Opinie o Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników w Legnica

Spawacz Nowy wpis

Stary już dawno powinien wylecieć to przez niego w Brugmanie jest taki (usunięte przez administratora) .A odnośnie pseudo mistrzów siedzą na stołkach bo się słuchają dyrektora a żaden z nich nie ma zielonego pojęcia o produkcji i robią karierę kablowaniem ,zabieraniem premii i pieczeniem ciast .

Bob Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

@Pracodawca Witam pytanie moje to jak wygląda teraz sytuacja pracy w państwa firmie ? Interesuje mnie logistyka ,czy obecnie rekrutujecie na stanowiska np. logistyk ??

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Księgowa prowadzona przez firmę Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Prawda i fakty

Prawda jest taka że pracownicy są zwalniani po kilka osób! Następna tura opuszcza zakład po nowym roku. Fakty i prawda jest taka że na razie misie myślą że są nie do ruszenia ale spokojnie misiaczki teraz będą mieli regularnie zabierane premie i przyjdzie ten dzień że będą musieli zderzyć się z ściana i być gnojonym podpuszczanym w nowym zakladzie pracy skończy się strzelanie z ucha i walenia głupa udawania że się wszystko wie najlepiej już nie długo zobaczą jak to fajnie będzie

Aplikowałeś na stanowisko Księgowa/Księgowy oferowane przez firmę Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
UK

Firma brugman się rozlatuje! Są zwolnienia po kilka osób!Zostali tacy co są na ochronce przed emeryturą i cześć takich co uprzejmie donoszą... Na palcach u jednej ręki policzę ludzi co są w porządku i mam do nich wielki szacunek... Jako były pracownik mogę powiedzieć że spełniło się moje marzenie że ta firma jest już blisko dna :-)

Jak dużo osób pracuje w Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników?

Spawacz

Coraz mniej ,ogólnie to firma chyli się ku upadkowi i zwalnia pracowników

uk

Kilka miesięcy pracowałem w brugmanie i pewnego dnia skończyła mi się umowa a oni mi powiedzieli bez uprzedzenia że już tutaj nie pracuje. Nie robiłem bubli robota była prosta ciężko zepsuć! Ale serce ich bolalo ze nie pomagałem operatorowi wanny który sprawdzał grzejniki pod wodą czy niema dziur i byłem zmuszany do pomocy by obrucic mokry z wody grzejnik w rękawicach spawalniczych i dalej spawac na swoim stanowisku najlepiej w mokrych rękawicach spawalniczych bhp tam nie obowiązuje . za mało wypadkow mieli! Chyba myśleli że będę zmieniał rękawice z spawalniczych na wodoodporne i szybko przebierał na spawalnicze by zdążyć szybko pospawac kolejny grzejnik który idzie na Lini produkcyjnej. . I z tad nie przedłużyli mi umowy. Wyciągu na stanowisku spawalniczym nie bylo spawarka to leprza można w lidlu kupić premie tracisz co miesiąc nikt Ci niepowie za co i dlaczego. Kobieta lutuje palnikiem bez uprawnień bo już nie ma komu robić zwalniają się ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem. Niech to zatonie na (usunięte przez administratora)i nie wypływa.

Holender

...i jeszcze wspomnienia. Oprócz pensji obiecali 30% premii. W standardzie zabierają 10% i człowiek przywyka. Nie musisz nic robić, 10% to taki blef na przywitanie. Sposób traktowania pracownika.

Holender

Zapomniałem dodać, że oprócz 15min przerwy były dwie 5minutowe na papierosa i 10min było doliczone do czasu pracy. To niech każdy oceni sam. Ja oprócz tej firmy nie spotkałem tak skrupulatnego rozliczania czasu pracy przez 25 lat.

Holender

Pracowałem tam lata temu. Zarobki standard, atmosfera raczej nie miła. Koledzy nie byli źli, ale zarząd masakra... Dyrektor kiedyś zapytał dokąd idę, odparłem, że do toalety, usłyszałem, że przerwa już była.

Michu

Pracowaliśmy z kolegą około 10 lat temu praca sezonowa koledze do dzisiaj nie zapłacili. Wtedy byliśmy młodzi a prezesik to wykorzystał Wstyd

Wesoly

Pracowalem w tej firmie.. Ja przez 1.5 roku na stanowisku spawalniczym bez uprawnień spawalem bez wyciagow spawalniczych dopiero za swoje pieniadze zrobilem kurs. Wiec nie jest to zaklad z normalnym przelozonym w normalnych warunkach. Z premiami to zabierali mi przez ponad 2 lata.chyba za to ze robilem norme niechodzilem na chorobowe itd. Zaklad jest brudny jak komunistyczna huta w legnicy czasow (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@Wesoly

Ale dało Ci to chociaż jakiegoś doświadczenia w fachu?

Leszekku

Zgadzam się z zarobkami to jest tak ze lata pracy kablowania sie licza. Niewazne ze wyrobisz się ze robisz to co robi stary pupilek wazne aby premie zabrali i dali wiecej pupilom za obijanie sie i obgadywanie po katach. A po podwyzke trzeba sie prosic. A jak juz dostaniesz to premie zabierze zapytasz sie mistrza za co to odpoeiedz uzykadz co ja moge. Kpina brak szacunku i lepiej omijac szerokim łukiem taki zaklad. Chyba że lubi ktos kablowac i wygadywac glupoty po kontach

Marzena
@Leszekku

A mistrz to ma wpływ na te premie czy nie? I jak niby a fabryka działa skoro podobno tak się tu ludzie obijają według Ciebie?

Lca003

Strata czasu na ten zaklad! Muzeum maszyn z lat 80. Bywa ze jedna osoba pracuje na 3 stanowiskach pracy robiac jeden rodzaj grzejnika bo brakoje ludzi. Stanowiska spawalnicze sa bez wyciągów zarobki sa dla starszych stazem pupilkow ktorzy ktorzy sciemniaja i kabloja. Zarobki lepiej idz do Winkelmana bo tu czas i nerwy stracisz

Marzena
@Lca003

Reklama konkurencji? Bo jeśli nie to możesz podać wprost stawki?

Blabla

Witam jaka jest placa w Brugman sp.z.o.o legnica ? I mam pytanie czy tam Sa jakies przyjecia dla Kobiet?

Remek

Brugman Sp. z o.o. to piękna historia. Słyszałem sporo dobrego o firmie. Szkoda, że tak mało piszecie na forum, miałem nadzieję dowiedzieć się coś o atmosferze w pracy.

robol

są przyjęcia ?

gosc
@robol

Przyjecia sa, tylko pytanie gdzie ci pracownicy;) ? Za 2500 wam z malo?? Atmosfera jak wszedzie... albo kasa albo prrzyjaciele....

rfgb

raczej tak chyba ze ktos na przyklad nie przeczyta umowy

hahah

ooo tak tak wszystko ładnie powiedziane,ale czy kto napisał jaka jest naprawde atmosfera ... zastraszanie, częste tak zwane humory Mistrza zczególnie pakowni. Niektórzy tak wchodza w du*e ze sami nie wiedzą kim są obgadywanie kazdego po katach,ludzie bardzo wredni

stary

Odniosłem się oczywiście do wypowiedzi cedrica z 20.10.15r pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników - Legnica

• Jak się pracuje w Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników?

Zobacz opinie na temat firmy Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników
2.1/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Jaworzyńska 295
    59-220 Legnica

Brugman Sp. z o.o. Fabryka Grzejników