logo Green Park

Green Park

Radomsko

Opinie o Green Park

Operator 2013-01-20 18:03:41
Jako operator mozna zarobic nawet ok 3000 netto, przy pracy fizycznej do ok 2000 ale to zalezy co kto potrafi.
smerf 2015-02-05 21:49:56
Pracowałem tam i oprócz mnie mnóstwo ludzi z radomska sie przewineło o umowie o prace zapomij nawet na 1/8 etatu. Zarobek 7-8 zł na godz jak jest robota to robisz od switu do nocy gdy nie ma to wolne bezpłatne wymysla dniówki zadaniowe ma swoich donosicieli i wie wszystko czy robisz czy nie. 3000zł mozesz zarobic jak kolega pisze jak jestes jakims operatorem koparki itp ale nie za 8 godz dziennie szef Przemek bardzo gania pracowników.
Gargamel 2015-03-08 22:08:50
A ile tam pracowałeś ?
Bo moj brat pracuje tam 3 lata, faktycznie zaczynał od 7 a dziś ma 10. A prace w takiej firmie faktycznie zależne są od pory roku, więc raz pracuje wiecej raz mniej. Zawsze zostaje Ci inna opcja np. Indesit.
ralf 2016-01-10 14:03:33
pracowałem tam i pol radomska z kasa czekaja po 2, 3 miechy bo mowia ze nie ma a kupuja za nia ciągniki i samochody placa 8, 9 zl
Radek 2016-01-28 16:44:03
Jeśli pracowałeś na umowę o dzieło to mogło tak być (praca jako pracownik sezonowy)i skoro twierdzisz że było aż tak źle to napisz ile czasu pracowałeś i na jakim stanowisku, a ja jako osoba zatrudniająca osoby w tej firmie, odniosę się do Twojego wpisu. Pozdrawiam Radosław
Pracownik 2016-02-17 18:02:53
Pracuję w tej firmie już ponad 3 miesiące. Faktycznie są czasem opóźnienia z kasą, ale zawsze uprzedzają że tak może być. Praca nawet spoko czasem ciężka czasem lekka. Pracuję na ciągnikach i samochodach, czasem na tzw. łopacie ale mam 12 zł na rękę i jest ok w porównaniu np. z Biliczami czy Nowakiem bo tam to dopiero jest koszmar. Zimą trochę lipa ale da się wytrzymać.
operator 2016-06-20 19:26:02
Spoko firma pracowałem w niej jako operator ciagnikow na umowe szefowie spoko zima trochę mało pracy
Zostaw swoją opinię o Green Park - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Park