TCS S.C.

Czaplinek

Opinie o TCS S.C.

admin 2015-08-15 20:24:04
Znasz dobrze firmę TCS S.C.? Wiesz co się w niej aktualnie dzieje? Dodaj swoją opinia na forum.
sajlor 2015-11-07 17:37:46
Szczerze nie polecam tej firmy -do wymiany okien.Ta firma już nie produkuje od 5 lat.Kupuje okna z pod wschodniej granicy,po czym sprzedaje między innymi w zachodniopomorskim.Na dodatek oszukują w terminach,jakości,fakturach.Ten ostatni przykład sam doświadczyłem.Zamawiając okna bez montażu ,fakturę otrzymałem na 8% tzn.z montażem.Wiec czekam na ten montaż lub korektę faktury,powinni wystawić fakturę na 23% czyli bez montażu tak jak było zamawiane.Są jednak odpowiednie instytucje których interesuje podatek WAT.PODSUMOWANIE.Do wymiany stolarki okiennej nie polecam tej firmy.Co do ciuchów to niema zielonego pojęcia.
heniu 2015-11-09 18:59:15
Dołączam się do opinij powyższej ,oszuści jednym słowem.Terminy znacznie wydłużone,a jakość okien pozostawia wiele do życzenia.Obróbka okien beznadzieja.Lepiej zapłacić kilka zł.więcej i zamówić u profesjonalnej firmy.Również nie polecam tej firmy
pani p. 2015-11-10 19:58:58
Pracowałam przy sortowaniu płacom krocie ,bez umowy o prace.Lepiej jest u Pan G.
tgo 2016-04-20 12:08:10
No to pewnie pracowała na zlecenie @igorek. No a jednak pracownicy wolą umowę o pracę i pewnie o to się rozchodzi.
Zostaw swoją opinię o TCS S.C. - Czaplinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TCS S.C.