Opinie o Remark-Kayser Sp. z o.o. w Batorowo

branża ochrony środowiska

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remark-Kayser Sp. z o.o. w Batorowo

Czy poziom wynagrodzeń w Remark-Kayser Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 24 stycznia.

Jak jest z pakietem medycznym w Remark-Kayser Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Filip Nowy wpis

Opinie pisane przez jedną osobę zachwalającą w niebo tą firmę jakiś wynajęty oderwany od rzeczywistości człowieczek który może nawet nie widział na oczy tego czegoś i atmosfery jaką tam panuje ja nikomu bym pracy tam nie polecił

Burek921 Nowy wpis

Ja miałem okazje pracować i ogolnie polecam chociaż atmosfera srednia

Gabriela

@Były, Mógłbyś wyrazić swoją opinię w sposób bardziej szczegółowy? Jak ocenisz warunki w tym miejscu pracy? Możesz przybliżyć jakie zadania wykonywałeś na swoim stanowisku? W firmie panuje system pracy 8 czy 10 godzinny? Zdarzają się nadgodziny? Opisz, proszę, bardziej szczegółowo pracę w firmie Remark-Kayser.

Firma Remark-Kayser Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik Administracyjny. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy (PS) Pracownik produkcji - Batorowo
Batorowo
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI
Batorowo
Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.
Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Remark-Kayser Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Były

Pracowałem w Remarku, praca była ok, ludzie też byli dla mnie spoko.

Wiesław

Słyszałem , że firma ma bardzo dobrą opinię. Miałem nadzieję na info z forum a tu cisza. Jaki jest powód?

fizyczna

Bardzo dużo nadgodzin.Przynajmniej można zarobić

pracownica

Dużo nadgodzin nawet praca w sobotę ale można chociażzarobić w tych trudnych czasach.Ogólnie jestem zadowolona.Praca stabilna

kicia

Dobra firma,ja byłam zadowolona.Zawsze znajdzie się ktoś wulgarny.Ja się znim nie zgadzam

enys

najgorszy syf z mozliwych!!!!!!!!!!!!!!!!! unikać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chg

Fajnie bo dobry dojazd,dużo zamówień i dobre traktowanie ludzi-to bardzo ważne

Fajnie bo dużo zamówień

Zara

tylko tak dalej-jest pozytywnie

Gonzales

Pracowałem,pracuję ibędę pracował bo dobra firma,dużo zamówień,krótko trzymana ale rzeczowo

Józiu

Jak napisałem,zgadzam się z powyższym

koleś

Dobra firma,warto się zatrudnić.Dużo zamówień duże perspektywy

Kicia

Potwierdzam,możnasię wiele dobrego nauczyć

Długoletni

Tak trzymać panie i panowie

robol
@Długoletni

hahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obserwator

Można się wiele dobrego nauczyć.Kierownictwo bardzo dobrze wykształcone,kultura bez zarzutu.

Zostaw merytoryczną opinię o Remark-Kayser Sp. z o.o. - Batorowo

Remark-Kayser Sp. z o.o.