Opinie o Demeter w Kamieńsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Demeter. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Demeter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Demeter w Kamieńsk

stefanka

a ja uważam że jest b.dobrze i nie siejcie propagandy bo gdzie indziej zatrudniają na umowę zlecenie albo na 1/2 etatu a tu macie wszystko jedzenie darmowe ,picie herbaty,kawy i zarobki nie są złe

@stefanka

Pomyśl co mówisz czasem i nie broń zakładu ????

Doma Nowy wpis

Lekarz dermatolog z założenia pracuje u nich wyłącznie w siedzibie czy konsultacje zdalne również są praktykowane? Chciałabym wiedzieć, bo jestem zainteresowana posadą, jedynie brakuje mi tego typu informacji, bo na stronie bardzo oszczędnie jest opisane stanowisko, właściwie to w ogóle. Niestety :/

stefanka

@stefanka

Pomyśl co mówisz czasem i nie broń zakładu ????

Piekny

Cały chaos robi pani kierowniczka

Batman Nowy wpis
@Piekny

Prawda ????

Aneta Nowy wpis

A jakie to ma dla ciebie znaczenie, skąd ktoś przyszedł? Ja bym się cieszyła, jakbym dostała szansę na pracę niezależnie od tego, kim byłam w przeszłości, żeby liczyły się chęci do nauki. Czyli nie trzeba mieć tutaj w branży doświadczenia?

Brałeś udział w rekrutacji do Demeter. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Ostrzegam przed tą firmą jak i jej wyrobami ! Właściciele to Chamy i ZŁODZIEJE ! Oszukują na wszystkim na godzinach na stawkach . Brak ubrań roboczych dziurawe gumowce nie ma mydła płynu czy papieru w WC. Nie płacą za zwolnienia lekarskie i urlopy . Pracowników traktują jak bydło i szukają byle powodu aby uciąć 100 czy 200zł . Prezesi to takie wiejskie kołtuny że ani z okazji świąt czy nowego roku nikomu życzeń nie złożyli . Jedyne co się w tej firmie liczy to czy da się zrobić kiełbasę z niczego i czy stare śmierdzące mięso da się tak obrobić aby to wepchnąć na produkcję tej firmy to syf gorszy od Sokołowa Ludzi szukają przez ogłoszenia ale większość po kilku dniach ucieka .Jest taki dobrobyt że nawet Ukraińcy uciekli . Syf kiła i malaria Omijać szerokim łukiem .

Prawda ????????

Szymon

Ładnych parę lat temu, bo w 2016, płacili masarzowi 17-20 zł brutto / godz. Ile obecnie mógłbym zarobić przy rozbiorze mięsa?

?

W skrócie... niektórzy nie nadają się na Właściciela firmy np. p. R. O z małżonką, ludzie którzy dla nich pracują zarabiają na ich dobrobyt są traktowani za nic. Można ich zbluzgać zmieszać z błotem i opieprzyć bez powodu. O zarodkach szkoda gadać. Ogólnie omijać ich szerokim łukiem, cały czas rotacja pracowników czyli to powinno dać do myślenia.

Edyta

Z tego co widze słabe warunki tu były dla pracowników jeszcze 2 lata temu. :/ Podobno zero podwyżek, premii ani wypłat za ulropy, do tego podobno właściciele byli chamscy. Ktoś z pracowników niedawno nie polecał pracy na sklepie. A jak sytuacja ma się aktualnie na firmie? Coś się pozmieniało czy raczej wciąż jest tak nieprzyjemnie jak opisywali? Ktoś wie i powie coś więcej o tym?

Gutek

Taka cisza na wątku dlatego zastanawiam się czy w ogóle działacie, jak się pracuje?

Pracownik_pt2
@Gutek

Nie wiem jak na firmie, ale na sklepie nie polecam. To jak traktują pracownice to jakaś masakra. Dogodzić ciężko.

Damian

Firma radzi sobie dobrze a to z pewnością nie cieszy konkurencji prawda?

Obrcna

Ciekawe jakim byłeś pracownikiem. Nie było sytuacji żeby ktoś nie wypłacił za (usunięte przez administratora) a urlop się poprostu wybiera tyle ile komu się należy i nie ma też problemu

London
@Obrcna

Niestety prawdą jest taka że są trudności nawet z odbiorem przez 5 lat z odbiorem własnego urlopu, w pierwszej kolejności idzie kierownictwo, pracownicy administracji, a potem reszta " chołoty" , dają ci nie wtedy kiedy chcesz tylko kiedy kiedy kierownikowi pasuje ....

Rodion

Wybaczcie moi (nie)drodzy pachołkowie, ale nie siejcie propagandy! Jest wam dobrze? Zlecono wam pisanie pochlebnych opinii, normalny pracownik by tego nie zrobił... Chyba, że ma swojaka wśród góry, lecz ten fakt dyskwalifikuje go jako zwykłego pracownika! @pracownik, @dobrypracownik oraz @ktosik jeśli jesteście zadowoleni z płacy to śmiem stwierdzić, że bezczelnie poświadczacie nieprawdę. Jesteście naiwni, ludzie to czytają. A to co napisaliście wywołuje wśród nich politowanie oraz salwy śmiechu. Ogarnijcie się, nie bogaćcie się wyzyskując ludzi. Karma istnieje, oby to do was wróciło.

@Rodion

Skąd możesz wiedzieć ile i kto zarabia i czy z tego jest zadowolony. Kg a jestem każdy pisze swoją opinię i spostrzeżenia.

@Obrcna

Właśnie fajnie byłoby dowiedzieć się czegoś konkretnego o warunkach pracy w Demeter. Jesteś ich pracownikiem? Czy oprócz wypłaty dostajecie jakieś premie i podwyżki okresowe?

London
@Aneta

Niestety żadne podwyżki, premie i wypłaty za urlop nie istnieją w tej firmie, admosfera fatalna, nie polecam tej firmy!!!

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum? Tak dobrze się tu pracuje?

@Marek

Jeśli chodzi o pracę na sklepie to jak najbardziej tak. Szefostwo ok umowa o pracę wypłaty adekwatne do zaangażowania klienci tylko bywają niestety różni ale tak bywa. (usunięte przez administratora)

Remik

@Piekny Możesz rozwinąć swoją opinię? Fajna firma więc nie rozumiem.

@Remik

Widzę, że podoba Ci się praca w Demeter. A możesz napisać, za co konkretnie poleciłabyś tę firmę? Szczególnie interesują mnie godziny pracy, rodzaj umowy i możliwości, jeśli chodzi o awans.

Aneta

@anonimussjeśli jakiś post został usunięty, to znaczy, że naruszał on regulamin forum. Regulamin znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam wszystkich forumowiczów do pozostawienia swojej opinii na temat pracy w firmie demeter.

anonimuss

dziwne że jak napisze sie co sie wie to zaraz wszystko zostaje usuniente. w takim razie popieram w 100 % opinie @obserwator

Aneta

@anonimuss na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinię na temat pracy w firmie demeter. Czy podzieli się ktoś informacjami na temat pracy w firmie?

stały klient z Częstochowy

W dniu 06.V. br. o godz.6,40 rano w sklepie przy ul.Iwaszkiewicza 11 w Częstochowie młoda ,szczupła blondynka z długimi włosami w kitkę zmieliła mi mięso łopatkę wołową i biodrówkę . Czynność wykonała w ukryciu poza oczami klientów. W domu stwierdziłam,że w mięsie znajdują się /w tymże mięsie / również zmielone strzępy flaków.Jednak dwa flaki zachowały się w lepszym stanie. Zatem sfotografowałam je -jako dowód. Oczywiście poinformowałam o fakcie tę sprzedawczynię,ale odpowiedziała mi,że wołowina taka jest.

Aneta

@Były pracownikjak dawno temu pracowałeś w firmie? Kiedy miały miejsce sytuacje, o których wspominasz?

krzysio

ale kaszanke maja superrrr

Zostaw merytoryczną opinię o Demeter - Kamieńsk

• Jak się pracuje w Demeter?

Zobacz opinie na temat firmy Demeter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Demeter