Wilimex Sp. z o.o.

Łowisko

Opinie o Wilimex Sp. z o.o.

on 2011-06-09 11:39:45
dziadostwo, nędza pieniądze marne, a kierownictwo to [usunięte przez moderatora] co im się wydaje że pozjadali wszystkie rozumy, [usunięte przez moderatora] . szczerze odradzam pracę w tym syfie. h[usunięte przez moderatora] . robisz harytatywnie
exwilimex@o2.pl 2013-03-12 20:50:01
W sumie zgadzam się z poprzednikami.Firma bez przyszłości(z tym kierownictwem).Jeżeli kogoś interesują szczegóły ''działania'' i postępowania firmy z pracownikami i klientami, proszę zadawać pytania [usunięte przez moderatora]
komillo 2014-07-16 06:59:11
mozesz dokladnie opisac jak tam wyglada praca i jakie faktycznie zarobki ???
Niezadowolona 2016-02-04 22:47:38
Ta firma to jakaś porażka. Umawiasz się z nimi, nie przyjeżdżają, potem nie odbierają przez miesiąc telefonu. Jak składasz zażalenie do szefa to się odbierają telefon i przez kolejny miesiąc mówią, że już już, a na koniec mówią, że może byśmy sobie kogoś innego znaleźli. Dno!!!! Nikomu nie polecam. Strata czasu i nerwów. Szkoda, bo dostałam namiar od architekta, który teraz też na pewno już nikomu ich nie poleci
billy 2016-04-24 17:11:30
niezadowolona, to rzeczywiście słabo o nich świadczy. Gdzieś mi się o uszy obiło, że będą w wakacje jakąś rekrutację puszczać. Ciekawe kto wystartuje..
Zostaw swoją opinię o Wilimex Sp. z o.o. - Łowisko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilimex Sp. z o.o.