Bar Leśny S.C.

Zabrze

Opinie o Bar Leśny S.C.

pracuś 2013-07-17 13:56:30
Witam
szukam informacji o barze leśnym jakie warunki pracy ile można zarobić jaka atmosfera. Slyszalem że z głodu sie nie umrze ale czy warto.
ktoś 2015-04-03 19:46:34
Bar leśny jest duży a ty nie napisałeś jakie cię interesuje stanowisko.
Marcin 2015-12-02 13:14:47
Pracowałem w barze leśnym prawie 2 miesiące i nie wytrzymałem Jeżeli uważasz że 1800 zł to dużo to pomyśl że pracujesz po 12 godzin. Samochody są bez agregatów w razie kontroli weterynarza badz sanepidu nie Wjeżdżamy do bazy tylko po 12 godzinach pracy tylko idziemy na drugą firmę i czekamy aż zakończy się kontrola i nabijamy kolejne niezaplacone godziny!!! Tragedia !!! A co do samej jazdy to jeżeli ktoś lubi jechać 160 kilometrów na godzinę przez centrum miasta zeby sie wyrobic czasowo z rozwozka To polecam dla niego do pracy
anglik 2016-03-06 21:16:16
hej a ja pracowalem w barze lesnym jako kierowca tylko musialem wyjechac za granice do rodziny.Szefostwo super zarobki mialem ponad 2200 na reke. praca od 4 do 11 rano.Zle nie bylo
Były 2016-03-17 13:05:31
anglik kiedy to było? Teraz to ci powiem ze z umową jest problem a z okresem próbnym też mi nie wypłacili gdyż stwierdzili że nauka jest w polsce bez płatna !
ona 2016-03-17 14:44:34
Były tak to jest jak menadzer buntuje szefostwo ... i decyduje komu zapłacić a komu nie
Ładna 2016-03-21 14:14:52
W tej firmie panuje motto , jak chcesz ubezpieczenie idź do pośredniaka tam cię ubezpieczą tutaj pracujemy na czarno i za darmo !!!
Ktos 2016-03-21 16:23:05
Pani kierownik,to na poważnie???Po 1.Wypłata i umowa na czas to jakiś luksus czy raczej już standard?Po 2.Nie o to chodzi ,że ludzie nie chcą pracować, tylko nikt nie da się ru***ć jak widzi co robi przełożona.
Tak,tak wszyscy są źli i się mylą(penie się uwzięli), tylko Pani ma zawsze rację, trzyma się posadki jak może, odciągając odpowiedzialność od siebie, obarczając tym samym za wszelkie niepowodzenia w oddziale...kierowców.
Ona 2016-03-21 19:17:34
Jaki czas temu szukałAm pracy i myślałem ze ludzie którzy piszą takie zeczy o tej firmie wymyślają niewiadomo co... Niestety sprawdziłem na własnej skórze?!!!!
Masakra tam jest, jednak trzeba czytać komentarze ludzi co tam pracowali.
Na samom myśl o (usunięte przez administratora)przechodzi mnie gęsia skórka, chce żeby była przestroga dla przyszłych pracowników firmy,,BAR LEŚNY,,
Były 2016-03-31 14:52:46
Witam, nie polecam w miesiacu jako kierowca minmum 220h za 1800zł, brak systemu motywującego !
Kucharka 2016-03-31 19:04:47
Na kuchni to samo za nadgodziny nie zobaczycie ani złotówki bo to wasza winna że tak powoli pracujecie !
Byla 2016-03-31 19:04:53
Tak to cała prawda o pani uwazajacej się za panią menager chroni swój tyłek donoszac nie stworzone historie do szefostwa.Trzyma się posadki rękami i nogami za wszelką cenę.Tylko że sama nie jest w porządku ta jej nie skazitelna twarz na samą myśl robi mi się nie dobrze.Nikomu nie polecam tam pracy prędzej czy później wykonczy was pani menago.....Ludzie głównie przez nią odchodzą z pracy po prostu nerwowo nie wytrzymują.Miejmy nadzieję że w końcu oczy i szefostwu się otworzą.....
Ona 2016-03-31 20:42:45
Czemu nie ma premii za wyniki w pracy? Gdyż by wyszło że wszelkie braki , pomyłki, i inne absurdy są w 99% spowodowane pracą pani menadżer a nie przez pracowników , niestety pani Kasia potrafi wszystko odwrócić przeciwko pracownikowi
Ona 2016-03-31 20:46:58
Ona 2016-03-31 20:50:11
Ale jak szefowej nie ma to pani K. się naśmiewa jak to pani A..a musi mieć kulki analne żeby się rozbudzić i współżyć z M to jest jej najlepszy temat na żarty na temat szafowej.
Byla 2016-03-31 21:52:00
To to jeszcze mało powiedziane na temat szefowej . Jak pani Kasia wypowiada słowa nie cenzuralne na szefową typu ...ta gruba kur......jak ona ja nie nawidzi .A potem potrafi szefowej w oczy spojrzeć i nadawać na innych.Udaje przy szefowej jaką dobra przyjaciółka jest dla niej.Normalnie mdli mnie na samą myśl. Tylko ciekawe czy szefową to wszystko by przyjęła ze spokojem jak jej pani K..łatki przypina........Ciekawe kiedy się o tym dowie i zrobi w końcu coś z tą pewną siebie osobą.......która myśli ż e jest tam najwazniejsza.......
L4 2016-04-05 20:08:51
Uwaga po przejsciu na l4 dostajemy automatycznie wypowiedzenie.
Niestety 2016-04-13 17:39:04
Bliska mi osoba pracowala tam ponad dekade. co tu duzo mowic, nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, czyt. szefostwo/menegerstwo. nadgodziny, mobbing, stres, oszustwa. zdewaluowany sprzet. mam nadzieje, ze upadna, a nastepca, bo przeciez konkurencja nie spi, bedzie lepszym miejscem do pracy i ludzi.
LEŚNY STWÓR 2016-04-22 18:06:19
Witam to co jest napisane to dopiero wierzchołek góry lodowej , pewien czas temu miałam okazje się przekonać na własnej skórze co w tej firmie się wyrabia i naprawdę odradzam, nie życzę nawet najgorszemu wrogowi żeby tam rozpoczął prace.To co się tam wyprawia to filozofom się nie śniło , wyzysk , krzyki, przekleństwa , poniżanie a za wypracowane nadgodziny dostaniecie fige z makiem. Myślec iź kilka lat Bar leśńy będzie istniał na rynku do czasu aż panie z produkcji nie przejdą na emeryturę a nowych pracowników zabraknie gdyż nikt nowy się tam nie zatrudni ze względu na renomę firmy na rynku pracy, a wtedy się szefostwo obudzi z ręką w nocniku. Coż przedsiębiorstwo dobrze zarządzane pnie się do góry a te zdecydowanie dąży do śmierci naturalnej tak to jest jak zarządzająca zrobiła sobie z firmy prywatny FOLWARK. Pozdrawiam BYŁA
czarna 2016-04-23 12:19:08
Witam,postaram się być obiektywna choć nie ukrywam że emocje we mnie są ogromne i do najprzyjemniejszych nie należą.Praca w firmie nie jest zła ale sama atmosfera to już zupełnie inny temat.Firma rodzinna,szefowa to człowiek bardzo nerwowy i wybuchowy nie radzący sobie z sytuacją traktowania polskich przedsiębiorstw,wiecznie przelewa swoje nerwy na pracowników,ile na nich wydaje,ich składki,ile kosztuje ogrzewanie w firmie,naprawa maszyn itd.Żeby nie było,człowiek o dobrym sercu lecz wyrzucający wszystkim wkoło swoje problemy jakby każdy człowiek nie miał swoich.W firmie nie warto za dużo mówić bo do biura dotrze nawet najmniej ważna wiadomość,która czasem jest rozdrapywana do skali wielkiej afery.Wypłata na czas,nadgodzin niewypłacane.Polecam na rozmowie bardzo dokładnie omówić szczegóły umowy i określenie przyszłych obowiązków.Szybko przekonacie się o czym mówiłam.Ehh
młody 2016-04-24 19:54:38
Ty tak piszesz a pracowałeś może miesiąc. Napisz gdzie Ci bylo lepiej. Napewno u mamusi na garnuszku. Sniadanko, obiadzik , kolacja i spanko do 10.
młody 2016-04-24 20:12:54
Praca ok. Nie słuchać się tych niezadowolonych leni. Czas lecieć Wam do Anglii za pracä. Nieudaczniki i płaczki
młody 2016-04-24 20:14:00
młody 2016-04-24 20:24:45
Szefostwo jest ok. Maja tak dużą firmę tylu pracowników więc nie mogą sobie pozwolić na luźne traktowanie. Musi być stanowcza ręka. A co do firmy to cały czas się rozwija jak widzę. Nie rozumię,ze ktoś pisze ze upadaja. Chyba jakiś nieogarnięty czlowiek. Jest tu wszystko ok tylko trzeba chcieć pracować, a nie pisać skarg na internecie. Robią to ludzie którzy mają czas. Ja kończę bo rano do pracy ( z uśmiechem) a Wy piszcie bo spanie jutro macie do 10. Mamusia śniadanko zrobi napewno. Pa
była 2016-04-28 21:17:34
Pracowałam kilka lat temu w tej firmie na produkcji. Jeżeli chodzi o mnie to nie miałam problemów żadnych, wypłata zawsze na czas, atmosfera i załoga super. Gdzieś zawsze były jakieś małe niedociągnięcia i zgrzyty to chyba jak wszędzie, ale większość dni wracałam do domu zadowolona. Miło wspominam zespół w którym miała możliwość pracować. Szefostwo też miało dużo w sobie humoru. Polecam w 100% . Jakbym jeszcze mogła wrócić do Zabrza na pewno bym tam chciała się zameldować. Pozdrowienia dla całej firmy.
Lolek 2016-05-24 18:58:42
Szkoda że ludzie którzy piszą same superlatywy nie podpisują się imieniem...
Pierdziele 2016-06-28 17:36:09
Witam , w ogłoszeniu na olx piszę praca od 4 do 12-13. W rzeczywistości wyzysk na maksa a godziny napisane w ogłoszeniu to bujda. Rzeczywiste pracy godziny to 2-13 , nie polecam byłem i zrezygnowałem.
kierowca 2016-07-20 19:37:28
Jak jesteś słabym kierowcą to tyle pracujesz. Ja kończę 10,11 rzadko 12 tylko we wtorek a zaczynam od 3 rano a nawet 4. Chłopie szkoda ,że takie bujdy piszesz. Później cały dzień wolny i pracy nie zmienię.
boss 2016-10-14 22:45:53
No dobra, ale czy wypłata jest u nich w pełni terminowa? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbaja o stabilne zatrudnienie, a jak umowa jest w pełni legalna to jeszcze lepiej o nich świadczy. Pozdrawiam
Grzesiu 2016-11-23 17:32:31
Chcesz się poczuć jak Marty McFly z filmu "Powrót do przyszłości"? Tak?! Ta firma Ci to zagwarantuje! Nie, nie wchodzisz do DeLorean’a, wystarczy przejść przez próg, a poczujesz się jak w PRL - rok 1970r. 4 lata przed wprowadzeniem kodeksu pracy. Brrr zimno, w tych czasach nie wiedzieli co to obowiązkowa odzież izolacyjna, ale co tam dwie setki i człowiek myśli bardziej logicznie – niestety nie można spożywać alkoholu, a niektórym by się przydało. 5 lat przed powstaniem pierwszego komputera, więc żadna nawigacja, system, a nawet różdżka czarodzieja nie doprowadzi do upragnionego towaru dla klienta - szukajcie, a znajdziecie. I zostało 30 lat do powstania ustawy o dozorze technicznym. Ciekawi mnie czy w tamtych czasach wiedzieli co to zmeczenie hmm… Wychodząc wracasz do współczesności – do domu, oglądasz stan konta i stwierdzasz, że w Zabrzu są pracodawcy działający w współczesności, z lepszymi warunkami pracy oraz płacami.
Zostaw swoją opinię o Bar Leśny S.C. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar Leśny S.C.