Danfoss LPM Sp. z o.o.

Tuchom

Opinie o Danfoss LPM Sp. z o.o.

admin 2015-08-15 16:20
Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Danfoss LPM Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.
qaz 2015-09-20 21:18
istnieje kilka form zatrudnienia, min pośrednik- preferowany ze względu na rodzaj produkcji, później jak szczęście dopisze to etat na Danfoss.
Jak będziesz włazi-d-u-p-ą to masz szanse piąć się po szczeblach.
Jeżeli będziesz zwyczajnie wykonywał swoją pracę to będziesz to robił do końca swych dni. Jak lubisz pracować na podstawie norm czasowych, wypisywania bzdurnych PMS-ów, EPS-ów, stania przy tablicy problemowej i omawiania tychże problemów, jakości z kosmosu wziętej i pytań dlaczego tak mało, a czemu, a jaki był tego powód itp to praca w sam raz dla Ciebie.
Strasznie rozbudowana biurokracja pewnie też może zniechęcić, bo w końcu każdy ma coś do powiedzenia. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Plusem jest socjal, pieniądze na czas i niektórzy pracownicy, zaznaczam raz jeszcze niektórzy. Czas wkrótce nadejdzie kiedy zwyczajnie i ja odejdę.
Pozdrawiam
qaz 2015-10-28 22:14
proszę spróbuj swoich sił na produkcji. Widać, że nigdy nie pracowałeś w korporacji, która stawia na słupki, wyniki, normy, produktywność itp.
Wiem co mówię znam tą firmę i sposób myślenia jak i zarządzania od podszewki.
Miałem już 4 prezesów w tej firmie o kierownikach nie wspomnę.
Ale jak chcesz pracować na produkcji to twoja sprawa, i uwierz mi że nie przesadzam.
Ten rodzaj produkcji i spawalnictwo mam już w małym palcu.
Już tam nie pracuję.
qaz 2015-12-27 23:50
w takim razie zapraszam na sezon. Jeżeli ,,szycha'' stwierdzi że się osoba nadaje to zaproszą go na przyszły sezon. To nie ten Danfoss co kiedyś Teraz jest gonitwa i to się nie zmieni.
Niestety ale takie są realia pracy w Danfoss/Tuchom.
Plus to gwarancja wypłaty, nadgodzin, warunki pracy.
MAGICZNY 2016-02-01 13:46
Nie polecam pracy na magazynie pod Daniela M. jest on mistrzem magazynu stosuje wysoko rozwinieta forme mobingu były już na niego oficjalne skargi do zarządu do dani potrafi wyzywac pracowników ze upier..li premie ze cie zwolni jest strasznie zakompleksiony szybko traci panowanie nad sobą nie polecam pracy w magazynie danfoss tuchom. wlasna zona musiala z nim isc na układ aby mieli dziecko. nie ma pojęcia o funkcjonowaniu magazynu ale grzeje posadke od 10lat przyszedł jako malarz i zrobili z niego mistrza magazynu kpina odradzam
zwirek 2016-09-29 21:41
nie polecam bardzo duży mobing nie liczą się z .pracownikiem jesteś nikim.psa się lepiej traktuje
chyba juz byly pracownik Danfosu 2017-04-07 07:43
jeszcze pracuje w tej chorej firmie - byc moze z lenistwa - nie chce mi sie szukac innej pracy bo mam blisko.
co moge powiedziec - placa na czas , za nadgodziny (100- setki) wyplacaja - 50% idzie do banku godzin - poleza okres rozliczeniowy (4m-ce) i albo je dostaniesz na konto albo (preferowane) dni wolne, premie moze dostaniesz - co miesiac taka sama gadka ze niby nie wyrobilismy :D zenada :D - to jakies pozytywy
teraz negatywy: pracuje na produkcji : mistrzowie - urobieni przez kierownika Dariusza G. - zero wlasnego zdania , zero pomocy kompletna kpina - ludzie niepotrzebni - nic nie pomoga nic nie zalatwia.jak cos potrzebujesz musi to nabrac mocy jezeli nie zapomna. Kierownik Dariusz G. - narcyz , despota i moze dalej psychopata. jezeli cie wyslucha to zawsze jest jakies ale... i oficjalna linia parti - przepraszam danfosu - wszystko jest wina pracownika. jezeli sie do niego zwrocisz i zaczniesz wyluszczac problemy -usmiecha sie i ok, ok,ok ale potem mozesz sie liczyc z tym ze bedzie cie gnoil do granic mozliwosci. nastepne praca preferowana - sezon - potem moze dostaniesz prace na... nastepny sezon - jak zabraknie ukraincow.... system produktywnosci - masz zrobic jak najszybciej prefabrykat, wezel, izolacje elektryke ( w zaleznosci od dzialu ) i Danfoss sie cieszy bo produktywnosc jest na poziomie 140 % ale jezeli ci cofna np wezel z prob cisnieniowych i go jeszcze 2-3 godziny poprawiasz no coz - o premii zapomnij a Dariusz G. sie cieszy bo 140 % wyrobione - oczywiscie wg niego. to oczywiscie jakas dziwna ich metodologia liczenia - nic wspolnego z logika.
ciagly zapierdziel, presaja i uskutecznianie nielogicznych pomyslow, zero pomocy ze strony dzialu technicznego i cokolwiek jest zle - to na 1000% jest to wina pracownika. wszystko jest na pokaz - jaka to firma jest przyjazna dla kogo? napewno nie pracownika - taki zewnetrzny PR. dorzuc protokol wysluchania pracownika - gdzie pracownik przytacza argumenty dlaczego cos teoretycznie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a potem i tak wpisuja na tym protokole, we wnioskach ze jest i tak winny, jeden z pracownikow dostal plan poprawy - po odjeciu wszystkich zgloszonych "dewiacji" mial produktywnosc na poziomie 97 % - do konca marca mial ja poprawic na 95% i zredukowac bledy o 80 % - NIESTETY PRZY TEJ PRESJI NIE DA SIE - cos ucierpi albo bledy albo produktywnosc. gro ludzi na hali kompletnie nieprzydatnych - spawalnik Bartosz K - tepak ktory teoretycznie zna sie na spawaniu a tak naprawde dobrze lize d.... planista Adam - caly dzien chodzi po hali z rekoma zalozonymi do tylu - tu spojrzy , tam spojrzy i rzuci zarcik po ktorym zastanawiasz sie czy nie dac mu w ryj - dzieki takiemu podejsciu pracownicy uciekaja - innych sie zwalnia bo nie chca robic nadgodzin. teoretycznie nadgodziny nie sa obowiazkowe ale.... beda za toba chodzili [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] truli, straszyli - wycina jak cytrynke. uwazaj jak ci sie cos stanie ( wypadek w Pracy) - na protokol mozesz czekac nawet 6 m-cy - lepiej napisz go sam i przeslij BHPcowi to i tak musisz go sobie przed podpisaniem sprawdzic bo bedziesz mial inne urazy i mozesz np. wg BHP -ca pracowac 16 godzin. - znany przypadek Dariusza D. plan na nastepny tydzien bedziesz mial podany z 2-godzinnym wyprzedzeniem, a nie jak to powinno byc minimum 1-tydzien. nadgodziny z automatu sa planowane - nie ma roboty wywala cie na urlop ale zatrudniony na "chwile" ukrainiec bedzie pracowal - mozesz byc pewny ze juz w chwili podjecia pracy bedziesz zarabial mniej niz "kolega ze wschodu", o rzeczywistych podwyzkach zapomnij - jest jakies wyrownanie rok rocznie ale to jestt ak naprawde max 100 zl brutto - zaleznie od subiektywnej oceny koordynatorow, mistrzow lub wyimaginowanych przewinien - dobrze trzymasz palec - masz wiecej - srednia podwyzka na produkcji to 30 zl netto. wypelnianie barometru co miesiac - pytania zredagowane tak zeby poprawic humor kadrze zarzadzajacej - kompletnie oderwanej od rzeczywistosci - poki slupek zyskow jest na + maja kompletnie w d.. to co sie dzieje na produkcji - tam rzadzi Dariusz G. - kompletny kret.... praca niby na etacie ale tak naprawde to jest czysty akord za stala pensje..... Sławomir G. - dyrektor operacyjny ( prezes oddzialu w Tuchomiu) - jego doglebne zbadanie sprawy to slowa: nie bede podwazal zdania kierownika... a kierownik robi co chce - ten podpisuje mu wszystko, a pozniej ktos oddaje sprawe do sadu i wygrywa - bo ten jest oderwany od rzeczywistosci. miesiecznice- info miting - jest dobrze ale ... zawsze jestesmy jako firma pod kreska, a daja na oslode tort za kolejne rekordy sprzedazy....
warto cos t u jeszcze przytaczac - kazdy niech oceni sobie czy chce pracowac w tej "renomowanej" - jak nam to okreslaja ("przeciez Danfoss jest super, dobrze sie tu pracuje...") firmie.
a ja - juz jestem po rozmowie z "nowym pracodawca" - tylko teraz musze napisac wyp
gal anonim 2017-04-11 14:28
no i dorzuc jeszcze to , ze pomimo staran ludzi z produkcji i tak gora ma nas w glebokim powazaniu. komponenty od dostawcow jrzeba jak najtaniej kupic - krzywe, wymiarow nie trzymaja ogolnie wadliwe - ale tanie, a ty na produkcji kombinuj by to wszystko dopasowac. albo dorabiaj wstawki - wezel ma zejsc na 100 % i miec jakosc 100% - hipokryzja . grzejesz naginasz tniesz spawasz - a oni ci powiedza ze sie nie wyrobiles w 100% bo krzywy komponent lub jego brak - to tez twoja wina......
a potem wciskaja go klientowi ..... oprowadzaja wycieczki po hali ..... a kiedy przyjezdza wierchuszka z dani oooooo.... za mocno nie chalasuj , nie mow ze sa problemy.... wszystko ma byc cacy.... by "gory" nie wywalili przez przypadek.... cale szczescie juz tam nie pracuje..... niewolnik byl lepiej traktowany
gdybym byl wtedy madrzejszy o te lata ktore przepracowalem w tej chorej firmie i mogl cofnac czas .... nigdy, przenigdy nie zatrudnilbym sie w tym syfie...
Zostaw swoją opinię o Danfoss LPM Sp. z o.o. - Tuchom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danfoss LPM Sp. z o.o.