trawinski.Przemek to by tam nie siedział bo łaził za nim i ludzi podkablowywal i tak samo S.S. chodziła za D.G .żeby ją wziol za majstra a ten się zgodził bo wiele w na konie jeździł do niej .Tacy ludzie długo nie popracują bo przez nich firma padnie a Krystian ich powinien wystawić za bramę szacunku do pracowników nie mają za grosz

@Aleksander

To prawda że nie mają szacunku dla pracownika można robić wszystko i za wszystkich i tak będziesz tym najgorszym bo polowe ludzi to faktycznie chodzi po to aby za chłopakami się oglądać

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w TLH Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Tak niektórzy narzekają tu na pracę, a faktycznie nowych ogłoszeń brak. To jednak ludzie się trzymają etatu, nie ma często zwolnień? Interesuje mnie praca na produkcji, a jak już ktoś wspomniał wcześniej dawno nic się nowego nie ukazało. Czy raczej trzeba osobiście podejść i wtedy byłaby szansa? W tamtej ofercie pisali o pracy 3-zmianowej, nadal tak jest? Mogę spodziewać się minimum nadgodzin i pracy bez weekendów/świąt?

Enrique

Chciałbym przypomnieć Panom kierownikom,że obserwowanie przez kamery 24h pracownika jest (usunięte przez administratora) W świetle prawa to PRACODAWCA MA PRAWO DO WGLĄDU!!!! w tenże monitoring a nie byle kierowniczek. I to jest jasno określone DO WGĄDU!!!! Nie do obserwowania i zgrywania na laptop czy telefon filmików.

Bianka

Witam wszystkich, jak z działem produkcji, nie potrzebują żadnych pracowników. Nie mogę znaleźć aktualnych ogłoszeń, jedynie to sprzed 3 lat. Zapewne dużo się w temacie pracy zmieniło przez ten czas. Na godzinę ile teraz można dostać? Jakieś dodatki typu premie się znajdą? Bony na święta? Wiecie coś?

Co wchodzi w socjal TLH Polska?

Irmina

Skąd pewność, że nie będzie? Były jakieś rozmowy z szefostwem na temat socjalu? A poza socjalem to na co można liczyć? Mnie interesują zarówno plusy jak i minusy pracy tutaj, więc chętnie czegoś się dowiem

Stefan

Jaki socjal,w tej firmie nie znają takiego pojęcia No chyba że wliczyć w to te śmierdzące rękawiczki które dostajesz raz w tygodniu,koszulki i spodnie kupowane w porcie z kontenera prosto z Chin,te podobnie jak rękawiczki,z tą różnicą że ciuchy raz do roku. Na świeta paczka za 70zł. Ot cały socjal. Może jest to zabawne ale nie dla pracowników. Już nie wspomnę o "wczasach pod gruszą" które każdy z tu pracujących powinien otrzymać,bo pracuje w tej firmie grubo ponad 50 pracowników,jak firma istnieje chyba nikt na oczy nie widział.

Julia

Ktoś tu pisał, że w firmie kilkadziesiąt osób pracuje, to nie odchodzi ktoś czasem? Może się ma zwolnić jakieś miejsce na pracownika produkcji? Zależy mi na pracy teraz bardzo, a w internecie mi się wyświetla tylko oferta sprzed trzech lat. I nie wiem, co robić. Ogólnie to poza podstawą coś dają teraz, bo nic nie ma o zarobkach ani dodatkach tam? A tutaj tylko o socjalu pisaliście typu wczasy pod gruszą.

Monia

Widziałam w sieci ogłoszenie dla pracowników produkcji. Może ktoś dać znać jak się pracuje na te 3 zmiany? Weekendy są wolne czy też idzie produkcja?

Sylwia

No i czy to problem w sumie jak ktoś bierze wolne albo chorobowe? Dla firmy znaczy, jak do tego podchodzą bym chciała wiedzieć. Przedłużają umowy osobom chodzącym na l4?

Jaś wędrowniczek

@Jaś wędrowniczek

Lidia

Nie bardzo rozumiem o czym piszesz, mógłbyś wytłumaczyć dokładnie o jaką sytuację chodzi, bo jednak mnie zaintrygowałeś tym bardziej, że szukam nowej pracy? Wyszło coś na jaw co nie powinno zobaczyć światła dziennego? Powiesz czy Ty też brałeś udział w całej sytuacji i jako kto tutaj pracuejsz?

Jak w TLH Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Lol

A na jakie stanowisko masz na myśli???

@Lol

Ja bym chciała wiedzieć jak jest na produkcji? Przy pracy z drewnem to pewnie masa kurzu i paprochów się unosi. Czy pracodawca zapewnia odzież ochronną i środki ochrony?

Enrike

Witam zainteresowanych :) Obrzucacie się tutaj nawzajem mięsem,zero solidarności współpracy w firmie,żadnego działania żeby coś polepszyć, cały czas jeden drugiemu ciśnie,tzw góra ma z tego uciechę bo są na bieżąco co tu,gdzie i kiedy,kto z kim i w jakim momencie się dzieje. A nurtuje mnie pytanie skąd wasze przyzwolenie na tak rozszerzony monitoring? Na każde stanowisko minimum jedna kamera,24h ktoś wam patrzy na ręce i to wam nie przeszkadza? Kierownik jeden drugi trzeci apki w tel. z możliwością obserwacji z każdej kamery każdego stanowiska pracy,na komputerach,telewizorach,laptopach ciągły podgląd. Czy to jest normalne? Ciekawe skąd takie przyzwolenie i czy jest to do końca zgodne z przepisami?

@Enrike

A kto się przejmuję kamerami? Niech SB oglądają skoro sprawia im to przyjemność każdy ma swój fetysz.Po 2 jak Ukraińcy wyjadą to nie będzie komu pracować już o godzinie 16 pół maszyn nie idzie trzeba robić za dwóch.

Niektórzy kierowcy powinni tylko się zastanowić nad swym podejściem do ludzi bo na makwarta nie ma tyle etatów na wynoszenie tzw. kaczek.

Enrike

Zgadzam się z kolegą. Nie wiem czy nazywanie ich kierownikami to nie jest zbyt wygórowany tytuł,jedynym człowiek który moim zdaniem zasługiwał na to miano był Przemek,ale widział co się dzieje i w porę zwolnił się z tej firmy,żeby nie pozwolić na dalsze poniżanie. (usunięte przez administratora) Bo pracowników tak jak i on mają za nic,zapomniał wół jak cielęciem był!

@Enrike

Do Przemasa każdy miał szacunek jak szedł przez halę każdy wiedział że trzeba coś robić a teraz to hulaj dusza piekła nie ma.

Wikend

A dziwisz sie ze darka nie szanuja? Bo ja nie. Co on sobą prezentuje? - Nic

Ktoś

To prawda z p. Przemkiem wszystko szło załatwic, szłoo z nim porozmawiać, a p. Darek patrzy na ciebie jak na (usunięte przez administratora) i normalnie porozmawiać nawet nie potrafi, zajmuje się pierdołami a poważne tematy ma głęboko w (usunięte przez administratora) Bo poważnych spraw nie umie załatwić.. Tego co naprawdę interesuje się praca ma za nic a tych co nic nie robią i nic nie potrafią to trzyma...

@Wikend

Prezentuję maseczkę tylko to go obchodzi i cytuję ostatnie ostrzeżenie, żółta kartka itd... w sumie nie ma co się dziwić u góry też do niego tak mówią to chodzi i powtarza.

@Ktoś

Załatwić nie potrafią nic,nie dążą żeby pracownicy współpracowali,nie dopingują do pracy w zespole,tylko czekają aż jeden drugiego sprzeda,tacy są najbardziej lubiani u "góry". Następna sprawa,jak wam nagroda świąteczna się podoba. Śmiech na hali :) aż wstyd się gdzieś przyznać,że taka firma złotówki na święta nie dała pracownikom,zapominają coraz bardziej kto pracuje na ich wynagrodzenie żeby mogli siedzieć w ciepłym biurze i pierdziel w wygodne krzesło. Śmieją się Ci co chorowali od czasu do czasu,tydzień,dwa i więcej,a ten kto pracował uczciwie cały rok to i tak nagrodzony nie będzie.

Wiolla
@Enrike

Ogólnie kamery powinny być tylko przydatne w razie wypadku w pracy a nie żeby D.G. siedział 24h na telefonie i podgladywal ludzi jak robią tylko ciekawe że nie widzi że co nie którzy piją alkohol i wielce tego nie widzi .

Pracownik 1

Poprawna nazwa ulicy to : Markwarta. Po drugie żadnych,, kaczek '' się tam nie wynosi , tylko oddaje się honorowo krew. Jeśli będziesz zainteresowany i masz odpowiednie kwalifikacje ( w co bardzo wątpię) to może jakaś praca się i dla Ciebie znajdzie.

Jak wygląda tam praca? Czy praca jest na 3 zmiany? I czy warto się tam zatrudnić?

Natalia
@Zainteresowany

Hej, dowiedziałeś się może czegoś więcej? Aplikowałeś do firmy? :) Chłopak ma te same pytania, może pracujesz już w tym miejscu i podzielisz się wrażeniami?

@Zainteresowany

Lepiej się tam nie wybieraj bo robią dobrą minę do zlej gry gnoja ludzi czy to facet czy kobieta zero szacunku

@Mirko

Możesz napisać coś więcej? O co chodzi z tym traktowaniem ludzi? Jak to mniej więcej wygląda? Będę wdzięczna jak dasz znać bo brat chciał iść pytać tu o pracę

Kaznodzieja
@Małgorzata

@Małgorzata jak będziesz uczciwie pracować to nikt Ci krzywdy nie zrobi,kierownik jak każdy kierownik,nie byłby kierownikiem gdyby nie był c.h.u.j.e.m :) pracuje tam dość długo żeby stwierdzić że firma jak każda inna,a z niejednego pieca chlebek jadłem. Zasada w każdej pracy jest taka sama,jak Ci nie odpowiada,zawsze możesz się zwolnić i iść tam gdzie nas niema,tam napewno jest lepiej :)

@Kaznodzieja

Oczywiście kierownik jak kierownik ale szacunek dla pracownika powinien mieć ale on to nie ma szacunku dla pracowników myśli że ktoś będzie się plaszczyl przed nim to się myli . Niech spojrzy z drugiej strony jak większość ludzi leci siebie w kulki i nic się nie odezwie po prostu w tym zakładzie nie można sobie pozwolić na poniżanie pracowałem tam i wiem jaki on jest jemu nie wolno się dać bo w rzeczywistości to jest nikim

@Mirko

Dużo tu piszecie o kierownictwie. Ja natomiast chciałabym jeszcze zapytać o atmosferę wśród pracowników. Zgrana ekipa jest?

Aleksander

Zmiany zajdą prędzej jak firma padnie przez takich jak S.S D.G i jeszcze parę takich że ma się te stanowisko to czeba mieć trochę wiedzy co i jak robić a nie byle co włożyć i dawać na wysyłkę a potem się dziwią że mają zwroty takich majstrów to można z ulicy wziasc i postawić jako majster w tej firmie to przyjdzie kolej na następnych żeby zamkli bramę tego zakładu za sobą

Aleksander

W tej firmie to co nie którzy myślą że są najważniejszymi osobami ale do poniżania pracownika to są pierwsi to co D .G wyprawia z ludźmi to masakra kary daje śmieszne za L4 tylko ci nie którzy biorą opiekę i jakoś nie z nosi że stanowiska pracy myśli że pracownika będzie traktował jak jakieś popychadło po prostu nie dać mu się bo nie ma prawa tak ludzi traktować ale karma wraca

Eliasz

W tej firmie kierownik ma ludzi wybranych bo co niektórych to tyra o byle co czym więcej będzie się robiło to tym bardziej będzie miał gdzieś pracowników pracowałem to wiem jak jest

Miłosz
@Eliasz

I to jest prawda ludzi ma za kompletne dno

Bożena
@Miłosz

A można tylko dopytać jak w zasadzie praca w takim razie wygląda tak w ujęciu rzeczywistym? Czego on wymaga od ludzi i co z tych zadań wykracza poza jakieś możliwości i z czego miałoby to wynikać? jest ktoś tu w firmie do kogo można się zwrócić z tego typu problemem?

Beton

Co się wyprawia w Tlh to już jest nie pojęte! D.G. postradał rozum.

Kakadu

Co znowu wymyślił?

@Beton

To lepiej zostawić bez komentarza. Ta firma schodzi na psy. A może niech każdemu na każdej zmianie pozwala pić to będzie praca szła każdemu może jak powinna.

@Pracuś

I tak dobrze że to dalej idzie i przynosi zyski bo ci ludzie którzy tam pracują to porażka!

Pracuś

Oczywiście tam widać kto jest kim i z kim. Jak już wcześniej można poczytać to Ci którzy trzymają się z kierownikami mają dobrze, a innych traktują jak zło konieczne bo ktoś musi zasuwać.

Loll
@Pracuś

Hm...jak trzymasz z jednym kierownikiem to drugi cię nie lubi;)bo D.G ma obsesję na pewnym punkcie i są równi i równiejsi:)

@Loll

D. G to ewenement.

Hej
@Pracuś

To jest człowiek który ma problem sam ze sobą a obwinia innych z igły zrobi widły!

Flvwixss
@Hej

A co znowu wymyslil? Bo nie jestem na bieżąco

Oddany
@Hej

Podobno spędzał czas w Poradni Zdrowia Psychicznego.....sprawdzone...

Miłosz
@Beton

Bo ludzi traktuje za nic a sam chce pokazać że jest kimś

Zostaw merytoryczną opinię o TLH Polska - Przyłęki

• Jak się pracuje w TLH Polska?

Zobacz opinie na temat firmy TLH Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLH Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TLH Polska