Danfoss LPM Sp. z o.o.

Tuchom

Opinie o Danfoss LPM Sp. z o.o.

admin 2015-08-15 16:20
Jakie są twoim zdaniem plusy i minusy pracy w firmie Danfoss LPM Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.
qaz 2015-10-28 22:14
proszę spróbuj swoich sił na produkcji. Widać, że nigdy nie pracowałeś w korporacji, która stawia na słupki, wyniki, normy, produktywność itp.
Wiem co mówię znam tą firmę i sposób myślenia jak i zarządzania od podszewki.
Miałem już 4 prezesów w tej firmie o kierownikach nie wspomnę.
Ale jak chcesz pracować na produkcji to twoja sprawa, i uwierz mi że nie przesadzam.
Ten rodzaj produkcji i spawalnictwo mam już w małym palcu.
Już tam nie pracuję.
qaz 2015-12-27 23:50
w takim razie zapraszam na sezon. Jeżeli ,,szycha'' stwierdzi że się osoba nadaje to zaproszą go na przyszły sezon. To nie ten Danfoss co kiedyś Teraz jest gonitwa i to się nie zmieni.
Niestety ale takie są realia pracy w Danfoss/Tuchom.
Plus to gwarancja wypłaty, nadgodzin, warunki pracy.
Znudzony 2017-05-07 21:10
Chwile juz tu pracuje i mam juz poprostu dosyc. Wszystko co koledzy wyzej opisuja zgadza sie z rzeczywistoscia i jest coraz trudniej. Kiedys z checia chodzilem do tej pracy, bylo milo i sie skonczylo. Przygotowalem wypowiedzenie i czekam na odpowiedni moment by sie zwolnic.
karo 2017-05-17 07:11
Co za geje nawet kazali usunąć dla siebie nie wygodne opinie..... szerzacy się mobbing w tej firmie udziela się wszędzie nie Polecam tej firmy banda baranów co nie ma pojęcia o pracy głównym źródłem wiedzy jest Google wykresy wskaźniki i slupki na koniec ci powiedzą ze zabrakło wam 0.01 % aby dostać 5 % premi wyzysk człowieka i nic więcej nad brama tej firmy powinien wisieć słynny na całym świecie napis pasowałby idealnie . Na podwyżkę nie masz co liczyć bo na twoje miejsce znajdą dwóch kolegów ze wschodu i ci się nie należy a normę która musisz wyrobić podkręcają do granic możliwości.
Ciekawski 2017-06-27 21:11
Siema, o firmie nie wiem nic, ale dziś miałem telefon z agencji pracy z opcja pracy w Waszej firmie za dość konkretne pieniądze, grubo się zdziwiłem.
To po ile Wy macie na h ?
Zostaw swoją opinię o Danfoss LPM Sp. z o.o. - Tuchom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danfoss LPM Sp. z o.o.