logo Incom

Incom

Opinie o Incom

mariusz 2014-08-12 16:39:25
Jestem informatykiem i szukam obecnie pracy, ofert z tej dziedziny jest sporo, ale interesuje mnie też firma Incom, bo to chyba jedna z większych w tej branży, ale niestety obecnie chyba nie prowadzą rekrutacji, bo na portalach zewnętrznych cisza no i u nich na stronie też nie ma jakiegoś formularza ani aplikacji czy zakładki jak np mają inne firmy. Może po prostu trafiłem na teki okres, bo w końcu są wakacje jeszcze. Na pewno firma jest sporym dystrybutorem komponentów, peryferiów, akcesoriów oraz oprogramowania komputerowego i generalnie wszystkiego co dotyczy informatyki i tego typu sprzętu.. w ofercie mają na przykład takie rzeczy jak: programowanie ( w tym biurowe, serwerowe, dla firm, antywirusowe, graficzne, programistyczne, systemy operacyjne), wszelkie materiały eksploatacyjne i urządzenia sieciowe.Do tego też mają sprzęt RTV i AGD no i moje ulubione konsole i gry, więc jest w czym wybierać
Zostaw swoją opinię o Incom - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Incom