Almides Sp. z o.o.

Opinie o Almides Sp. z o.o.

Życzliwy 2014-10-06 16:14:47
Nikomu nie radzę tam pracować, chyba że wrogowi ;) zbyt długo by opowiadać co tam się dzieje, szkoda na to czasu. Jeżeli jesteście zdesperowani, interesują was głodowe stawki i paskudna atmosfera pracy to jest to dobre miejsce. W przeciwnym razie : Run Forest , Run !!! :)
AD 2014-11-20 18:43:53
Niestety zgadzam się z przedmówcą.W tej firmie nie dość że marnie płacą to jeszcze uważają , że wyświadczają pracownikom przysługę , że ich zatrudniają.Niby wykształceni ludzie a w głowie pustka , którą próbują wypełnić pieniędzmi (które niewątpliwie posiadają),ale nie miejcie złudzeń-Wy ich nie zobaczycie ! Ogólnie mówiąc jest to jakaś parodia firmy a zasady pracy można porównać z tymi na dzikim zachodzie. ODRADZAM !!!
adrian 2016-05-03 09:50:47
Są w tak rozwojowej branży @remes, że jak dla mnie to to jest dla nich złoty rok..mam nadzieje, że przełoży się to na rekrutację i niedługo będą kogoś szukali
Zostaw swoją opinię o Almides Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almides Sp. z o.o.