Bart Sp. z o. o.

Sosnowiec

Opinie o Bart Sp. z o. o.

anonim 2011-02-16 01:55
To chyba jakiś żart ...miałem okazję tam pracować ..firma dobre czasy ma już za sobą
pozdr.
Marek 2014-10-13 23:10
Zamierzam złożyć tam aplikacje na projektanta. Jakie warunki finansowe i ogólne tam panują ?
Mateusz 2015-02-04 11:48
Dobre warunki pracy
Krzysiek 2015-07-22 15:02
Nie polecam nikomu !! Nadzór nad wyraz bezczelny !!! tylko szukają bata, żeby ubić.
Anonim 2015-11-04 22:05
podobno stracili płynność i nie jest dobrze
P.W. 2016-02-22 10:27
Płacą regularnie, ale to chyba jedyna zaleta. Dużo obiecanek szefa bez efektów. Szukanie haków to codzienność. Przychodząc do pracy jesteś konkurencją dla innych. Fatalna atmosfera. Zdecydowanie nie polecam.
h 2016-05-16 16:50
bardzxo mi się podoba że jest zapewqniona umowa o prace, choc uważam, że to powinna być norma w dzisjeszych trudnych czasach. Widzieliście juz oferte na zbrojarza?
kornik 2017-05-19 14:07
Na szczęście już tam nie pracuję. Atmosfera byłą okropna i to głownie zasługa zarządu (ale też kilku pracowników). Presja na ilość a nie jakość. Kult pracy po godzinach bez wynagrodzenia. Jedyną zaletą, jaką znajduje to, że wypłata była zawsze w terminie.
Hanna 2017-05-31 13:38
@kornik dziękujemy za Twoją ocenę. A w jakim dziale byłeś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy mogą różnić się w zależności od obejmowanego stanowiska.
Zostaw swoją opinię o Bart Sp. z o. o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bart Sp. z o. o.