Opinie o Faktor Firma Handlowa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faktor Firma Handlowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Faktor Firma Handlowa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faktor Firma Handlowa w Warszawa

Rzyżanowski Nowy wpis

Przyłączam się do osób z negatywną opinią, Wyzysk pracowników jest na porządku dziennym. Jeśli nie masz zajęcia to Ci znajdą, nawet bedziesz odśnieżał dach tej firmy z zalegającego śniegu. Praca pow. 3 metrów nie wymaga żadnych badań psycho-fizycznych. Nawet jak polecenia służbowe zagrażają twojemu życiu lub zdrowiu to nie możesz odstąpić od wykonywania obowiązków bo Cię zwolnią. Ostatnio przyjechały fotele do masażu ważyły jedynie 120kg. Firma podnajeła część magazynu. Ale rozładunek należał do obowiązków pracownika. Praca fizyczna to mało powiedziane. Oczywiście na rozmowie rekrutacyjnej nie powiedzą Ci o tym, o twoich obowiązkach i warunkach pracy.

Przedmieścia Nowy wpis
@Rzyżanowski

Ja też spotkałem się w tej firmie z (usunięte przez administratora) Oczywiście każdy wie że w Pl(usunięte przez administratora)est cięzko udowodnić gdyż pewne zachowania muszą się powtarzać i być stosowane przez tę samą osobę. Ale jeśli kier.ownik nadużywa swojego stanowiska gdyż od niego zależy czy dostaniesz urlop, od niego zależy czy twoja praca bedzie trwała 8h czy 10h i od niego zależy czy do rozładunku kontenera (5ton) dostaniesz kogoś do pomocy więc jeśli bedzie czuł w tobie konkurencje to bedzie dawał ci zadania które bedą wpływać na twoje zmęczenie. Kierownik w owej firmie jest zrzyty z właścicielami firmy gdyż jako pracownik jest kierown.kiem, serwisantem, kierowcą, elektrykiem bez uprawnień, sprzątaczem a kilkanaście lat temu opiekował się dziecmi właścicieli którzy obecnie są w zarządzie tej firmy. Jako kierownik zostaje na nadgodziny nic nie mówiąc pracownikom gdyż za pieniądze sprzedałby własne serce. Chłopu z butów wystaje słoma ale nie ma się co dziwić bo to prosty człowiek. Jedyną galerie jaką zna to Marywilska 44. Nie ma osoby której ten człowiek nie obgadał za plecami. Osoba która pełni funkcje kierownika, zachowuje się jakby była właścicielem wprowadza własne zasady które naruszają dobra osobiste pracownika. Jako kierownik wypytuje pracowników ile zarabiają i czy mają zapis w umowie dotyczący premii. Rozmowa odbywa się przy innych pracownikach. Efekt jest taki że pracownicy nie nawidzą się ze względu na kase. I korzystają z l4

Halicki&Vasyl Nowy wpis
@Przedmieścia

Moim zdaniem osoba decyzyjna w firmie Fakto jest największym bur..akiem z Węgrowa. Właściciele tej firmy piszą negatywne opinie na google o innych firmach ale nawet nie wiedzą co się u nich dzieje. Gdyż w/w dziadowina manipuluje właścicielami a oni na wszystko się zgadzają bo idą na łatwiznę. Pomimo że mają niewielką ilość kamer i wszystko mogliby sprawdzić to zapewne kamery są atrapą. Pomimo swojego stażu pracy zje..bus ma tak małą wiedzę na temat asortymentu. Nie jest w stanie odróżnić podkładów, ani innych produktów. Najbardziej interesująca jest w tej firmie inwentaryzacja która jest liczona na oko tzn od ilości stanu magazynowego odejmuje się pełne kartony, pudełka i wychodzą luzy haha. Księgowanie inwentaryzacji jest zawsze na plusie. Jeśli chcesz zobaczyć jak nie powinno się traktować pracowników zatrudnij się, a jeśli chcesz oszczędzić sobie patrzenia na największą konfiture. Zatrudnij się gdzie indziej.

Wójcik

Praca dla osób inteligentnych inaczej. Bardzo nie miła atmosfera pracy, niska kultura osobista, zwłaszcza pracownika z dodatkiem kierownika. Jeśli jesteś czopkiem lubisz dźwigać ciężary powyżej dopuszczalnej normy, latem kosić trawe, zimą odśnieżać. Zamówienia kompletować według prehistorycznych w-z-etek. Rozładowywać kontener ręcznie to ta praca jest dla Ciebie. Brak poszanowania dóbr osobistych, nie stosowanie się do przepisów kodeksu pracy z zastosowaniem prawa pracy. Temperatura pracy zimą 8stopni celsjusza duźo poniżej normy.(14stopni)Omijać z daleka

@Wójcik

Widziałem ogłoszenie o pracę tej firmy, dziwi mnie że jeszcze ktoś chce tam pracować

@Wójcik

Zgadzam się z w/w opinią kierownictwo które tam pracuje to (usunięte przez administratora) klijent, myla się, poszłem. To tylko namiastka jak kadra kierownicza łamie polszczyzne. Do jakich szkół Wy chodziliście?? Praca w tej firmie to jak cofnąć się o 20 lat.

Złotówa
@Wójcik

Rodzinna firma z tradycjami. Jej tradycja to tanio kupić drogo sprzedać. A pracownika zatrudnić za miske ryżu, dać mu używane ciuchy i później zwolnić. NIESOLIDARNI Z UKRAINĄ

Dzielnicowy
@Wójcik

Pracowałem w tej firmie i jeszcze nie widziałem żeby ktoś się tak afiszował. Pracownik jest jak (usunięte przez administratora) a właściciel zapomniał o pracownikach że są święta wielkiejnocy i bożego narodzenia. Inne firmy dają bony czy premie a w tej firmie nawet życzeń nie ma. Dorabiają się kosztem pracownika. Brak szkoleń, brak wyznaczonej osoby do udzielenia pierwszej pomocy. Warunki higieniczne spartańskie. Brud, smród i WSZY. Przeżyjesz jak kogoś podpier.....sz

Łobuz
@Anonim

Dlaczego w tej firmie nie mają PPK w 2023r??? Czy tam w ogóle mają światło czy to jest firma typu garage sale.

Żul
@Wójcik

Moja opinia jest negatywna, współpraca z tą firmą to jakaś porażka. Zbieranina ludzi amatorów, towaroznawstwo daleko w tyle, znajomość komputerów ograniczona, jezyki obce, tylko łacina podwórkowa. Nawet nie wiedzą co to jest marża, a urlopu wypoczynkowego na żądanie u nich są tylko 2dni. Badania lekarskie wstępne są po 2 tygodniach, umowa zlecenie jest na koniec dnia jakby pracownik nie wytrzymał obciążenia fizycznego i psychicznego. Umowa docelowa zawierana po okresie próbnym po 3 mies. ale umowe na czas określony dostajesz po 2tygodniach od rozpoczęcia owej umowy. Firma bedzie próbowała wcisnąć Ci ubezbieczenie NNW mimo że masz odprowadzane składki zdrowotne. Równoważny czas pracy też jest wykorzystywany na korzyść pracodawcy. Jedyny plus to darmowa woda do picia ale tylko dla pracowników biurowych. Brak ogrzewania/klimatyzacji. NIE SĄ SOLIDARNI Z UK

Sołtys
@Złotówa

Miałem przyjemność pracować w tej firmie i apeluje do przyszłych kandydatów, oszczędźcie sobie czasu. Jeśli syn właścicieli tej firmy wystawia pozytywne komentarze w google. To jak bardzo ta firma siedzi w bagnie. A wszystko przekłada się na zatrudnienie pracownika. Porównując prace w tej firmie a w innych firmach na europejskim poziomie. To pracodawca tej firmy powinien płacić premie za czynniki szkodliwe. Głównym czynnikiem szkodliwym jest nie wykwalifikowany kierownik nastepnie dochodzi, niska temperatura, słabe oświetlenie, ponadnormatywne dźwiganie. Bardzo wysokie wydatkowanie energetyczne.

Soldier boy Nowy wpis
@Wójcik

Uprzejmie donosze że w/w firma rozlicza czas pracy z każdej minuty przepracowanej, jeśli się spóźnisz 15min bedziesz musiał to odpracować. Co innego osoby palące. W tej firmie są równi i równiejsi, nie równi wobec siebie. Pracują tam pracownicy ze wsi gdyż podobno są bardziej zdyscyplinowani. Pracownicy w tej firmie na czele z kierownikiem podpisują swoje narzędzia pracy (oklejarke, wózek transportowy itp) jeśli weźmiesz ich rzeczy to zwrócą Ci uwagę, mówiąc że to są ich (prywatne hahaha) rzeczy. Nie daj Boże jak zajmiesz miejsce na stołówce pisze tu zwłaszcza o miejscu jednego pracownika o imieniu Ro..ber..t wieśn..iak jest kierownikiem tej firmy. Mówi się jaka firma taki kierownik, ale ten to nie ma sobie równych w braku wyczucia, jego iloraz inteligencji jest wspomagany asystentem google. W dodatku facet nigdy nigdzie nie wyjeżdżał. Widział tylko swój czubek nosa. Każdy kapitan schodzi ze statku ostatni ale nie on, zawsze bierze pierwszy urlop na długie weekendy. Uważa że dłużej pracuje więc ma pierwszeństwo do urlopu, nie licząc się z nikim i niczym. Pracuje ze złamaną ręką bo przelicza wszystko na złotówki, a na urlopie zaraz po zdjęciu gipsu kładzie kostke brukową pod swoim domem. Opowiada pracownikom że dziewczyna z działu e commerce podp... Opowiada że Graża podsłuchuje i sprzedaje ludzi. Pracownica z 30-sto letnim stażem która się zwolniła. Jak ktoś idzie na l4 to mówi że może już tu nie przychodzić. Tak dla wyjaśnienia l4 jest nieobecnością usprawiedliwioną. Kierownik o którym wspomniałem nie szuka pracowników tylko niew...olni..ków. Firma nie zatrudnia osób poniżej 26lat i kobiet na magazyn. Niektóre kartony ważą tyle co dorosły człowiek. Dziewczyna, która jeździła bez tablic rejestracyjnych miała okazje usłyszeć podpierda...nie. Przyszły pracowniku bądź gotowy przy ewentualnym podjęciu zatrudnienia na imprezę integracyjną przy której bedziesz fotografowany bo motto tej firmy jest UFAJ ALE KONTROLUJ. Oczywiście kontrola jest tylko w jedną strone piszę o stronie umowy. Bo jeśli bedziesz chciał zobaczyć składniki wynagrodzenia to koniec świata. A prawidłowa lista obecności powinna mieć godz. rozpoczęcia jak i zakończenia pracy. Ta firma też nie słyszała o ZFŚS, mało tego to jakby dało rade to by kartonami d...pe podcierała. W pomieszczeniu wydzielonym do spożywania jedzenia jest też szatnia, toaleta i narzędziownia. Jeden się przebiera a drugi spożywa posiłek w tym samym czasie. Częsta rotacja pracowników świadczy o chęci zysku gdyż pierwsza umowa jest cywilno prawna następna na okres próbny bez szansy na jaką kolwiek premie. W skrócie po 4 miesiącach starania mogą podziękować. Na umowie zlecenie tracisz na wynagrodzeniu(polski ład) i na urlopie, jeden miesiąc to ponad dwa dni czyli dwie dniówki. Jako były pracownik odradzam wszystkim którzy się wahają a tym co się zdecydują apeluje "a nie pisałem"

Zostaw merytoryczną opinię o Faktor Firma Handlowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Faktor Firma Handlowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faktor Firma Handlowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Faktor Firma Handlowa