HTH Ekspert w Kuchni Sp. z o.o.

Opinie o HTH Ekspert w Kuchni Sp. z o.o.

żaba 2012-09-09 11:59:48
Tragedia, nikomu nie polcam tej firmy. Decyzje Zarządu wykluczające się nawzajem. Ludzie są dla zarzadu niczym. Teraz jest najgorszy zarząd jaki ta firma miała odkad istniejemy. Tak źle jeszcze nie było.
Mimo wielu lat pracy szukam czegoś nowego jak wszyscy w tej firmie. Przeżyliśmy wielu prezesów ale tak bez sensu to jeszcze nie było. Nigdy do HTH.
Win or lose - wielkie g.
Wizz 2012-09-24 09:57:10
Święta racja. Chasło rodem z PRL.
M...a 2016-04-22 17:20:46
Popłakałam się :) 2000 zł, ok ale nie tak spokojnie... zarabiam teraz więcej niż w HTH i nie ma takiego ciśnienia... Treść wiadomości jakie przychodziły od zarządu, ilość wykrzykników i ich ton nadawał się pod paragraf o mobing w pracy... Szkoda, że fajną firmą kierowali nie fajni ludzie. Plus... szkolenie w Danii :)
robi 2016-04-23 19:01:19
ok to jeśli nie te dwa tysiące o kórych w komentarzu wspomina @pewl to Twoim zdaniem na jaką kasę można liczyć tak realnie w HTH Ekspert w Kuchni Sp. z o.o. ?
Zostaw swoją opinię o HTH Ekspert w Kuchni Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HTH Ekspert w Kuchni Sp. z o.o.