Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o.

Kartuzy

Opinie o Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o.

Matylda 2013-04-05 16:23
niestey nie polecam, bardzo duże problemy z otrzymaniem wypłaty, spóźnienia od 2 tygodni do około 6 miesięcy, płatność zawsze w ratach, nawet przed świętami nie było wypłat. Dodatkowo ciężkie warunki pracy, brak ogrzewania, złe traktowanie pracowników prze szefa...
Pracownik 2014 2014-08-01 11:56
Dodam jeszcze dobrą radę, zabezpieczcie się umową i przeczytajcie ją kilka razy.
Pani Prezes tak konstruje zdania żeby później z łatwością wyprzeć się zapłaty.
Vlad von Chrupek 2015-05-13 13:18
Jestem zatrudniony w FPN Kartuzy od paru lat
Firma jest na etapie rozwoju i przestawiania procesu produkcyjnego.
FPN Kartuzy daje możliwość rozwoju zawodowego.
To prawda że wypłaty mogą być opóźnione ale lepiej kupić materiały i mieć pracę niż zapłacić pracownikom i nic nie robić
Sukcesywnie wypłacane nie spotkałem się z sytuacją że prezes nie dał zaliczki jak ktoś potrzebował

Też czuję się mobingowany przez Panią Miecię ;P
henry 2016-05-20 15:17
otóż nie, niestety od jakiegoś już czasu nie ma u nich żadnych ofert pracy i chyba nie bedzie w najbliższej przyszłości. Może ktoś z prcowników da rade napisać co dzieje się z ta fabryka teraz właściciwie?
Fpn 2017-05-23 18:47
Oferty są. Tylko kto chce pracować za darmo ?
Ah jo 2017-05-23 18:51
Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem styczność. Nawet na materiał ich nie stać już nie mówiąc o wypłatach dla pracowników. Podczas rozmowy rekrutacyjnej obiecywali krocie. Po czasie okazało się caaaalkiem co innego.chyba resztę pieniędzy chcieli wypłacić w tych swoich zupach.
Szkoda czasu na FPN. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o. - Kartuzy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o.