Opinie o Mobicorp Sp. z o.o. w Mława

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mobicorp Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mobicorp Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobicorp Sp. z o.o. w Mława

Ola Nowy wpis

Witam, czy firma Mobicorp Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację?

były_pracownik Nowy wpis

Całkowicie się zgadzam, z trzema wypowiedziami wcześniej. Ale zastanawiam się kto wystawił pierwszy post bo Ja nie 99% a na 100% uważam że taki pozytywny post nie wystawił napewno pracownik firmy Mobicorp. Również jestem byłym pracownikiem owej firmy i ręczę że żaden z pracowników których znam nie napisałby takich bzdur. Otóż uważam że firma funkcjonuje tragicznie, wiecznie czegoś nie ma i o najpotrzebniejsze rzeczy nie można się doprosić, wiecznie osoby decyzyjne odsyłają z jakim kol wiek problemem do innych pracowników, wynagrodzenia z duuuuużym opóźnieniem to mało powiedziane!!! Ale nie tylko wynagrodzenie, bo wszystkie sprawy dotyczące pracownika są realizowane na szarym końcu!!!!!! Totalna masakra!!! Ludzie zastanówcie się przed podjęciem pracy W FIRMIE MOBICORP przecież nie jesteśmy [usunięte przez moderatora]

:) Nowy wpis

Tak,to prawda,cyrk to mało powiedziane. Jak najdalej stąd,jak najdalej gdzieś,byle jak najdalej...

X X X Nowy wpis

Mierna pensja nigdy w czas, mierne zaopatrzenie raz w miesiącu , środki czystości raz na "ruski rok" a plany były wielkie .... no i na planach pana [usunięte przez moderatora]się skończyło. Ten cyrk na kółkach ciężko nazywac hucznie firmą a pracownik to tylko trybik, który robi by ten cyrk utrzymac. Niestety nic dobrego i lepiej trzymac się z dala.

Pracowałam tam.Jeśli chcecie wiedzieć coś o firmie Mobicorp,poszukajcie opinii na temat TELKOMP,bo państwo[usunięte przez moderatora] są również właścicielami tej firmy. Brak narzędzi do pracy,brak papieru do drukarek,o toaletowym nie wspomnę...Wypłaty nie wpływają na czas,a jak sie już człowiek dodzwoni do osoby odpowiedzialnej, to dowie się że przelew na 99 % będzie jutro. Jedna z dziewczyn po odejściu z firmy dostała ostatnią wypłatę z półrocznym opóźnieniem.PARANOJA.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobicorp Sp. z o.o. - Mława

Mobicorp Sp. z o.o.