Opinie o Bb System Sp. z o.o. w Sarnów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bb System Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bb System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bb System Sp. z o.o. w Sarnów

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Bb System Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

robson Nowy wpis

Firma produkuje meble najwyższej jakości działa od 2006 roku i działa

Janusz

Przeczytałem że kilka lat temu były duże problemy z wypłatą wynagrodzeń dla pracowników oraz problemy z uregulowaniem należności dostawcom. Czy obecnie coś się zmieniło? Ktoś wie jak teraz wygląda wypłacalność firmy?

miki
@Janusz

Jakoś pracownicy pracują realizują duże zlecenia

Honorata Nowy wpis
@miki

Czyli z wynagrodzeniami nie było problemów? A jak aktualnie ze zleceniami, jest ich więcej / mniej niż kiedyś?

Bobo

Unikajcie tej firmy, prowadzą ją (usunięte przez administratora) Jak widać (usunięte przez administratora) nie tylko klientów, ale również pracowników. Kłamstwa w żywe oczy, marna jakość, kiepskie materiały, nie dotrzymane terminy.

@Bobo

materiały najwyższej jakości właścicielka ma bzika na punkcie jakości

@Bobo

takie realizacje jak robi bb system to rzadkość , pełna dokumentacja , doskonały park maszynowy , stolarze , jakość lakierowania , właścicielka co do jakości ma bzika

miki
@Bobo

Firma zawsze słynęła z jakości robót , właścicielka jak rzadko kto pilnuje tego osobiście firma solidna podejmuje się wyzwań robią naprawdę meble pod krój i to w doskonałej formie polecam

iza bella Nowy wpis
@Bobo

nigdy firma nie używała materiałów byle jakich wszystko jest wykonywane pod projekt i normy są określone , robia piękne forniry pieknie lakierują maja doświadczenie oraz fachowców poza tym produkuja drzwi wewnętrzne przepiękne i solidne polecam jak najbardziej

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bb System Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
gerard

Z tego co wiem firma zaczęła prężnie działać oni robią duże realizacje inwestycyjne mają świetny park maszynowy , lakiernię praktycznie wszystko zatrudniają teraz ludzi

Magdalena
@gerard

Wspominałam o tej firmie znajomemu, ale nie znalazł żadnych ofert :( Skoro zatrudniają ludzi, powinny być jakieś ogłoszenia w sieci. Może znajomy coś przeoczył, podpowiesz gdzie je znaleźć? A może nie ma oficjalnych ofert, bo preferują osoby z polecenia przez obecnych pracowników?

eM
@Magdalena

Sądzę że osoby tam pracujące nie poleciłyby znajomym tego miejsca pracy... jak ktoś chce pracować w spokoju, bez kłopotów, w dobrej atmosferze i wypłacalnej firmie to tej pseudo stolarni nie polecam i nikt tam pracujący by nie polecił... :)

@eM

a kto i co powoduje tutaj złą atmosferę?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Bb System Sp. z o.o.?

tak całe wpływa

@pirs możesz rozwinąć ?

Pirs

Właściciele stosują nieuczciwe metody względem dostawców i klientów. Mówienie nieprawdy jest standardem. Nieregulowanie zobowiązań jest codziennością. Sami oceńcie.

BBJ

Firma nie reguluje swoich zobowiązań. Właścicielka na pytanie o termin zapłaty odpowiada z pretensją w głosie, ze nie ma więc nie płaci.

goro1
@BBJ

Szanowna Pani, z tego co się orientuję to otrzymała Pani swoje należności ( prawda !!! ) a wszystkie złośliwości niech je Pani pozostawi w domu.

marrr
@BBJ

Firma nie płaci pracownikom wynagrodzenia!!! Aż cud że ktokolwiek tam jeszcze pracuje

Barney
@marrr

Zgadzam się z powyższym. W firmie źle się dzieje od dawna. Już wiele osób odeszło z tej firmy.

Maje
@goro1

miesiąc oczekiwania (na w sumie niewielką kwotę) i ciągłych obietnicach na wiatr, nieustanny brak uregulowanych zobowiązań.

Izka

Nie wierzę, że mimo ,że firma rzekomo nie płaci, to pracownicy zostają. To by nie miało sensu. Jak to jest więc z tymi płatnościami?

Maciej

@Były pracownik, pracowałeś w firmie i byłeś zadowolony. Czy do wynagrodzenia dodawane były benefity w postaci premii lub pakietu socjalnego? Czy firma jest rozwojowa i przyjazna dla pracownika? Można liczyć na umowę długoterminową, awans lub podwyżkę? Czy poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom poszukującym pracy?

Robson
@Maciej

Panie Macieju jeśli komuś w firmie coś nie pasuje to odchodzi a nie żali się w sieci jaki jest biedny. Mamy rynek pracownika napewno znajdzie Pan pracę odpowiadającą Pana wymaganiom.

Oszukany

Firma nie reguluje swoich zobowiązań, właściciele składają wiele obietnic z których nic nie wynika. Bardzo nie polecam.

@Oszukany

nie wiem skąd taka opinia, pracowałem dla BB SYSTEM przez 2 lata i zawsze pensje były wypłacane na czas, tak samo jak nadgodziny. Wg mnie firma jest bardzo solidna

admin

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Bb System Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Bb System Sp. z o.o. - Sarnów

• Jak się pracuje w Bb System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bb System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bb System Sp. z o.o.