PMO Komex

Kraków

Opinie o PMO Komex

Drobny robaczek 2014-10-20 14:44
Dla zwykłego fizycznego płaca w porównaniu do warunków jest naprawde mierna, a jak ktoś do tego trafi na zmianę Pana(usunięte przez administratora)to już totalny dramat, gość musi mieć albo dużo szczęścia albo jakieś układy że jeszcze tam pracuje, prostak który myśli że wszystkie rozumy pozjadał i napewno nie dorusł do tego żeby kierować kimkolwiek
Rezus 2017-01-09 08:01
Dno totalne!!! Totalny mobing przynajmniej na PO4...przez kierowwnictwo i jednego PANA majstra J.S...ktorego syn tu pracpowal kiedys...mowil ze jak stary wychodzi z domu do pracy to wszyscy zaczynaja oddychac dopiero.Nie polecam nikomu tam pracowac...jeszcze za szmaciane pieniadze...ludzie przychodza i odchodza rotacja niesamowita i to przez firme zewnetrzna. Czlowiek nerwowo tam nie moze wytrzymac ludzie chca sie pozjadac nawzajem masacra..zeby tytlko sie podlizac przelozonym. zamknac to w cholere!!!!!!
Zostaw swoją opinię o PMO Komex - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PMO Komex