Danfoss LPM Sp. z o.o.

Tuchom

Opinie o Danfoss LPM Sp. z o.o.

admin 2015-08-15 16:20:34
Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Danfoss LPM Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.
qaz 2015-09-20 21:18:07
istnieje kilka form zatrudnienia, min pośrednik- preferowany ze względu na rodzaj produkcji, później jak szczęście dopisze to etat na Danfoss.
Jak będziesz włazi-d-u-p-ą to masz szanse piąć się po szczeblach.
Jeżeli będziesz zwyczajnie wykonywał swoją pracę to będziesz to robił do końca swych dni. Jak lubisz pracować na podstawie norm czasowych, wypisywania bzdurnych PMS-ów, EPS-ów, stania przy tablicy problemowej i omawiania tychże problemów, jakości z kosmosu wziętej i pytań dlaczego tak mało, a czemu, a jaki był tego powód itp to praca w sam raz dla Ciebie.
Strasznie rozbudowana biurokracja pewnie też może zniechęcić, bo w końcu każdy ma coś do powiedzenia. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Plusem jest socjal, pieniądze na czas i niektórzy pracownicy, zaznaczam raz jeszcze niektórzy. Czas wkrótce nadejdzie kiedy zwyczajnie i ja odejdę.
Pozdrawiam
qaz 2015-10-28 22:14:18
proszę spróbuj swoich sił na produkcji. Widać, że nigdy nie pracowałeś w korporacji, która stawia na słupki, wyniki, normy, produktywność itp.
Wiem co mówię znam tą firmę i sposób myślenia jak i zarządzania od podszewki.
Miałem już 4 prezesów w tej firmie o kierownikach nie wspomnę.
Ale jak chcesz pracować na produkcji to twoja sprawa, i uwierz mi że nie przesadzam.
Ten rodzaj produkcji i spawalnictwo mam już w małym palcu.
Już tam nie pracuję.
qaz 2015-12-27 23:50:45
w takim razie zapraszam na sezon. Jeżeli ,,szycha'' stwierdzi że się osoba nadaje to zaproszą go na przyszły sezon. To nie ten Danfoss co kiedyś Teraz jest gonitwa i to się nie zmieni.
Niestety ale takie są realia pracy w Danfoss/Tuchom.
Plus to gwarancja wypłaty, nadgodzin, warunki pracy.
MAGICZNY 2016-02-01 13:46:29
Nie polecam pracy na magazynie pod Daniela M. jest on mistrzem magazynu stosuje wysoko rozwinieta forme mobingu były już na niego oficjalne skargi do zarządu do dani potrafi wyzywac pracowników ze upier..li premie ze cie zwolni jest strasznie zakompleksiony szybko traci panowanie nad sobą nie polecam pracy w magazynie danfoss tuchom. wlasna zona musiala z nim isc na układ aby mieli dziecko. nie ma pojęcia o funkcjonowaniu magazynu ale grzeje posadke od 10lat przyszedł jako malarz i zrobili z niego mistrza magazynu kpina odradzam
zwirek 2016-09-29 21:41:44
nie polecam bardzo duży mobing nie liczą się z .pracownikiem jesteś nikim.psa się lepiej traktuje
Zostaw swoją opinię o Danfoss LPM Sp. z o.o. - Tuchom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danfoss LPM Sp. z o.o.