Grom-HP

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o Grom-HP

anonim 2010-01-13 07:46:50
Jeżeli chodzi o Jelenią Górę to jest tragizm. Market Castorama, ktory chroni ta firma został ledwo wybudowany. Na razie zrobiony przez Castoramę wjazd na parking, brak wyjazdu. Ludzie zatrudniani do GROM HP są zwalniani po nieprzepracowaniu nawet miesiąca. Firma bierze ludzi z ulicy, a potem ich wyrzuca w trybie natychmiastowym. W umowach o pracę mają być zapewnione najniższe pensje, [usunięte przez administratora] , jak ktoś zarobi połowę to jest w ogóle dobrze. Nie dbają o pracowników, słabo ich szkolą, czepiają się o wszystko, mają wymagania, a ludzie niie moga wykonać żadnego zadania do końca. Pracownicy odgórni to że tak powiem brak kultury na każdym poziomie dzialania. [usunięte przez administratora] . Ludzie, którzy tam pracują ida tam naiwnie, ponieważ w Jeleniej Górze jest duże bezrobocie. Kompletny brak profesjonalizmu i jakiegokolwiek szacunku wobec pracowników..Powiatowy Urząd pracy natomiast wystawia dalej ich ogloszenia w gablocie oraz na stronie internetowej. Jezeli firma chce zatrudniać fachowców to niech to zrobi i im zapłaci, nie tyle, co przeciętnemu pracownikowi, a jeżeli są to ludzie z ulicy to powinni być tak przeszkoleni aby moc spokojnie pracować. Nie polecam nikomu.
tomek 2016-05-19 17:30:55
podejrzewam, że placa za godziny, ale nie sadze bys zarobil jakies spore pieniadze to ochrona wiec tam duzo sie nie zarabia
Zostaw swoją opinię o Grom-HP - Kędzierzyn-Koźle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grom-HP