Express Nauka Jazdy Adam Kos

Koszalin

Opinie o Express Nauka Jazdy Adam Kos

siemanko 2012-05-16 21:28
Ja i mój chłopak uczyliśmy się u Adama. Bardzo sobie chwalimy a to dlatego, że ja zdałam za pierwszym i mój Krystian też za pierwszym. Parę razy zdarzyło się, że Adam poszedł po bułki do sklepu ale to trwało dosłownie 2 minuty. Moje koleżanki które uczyły się w innych szkołach opowiadały, że ich instruktorzy jechali do domu na obiad lub inne sprawy załatwiali, przez co one traciły z 2 godzin jazdy za każdym razem pół godziny. Ja sobie chwalę kurs u Adama i polecam znajomym. J
pw 2012-05-29 12:13
Zdałem za 1 razem dziekuje Adamowi i panu egzaminatorowi ( usunięte przez administratora )
Wypas 2012-09-30 20:11
Może za pierwszym razem mi się nie udało zdać bo za drugim wypaliło, ale powiem wam, że instruktor ma dar do nauczania. Jak jeździłem z tyłu i słuchałem co Adam mówi do innych kursantów to duży szacunek dla niego. Ja bym wziął pałę i po głowie nawalał za głupotę co niektórych a on na spokojnie dalej tłumaczył. Trzeba chyba mieć powołanie do takiej pracy. Byłem świadkiem jak Adam powiedział kursantce aby zawróciła na rondzie Solidarności a ona pod prąd się wkopała. Adam się uśmiechnął, zjechał na parking i na kartce papieru wytłumaczył jeszcze raz jak się po rondach jeździ. Szacunek.
sowek1993 2012-10-06 12:00
nie wiem moze dla ciebie jest nie mily jak nie umiesz sie z nim do gadać to tak jest haha ja go polecam
zaz:) 2012-10-06 12:04
Kolo - 2012-02-14 23:50:08

Jest na luzie i tak powinno być,nie ma uczenia na pamięć jak w wielu innych szkołach.Po kursie nie jest się wyuczoną małpą tylko osobą która potrafi PROWADZIĆ samochód i poruszać się w ruchu.Oczywiście to zależy od indywidualnych predyspozycji ale tłumaczenie jest bardzo dobre i jeżeli się słucha oraz wykonuje polecenia to nauczyć się można świetnie.Wszyscy narzekają ale nikt nie wspomniał,że ta szkoła ma bardzo wysoką zdawalność,czego nie można powiedzieć o wielu innych dużych i średnich szkołach w naszym mieście.

Pozdrawiam

P.S zawsze łatwo kogoś zjechać i krytkować.Jakie to polskie :)

Siema:P
powiem masz racje :) \\\"kolo\\\" ja na niego nie narzekam :) zdalem za pierwszym razem :) po 10 godzinach sam chciałem isc juz na egzamin :D i zdałem jak sie słucha i rozumie co człowiek mowi to po paru godzinach zrozumie to co mowi do niego
juju 2012-12-13 21:11
Jak dla mnie Adam byl bardzo dobrym instruktorem jazdy z nim byly profesjonalne i z poczuciem humoru :) na luzie a jak wam cos nie pasuje do nie musicie u niego jezdzic
*** 2013-01-23 17:41
Najlepszy instruktor w miescie. Polecam ;-)
Wiolcia2021 2013-05-22 20:55
Co wy pierdolita!! Adam ( usunięte przez administratora ). Mnie nauczył bardzo dobrze i nie narzekam pod zadnym wzgledem. Nie sluchajcie tych ktorzy pisza ze Adam jest taki i sraki bo pewnie nie zdali za pierwszym razem i maja pretensje. Ja zdalam za 3 i bardzo mu za to dziekuje bo napewno nikt by mnie tak nie nauczyl jak on. Dziekuje nara !!
Laurajejeje 2013-05-22 21:00
Wow Adam nie wiedzialam ze o Tobie pisza. Ogolnie najlepsza nauka jazdy w zachodniopomorskim, bezstresowa. Jazdy z Adamem do tej pory wspominam z kolezankami (Wiolka) Ogolnie czlowiek bardzo pozytywny i z podejsciem do ludzi. We Love You ( usunięte przez administratora );DDDD
Trzymaj sie i nie zmieniaj bo jestes najlepszy !!!!!!
Wiolcia2021 2013-05-22 21:04
Kazdy ma jakies nałogi. Jak bys ty palila to napewno nie mialabys zadnych problemow. A jezeli on by nie palil a ty bys palila to bys miala pretensje o to ze sie nie zatrzymywal na papiersoka !!!! Wez pomysl dziewczyno o co ty si( usunięte przez administratora )
tomek 2015-02-02 14:10
to trze baby pewnie iśc do nich i zapytać, jak nie szukają, to moze na jakieś zastępstwo by dało rade się do nich załapać, moim zdaniem to tylko jest kwestia dogadania tak naprawdę i teraz wiecie już jak mniej więcej sprawa wygląda, no nie? i jeszcze moje pytanie jest takie - jakie stawki u nich są takie typowe?
janek 2015-04-23 18:02
właśnie nie ma nowych ofert pracy @mieszkoloko i właśnie o to chodzi. Wydaje mi się, że oni specjalnie to wszytsko robią, bo wiedża, ze to ich koniec jest.
Zostaw swoją opinię o Express Nauka Jazdy Adam Kos - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Express Nauka Jazdy Adam Kos