EUROLINE Sp. z o.o.

Opinie o EUROLINE Sp. z o.o.

Mam pytanie ile obecnie jest zmian w Euroline?

@K

są nocki?

@@K

Chyba na 2 dzialach

@K

a wiesz na jakich może?

@@K

na jakich działach te nocki?

@Czerwony

i w jakich godzinach zmiany?

fenek
@ben34

z tego co wiem magazynierzy mają nocki

fenek

6-14-22

@Zainteresowany

System 3 zmianowy jest napewno na nowym dziale rozkrój płyt wygląda to tak 1 zmiana od 6 do 14, 2 zmiana od 14 do 22 i 3 zmiana od 22 do 6

i to cały tydzień tak?

@fenek

godziny właściwie nienajgorsze jak dla mnie

Kokos
@ben34

No standardowe w firmach o tym charakterze

@Kokos

możliwe, nie mam takiego porównania

@Zainteresowany

Ile zmian? U nas ciągle same zmiany ; )

Kąpiel w libracolu
@Zainteresowany

Co chwilę jakieś zmiany ale tylko na gorsze xD

Twoja ostatnia

Twoia ostatnia

Bobo Frut
@Zainteresowany

Firma morze jeszcz poistniec z rok potem morze byc redukcja etatu brak materiału drzewa i gaz podrozał niewiadomo co dalej będzie koniec firmy. Słaba produkcja to też i słabe zarobki to koniec.

Lidka

Co masz na myśli? To jednak faktycznie szykują się jakieś zwolnienia, tak jak ta osoba wcześniej wywróżyła? To jak teraz praca wygląda, brzmi jakby było mega dużo do roboty, czy to wiąże się też z nadgodzinami?

Jetto

Niedawno (1-rok temu) pisałem że w EL przepracuje do emerytury, wtedy byłem o tym święcie przekonany. Sprawy trochę się skomplikowały, codzienne zderzanie się marazmem, brakiem woli zrozumienia, ignorancją, mnie wypaliło. Obecnie czekam jaka będzie decyzja rekruterów po odbytych 2 rozmowach rek. Po moim odejściu firma z pewnością się nie zawali. Niemniej kilka osób prawdopodobnie pozna w działaniu co znaczy tzw. "Zasada Pereta".

T

Ciekawe co dzisiaj było na zebraniu.,,.jakie podwyżki będą bo najniższa krajowa idzie znowu do góry....

Firma tak kiepski stoi że robią jedną zmianę na dps1

Operator Wózka Widłowego

Za proponujące 2200 netto niech sami tam robią

Ile pan chce zarabiać?

Jacek

Kto wymyślił te stojaki na rowery to mistrz świata delikatnie mówiąc utrudniony wyjazd jak dla aut i rowerów a ta furtka to drzwi do lasu teraz czekać na wypadek (oby nie)

Czerwony

Dajcie premie jeszcze 2 tys lub więcej za 150% zwyż bo niektórzy jeszcze się nudzą na tych normach

@Czerwony

Jak dadzą taką premie to co ja będę robił z tą kasą.,... tapetować pokoje dwu setkami

UGLY TRUTH

.Wynagrodzenie zasadnicze, czy pensja zasadnicza to pojęcia, których próżno szukać w Kodeksie pracy. Są bowiem kwestią ustalaną indywidualnie pomiędzy stronami stosunku pracy, a więc taka informacja powinna zostać zawarta w umowie o pracę. Mówiąc prościej, zasadnicze wynagrodzenie to po prostu kwota, którą uzgodniłeś z pracodawcą i została ona wpisana w umowie o pracę, umowie zlecenie czy też umowie o dzieło. Sposób zatrudnienia jest w tej kwestii nieistotny, ponieważ chodzi o to, co zarabiasz wraz z podatkami i składkami do ZUS-u. Dlatego też do pensji podstawowej nie wliczają się: o premie; o dodatki stażowe; o dodatki funkcyjne; o prowizje; o wynagrodzenia za nadgodziny; o nagrody jubileuszowe; o odprawy emerytalne i rentowe. Wynagrodzenie zasadnicze a minimalne Wynagrodzenie zasadnicze a minimalne to nie jest to samo. Wynagrodzenie zasadnicze ustala pracodawca, a jego kwota musi zostać zapisana w umowie o pracę. Co ważne, nie może być ono niższe niż płaca minimalna. Ta z kolei ustalana jest przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. W 2023 roku wynagrodzenie minimalne wynosi 3490 zł brutto, co daje 2709 zł na rękę. Natomiast najniższa stawka godzinowa to 22,80 zł brutto, czyli 17,75 zł netto. Chyba nic więcej dodawać nie trzeba kto inteligentny ten zrozumie że pracodawca nas jawnie i bezczelnie (usunięte przez administratora) i robi w uja...dodając premie i dodatki za umiejętności do wynagrodzenia zasadniczego które nie może byc mniejsze niż płacą minimalna ustalana przez Ministra.A że stawki godzinowe nie są adekwatne do tych ustalonych przez rząd względem płacy minimalnej to firma dodaje nasze premie i umiejętności do kwoty brutto placy zasadniczej odciągając tym samym podatki i składki z naszych dodatkowych premi uznaniowych i klamia w żywe oczy się śmiejąc bezczelnie że tak jest prawidłowo...Weryfikacja w toku...

Przestój może być wywołany różnymi czynnikami. Dobrym przykładem jest sytuacja, w której w zakładzie pracy następuje przerwa w dostawie energii lub brakuje surowców, które są niezbędne do uruchomienia linii produkcyjnych. Specjaliści wskazują przy tym, że czynniki wywołujące przestój można podzielić na techniczne i organizacyjne. Niezależnie od tego, co wywołuje niemożność wykonywania przez pracowników ich obowiązków, należy wskazać, że ryzyko wystąpienia takiej sytuacji ponoszą właśnie przedsiębiorcy, czyli podmioty zatrudniające. Z tego też względu czasu przestoju nie można pracownikom kazać np. odrobić po godzinach pracy.

FranekS

Skoro weekend majowy wolny ma być to AGENCJE DO DOMU a my Polacy do pracy .Takie było założenie że jak będzie mało pracy to agencja zrobi miejsce

@FranekS

Ja mam to (usunięte przez administratora) ja nie będę nic odrabiał w soboty ja też mam swoją dodatkową pracę i nikt nie będzie mi dyktował jakie dni będziemy mieć wolne a kiedy odrabiać. To już się robi (usunięte przez administratora).

Ccc

Nic nie znikło, zmienił się tylko kierownik.

Wojciech

Ten nowy kierownik jest lepszy? Można się z nim dogadać? Gdzie przenieśli pracowników o których wspominasz?

Janek K
@Wojciech

Spoko Gość ma mój szacun. Każdemu powie cześć ,podejdzie poda rękę. Nie jest sztywniak

M

Rano na kartce od wypłaty inna kwota niż na kartce wrzuconej popołudniu, oczywiście niższa. O co tu chodzi?

Czerwony

I ludzie na dps 1 stolarnia sami na siebie bata ukręcili . Podziękujmy tym co wciąż mieli za mało .

Xxx

Kto nam zwróci 20 zł premi? Stolarze nawalili pytam się kto???

Xxxx

Czy wiadomo czy zapłacą nam za te dni wolne 6,7,11 kwietnia czy dopiero zaplaca w tym miesiacu co odrobimy?

XXX
@Xxxx

Pewnie od razu, jak by nie zapłacili to by nikt nie odrabiał.

Oo

Po co chodzisz na bezpłatne nadgodziny ?

Xxxx

Narzucanie wolnego do odrobienia. Paranoja 6,7,11 kwietnia- nie wolno wypisac urlopu trzeba będzie to odrobić. Niektore działy mają problem z odrabianiem bo nie ma tyle pracy. I co wtedy???

Hg
@Xxxx

Firma w obrębie jednego okresu rozliczeniowego, przesuwa dni pracujące, zachowując zasade, że "przeciętny" tydzień pracy ma 5 dni. Co oznacza, że jeśli z 4 tygodni w jednym okresie rozliczeniowym, 2 tygodnie będą 4-dniowe, a 2 tygodnie będą 6 -dniowe, to "przeciętny" tydzień pracy ma 5 dni. I to jest zgodne z przepisami, czy to się nam podoba czy nie

Szkoda

Tapicerzy mają kategorie na które sobie wypracowali bardzo cieszką wysiłkową pracą kategoria Bp 2 Bp3 Bp4 Bp5 i nie zarabiają takiej kategorii bo nie ma szans na to by tapicer który jest wydajny mógł zarobić dobre pieniądze kiedy nie ma na tyle jakich kolwiek stelarzy nie morzna wyrobić 100% a dobrego tapicera stać na 100% wydajności i nie darady tyle wyrobić bo jak są te stelarze i dany tapicer zacznie wysiłkować się przez tydzień a nastepne dni np: już brakuje stelarzy to już jest mniejszy procent i niedarady zarobic kasy .

@Szkoda

A kto doprowadził do takich norm no wy pracownicy. Tak jest jak się robi po 140 procent a potem płacz że znowu normują i ze 140 procent jest 100 procent,a potem brak stelaży i tak w kółko.

xcvb

A najlepsze jest to że jak im podniosą normę to nadal robią po 140% :D cud normalnie heh

Szwajcaria
@xcvb

Haha pamiętam było kiedyś takich dwóch "najlepszych" (usunięte przez administratora) i G. co płakali, że normę podniesiono i że nie ma szans tyle wyrobić a zrobili w pierwszy dzień 120%

Czerwony

Najpierw Dali wirtualna podwyżkę premi 250brutto i zaraz panie z stoperami wybiegły na zakład bo jak by Dali do godzinowki to tego nie można urabac. Teraz wstrzymali fundusz socjalny niby na rok. Mamy siedzieć w polarach bo oszczędności. Agencyjni na 2 i 3 poziomie już mają tyle co my za 8h lub więcej i nie muszą latać jak polak i tyle potrafić. Z urlopów nas wyrabia do cna bo mogą jeśli urlop jest wcześniej zaplanowany. Chcecie tylko agencje to bd mieć bo w tym roku nikt mądry w tej firmie nie pozostanie.

Dobry cyrk

Niektorzy ludzie to sie zwalniaja od 5 lat i cos niemoga hehe

Tak
@Dobry cyrk

A znam takich co duzo gadaja ze sie zwalniają a robia i beda robic bo sie boja odejść

@Tak

Ja cv już mam napisane tylko czekam na wiosnę. I trzy inne osoby z mojego otoczenia też odchodzą bo już poskładali do innych firm. Więc nie martw się. Niedługo będzie dyro miał do czego dazy. Agencyjny zakład pracy

Arek

Brawa dla rządzących . Pracowałem w tej firmie przez wiele lat , jeszcze za dyrektora P.S i Śp. P.R. Powiem tylko tak , że ten kto donosił , to donosi dalej , ale komu innemu i od samego początku mówiłem , że własną matkę sprzeda dla Kariery. Chciałem podziękować za możliwość pracy i zdobycia doświadczenia , bo to jest najcenniejsze co zdobyłem w Euroline . Powiem tylko tak , że za Bonierów , to była firma w miarę na poziomie i uważam , że działalność powinna wpaść w posiadanie Pana Pawła S. Pozdrawiam Wszystkich Starych Dobrych Znajomych , a pozostałym życzę Mocnego Postanowienia Poprawy

srtu

A jak nie będzie wiosny tylko od razu lato ? :D

Płacę i kategorie

To prawda podstawa powinna być 2700 zł Plus wypracowana premia w kategorji Bp 4 czy Bp 5 Np: 1500 zł jeśli się taką premie wypracuje a jeśli się nie wypracuje to podstawa też powinna być na fiszce 2700 plus premia 1200 zł brutto a oni płacą tak podstawa 2200 a resztę wypracowana premia A stawka godzinowa 20.70 zł na godz tak właśnie płacą

@Płacę i kategorie

Ja mam 19,70.

FISZTASZEK

Sprawdźcie sobie jak najszybciej fiszki macie napisane tak podstawa 2300 a resztę to premia np:700 zl A podstawa powinna być 2700 zł + premia 1200 zł Sprawdźcie sobie dobrze fiszki

Janek K
@FISZTASZEK

Minimalna stawka godzinowa od 1.01.2023 to 22,80 czy ktoś ma mniej ???

@Janek K

Pp2 godzinowa 17,45

Cvv

Sami do tego doprowadziliscie. Robicie normy 140% Mimo iż brakuje wam towaru. Podniosa normę o kolejne 10% By dać wam 100zl A później i tak zabiorą więcej niż dali. Pracodawca nigdy nie zrobi sobie krzywdy waszym kosztem. Ale skoro pokazujecie że idzie z niczego zrobić wiele tak się kończy . Na lament i pożałowania za późno. Lepsze czasy minely. Nie wrócą już nigdy. Podziękujmy obywatelom innych krajów, w tym zasługa też naszego zarządu firmy Którzy ciągle wierzą że przybysze wsch. uratują ich na stołkach

Zostaw merytoryczną opinię o EUROLINE Sp. z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w EUROLINE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EUROLINE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 531.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EUROLINE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 465, z czego 93 to opinie pozytywne, 120 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EUROLINE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EUROLINE Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EUROLINE Sp. z o.o.