Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz

Opinie o Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz

Bugie 2013-06-19 23:20:45
Szczerze odradzam
stolarz 2015-07-03 14:15:36
jak się uczciwie pracuje to jest ok. w porównaniu do innych stolarni jest lepiej. morzna się dogadać. jak koleś w pracy kradnie lub pije to niech się nie dziwi że ktoś go " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;
ktoś 2015-07-26 15:49:06
Praca jak praca. nie jest źle.
gość 2015-09-28 14:58:52
atmosfera ogólnie bardzo luźna i fajna. niekiedy jak jest nawał pracy to trochę nerwówka ale to chyba normalne. zarobić można raczej dobrze. no i idzie się ogólnie dogadać.
xxx 2015-11-18 20:44:18
praca nie była zła i kierownictwo też było w miarę ok spoko kierownik i z tego co słyszałem nie pracuje już tam największa menda jaką miałem okazję kiedykolwiek poznać tylu dobrych ludzi straciło przez niego pracę jeśli to prawda to za bardzo kiedyś mu zaufali także może kiedyś tam powrócę bo robota nie była zła pracowałem ogólnie w gorszych firmach
xxx 2015-12-03 20:24:24
Bzdury ,dobra atmosfera -haha dobre
xxx 2016-02-27 14:46:11
Zdecydowanie odradzam.
kasia 2016-06-25 13:41:47
napisałeś że słabe pensje... ale może inni mają odmienny próg bólu? podaj prosze przyjacielu konkretne stawki. jednak w dziedzinie mebli na rynku ta firma na dobrą renomę i ciężko mi jednak uwierzyć w twoją negatywną opinię. na Ofiar Stutthofu dalej jesteście?
Zostaw swoją opinię o Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz - Police
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monpat Sp.j. Patryk Cześniewicz Monika Cześniewicz