Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy

Kraków

Opinie o Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy

admin 2015-08-15 13:19:48
Masz jakieś informacje na temat firmy Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy? Wiesz jak odbywa się proces rekrutacyjny i czy atmosfera pracy jest dobra? Czekamy na Twoją opinię!
yoshi 2015-11-16 20:35:53
Nie polecam tego gównosklepu! Sklep żenada. Nie dotrzymują terminów, właściciel żenada, tragiczny kontakt z klientem, obiecuje świetne warunki dostawy, a później? Krętacze, złodzieje, gbury, nie dotrzymują słowa, kradną czas, odzywają się pyskówkami i nie szanują klienta. Umówiony odbiór na termin, zero kontaktu, pretensje, że czekamy na meble, żenująca postawa kierowców. NIE POLECAM
krdi 2016-05-03 18:15:09
Same produkty @zadowolony klient, rzeczywiście są dobrze wykonane, no ale ludzie którzy robią te meble znają się na rzeczy, nie robią też ze słabych materiałów, cena wysoka nie jest, raczej standard, no ale jednak jakość produktów i wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie
Zostaw swoją opinię o Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblotex Sp. z o.o. Salon Meblowy