Opinie o Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński w Włocławek

???? Nowy wpis

Cześć, tu są opinie odnośnie którego z salonów? Czy Podkowa też się pod to łapie? Zastanawiam się czy tam w ogóle kogoś ostatnio potrzebowali, bo ostatnia oferta dla doradcy która mi się wyświetla jest sprzed lat. mam doświadczenie i zastanawiam się czy warto podejść tam do nich z CV

Piort Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Możecie mi podać jakieś namiary telefoniczne na ta firme?

bylypracownik

Nie polecam pracy w Olimp meble. Pół kasy na lewo pod stołem a wymagania jakby to była ogromna korporacja. Kierowniczka tylko zbiera laury a wszystkie zadania oddelegowuje Chore wymagania za śmieszne pieniądze

Sylwia Nowy wpis
@bylypracownik

Hmmm no to, co takiego firma wymaga? Wymaganiach dotyczą np. realizacji celów, czy wymagania jeśli chodzi i umiejętności lub doświadczenie w takiej pracy? I czy tu chodzi o prace w sklepach, czy centrali w biurach? I ta pensja która trafia na konto pracownika legalnie, to jaka to jest pensja?

Na jakie wsparcie w Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Firma Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński prowadziła rekrutację na stanowisko Procownik ochrony okolice Sochaczewa. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Wiecie co z tą wodą tak już ostatecznie w te wspomniane upalne dni? Wiem, że mamy środek zimy ale z drugiej strony czy na cos ciepłego można w takim razie liczyć? Interesują mnie te wszystkie dodatki na wszystkich działach, nie tylko na samym magazynie. Co obecnie w biurze przysługuje i czy nie ma w nim w zasadzie rotacji? Oferty mi nie wyskakiwały, gdzie szukać tych ewentualnych?

Magazynier

Najgorsza firma w jakiej .ozna pracować zero BHP nie dbają o pracowników wypłaty marne kierownictwo ignoruje pracowników najniższa krajowa nawet karty Multisport nie ma o wodę trudno się doprosić w upalne dni

Witam, interesowała mnie oferta dla doradcy klienta, tylko widzę na pracuj.pl że dość często jest ona odnawiana. Ostatnio pół roku temu, a teraz znowu jest. Rotacja spora więc w firmie? Pisano tu, że nie było za ciekawie jeśli chodzi o warunki, ale może były jakieś pozytywne zmiany? Podstawa ma wynosić do 4 tys. brutto, ale są też premie. Ile z nich realnie dostaje się miesięcznie? I czy dużo nadgodzin bywa?

Myślę, że szkoda swojego czasu żeby tam pracować, gorzej już nigdzie nie będzie...

Meblomaniak

Bardzo nie polecam Olim Łódź Oszukują ludzi nie mówią o wadach fabrycznych maja na nas 50% zysku ale za co meble robione na ilość nie jakość. Po roku kanapy nadają się do wyrzucenia. Odnośnie pracy nie polecam płacą na umowie najniższa krajowa a reszta pod stołem. Ot zarządzenie zarządu głównego. Ciągła rotacja ludzi, zwalniają bez przyczyny z dnia na dzień. Omijajcie!!!!!!

Nowa - rekrutacja Żyrardów
@Meblomaniak

Hej, właśnie byłam na rekrutacji i Pani mi wprost powiedziała że najniższa na rękę a resztę pod stołem w ramach premii (na którą muszę zapracować poprzez sprzedaż i inne obowiązki) co mnie bardzo zdziwiło bo od owego roku są za to ogromne kary ale tylko dla firmy, praca zapowiadała się fajnie, przynajmniej z opowieści tej Pani ale to mnie tak zdemotywowalo że szukam dalej, bo jeśli na starcie ktos jest nieuczciwy to co mówić dalej ???? bo może być przecież tak że sprzedaż pójdzie słabo szczególnie na początku i co??? Tylko najniższa, aaaa i jeszcze zapytałam czy tej premi nie można by dopisać na umowie, że podstawą to jedno a premie wpisać jako dodatek zależny od obrotu a Pani że nie ma takiej możliwości i jeśli tak bardzo mi zależy to spiszemy poza umowa dokument za co jest premia i jakie są progi, rozumiem że podatki i opłaty są duże ale szanujmy się, to duża firma a oferuje jakieś głodowe pensje a wymagania dla super specjalisty

Gabriela
@Nowa - rekrutacja Żyrardów

Jakaś masakra! A na jakie stanowisko aplikowałaś? Zadawali w ogóle jakieś konkretne pytania związane z umiejętnościami na danym stanowisku? Jestem bardzo ciekawa, to też dużo powie jaki to pracodawca.

@Meblomaniak

Potwierdzam stanowczo cały czas jest tak samo firma nie szanuje pracowników Meble Olimp to zwykle wyzyskiwacze ludzi .

0laf
@Nowa - rekrutacja Żyrardów

Tak wprost Ci powiedziała, że premie pod stołem? Na jakie stanowisko aplikowalas? I jeśli możesz powiedzieć jakie województwo chociaż?

Lidia
@0laf

A to w nicku nie jest napisane, że Żyrardów? To mazowieckie jest. A co myślisz, że w innych inaczej będzie?

Jak jest w dziale księgowości? Ile osób tam pracuje?

Krystyna

Aplikowałeś moze na to stanowisko? I jak, zaproponowali rozmowę?

@Krystyna

Tak, zaproponowali rozmowę

Lidia

To gratuluję, ale co myślisz o tych komentarzach, gdzie ktoś teraz pisze, że stanowczo odradza pracę tutaj. Fejk jakiś?

Firma jest totalną kpiną jeśli chodzi o zatrudnienie. Zwalniają pracowników jak tylko stwierdzą, że ktoś się "wypalił". Nie mają pojęcia o zarządzaniu. Szczególnie "kierowniczka", która wszystkie obowiązki oddelegowuje sprzedawcom, ale żeby powiedzieć głupie "dziękuję"... To graniczy z cudem. No i najlepiej rób co każe - dostosuj się, bo jeśli masz za dużo obiekcji na temat zarządu, to szybko pożegnasz się z tą śmieszną firmą, w której jesteś nikim i robisz za najniższą krajową. Nie potrafią pojąć tego, że nawet dobry sprzedawca, czasem nie jest w stanie sprzedać tego gówna, które oferują w niekoniecznie przystępnych cenach. Klienci nie są idiotami! No i jeden z najgorszych minusów, to terminy realizacji zamówień, za które oczami świeci sprzedawca. Kierowniczka nie pomaga w ogóle załagodzić sytuacji. Ona tam jest od prezentowania się. Stanowczo nie polecam. Stres, małe wynagrodzenie, I jeszcze wiecej stresu...

Meblomaniak

Cała prawda Łódzi sklep w M1 tak samo. Meble które nie wytrzymują nawet transportu, i zwalniają bez powodu z dnia na dzień. Porażka

Plis

Cały czas jest tak jak tu prawidłowo opisane po tylu latach bez zmian

Nikoś

Myślę, że nie warto tam pracować. Szkoda swojego czasu i energii. Lepiej szukać czegoś innego.

@Nikoś

Zgadzam się

Ada

Wiem, że w księgowości jest młoda kobieta z bardzo trudnym charakterem, niesympatyczna i trudna.

Lilaaa
@Ada

W jakim mieście ?

Jak jest w biurze w dziale księgowości?dokładnie chodzi mi o Konin

Ulka

Witam Panią „Magdalenę” widzę , że musi być Pani strasznie zakompleksiona osobą , skoro rzekomo szukając mebli ( stwierdzając po przyjściu do tego sklepu) zwraca Pani uwagę , nie na meble a jak kogoś zrównać z dnem :). Ja będę broniła sklepu na Kolskiej jak i na Konińskiej dziewczyny są przesympatyczne , starają się żebym znalazła to co chce wykonując kilkadziesiąt telefonów do producenta czy czasami nie zrobią dla mnie takiego narożnika . Przychodząc do sklepu dziewczyny mogą doradzić i nie uwierzcie nie da się tego nie kupić! Szczerze - nawet by mi było głupio odmówić , idąc tam mam dobry humor, a wychodząc Panie są takie kochane ze aż reszta dnia cieszę się sama do siebie , ze są jeszcze tacy ludzie gdzie widać ze lubią swoją prace i zarażają pozytywnym nastawieniem . Dlatego Pani „Magdalenko” Jeśli ma Pani takie Podejście do życia , że az tak zazdrości Pani dziewczyną pracy to może wielka pora coś zmienić w swoim ???? Bo ten wypis to jedna wielka zazdrość. Pozdrawiam moje dziewczynki ( Pani Ula od narożnika Belluno)

@Ulka

Myślę, że każdy ma praw do wyrażania własnej opinii...a Pani niby Ula od narożnika Belluno jest ewidentnie urażonym pracownikiem sklepu...

Marzena
@Piotr

Dokładnie Piotrze, widać, że to wpis Pań ze sklepu. Prawda zabolala Panie :) ale nie oszukujmy się, nie pracują tam INTELIGENTNE osoby :)

@Ulka

Widać, ze zabolało panią "Ulke" to :) Czyżby tu coś o niej było napisane? ???? Można tylko współczuć pani "Ulce" ☺ Pozdrawiam Anna, również nie zadowolony klient tego "Salonu"

Antek

W księgowości siedzi rzeczywiście masakrycznie trudna dziewczyna...jak tam ma być dobrze skoro zatrudniają tam takie osoby. Myślę że każdy powinien być człowiekiem, a nie próbować zgnieść jak karalucha innych tylko dlatego, że dużej samemu się pracuje.

Grzegorz

Kurcze ogólnie masakra...pracowała kiedyś tam moja dziewczyna, w księgowości jedna z dziewczyn nie szanuje nikogo a oczekuje ogromnego szacunku od innych...jest bardzo opryskliwa...nikomu nie życzę użerania się z kimś takim...

piker

Witam. A co powiecie na pracę w Gnieźnie. Wypowie się ktoś jak tam z godzinami pracy i czy weekendy też i jak płacą?? Atmosfera ok czy nie bardzo??

@piker

Nic specjalnego, nie warto nawet składać dokumentów. Warto poszukać czegoś lepszego.

Joanna

Witaj były pracowniku. Pytanie dotyczyło także tego jak wyglądają godziny pracy, czy weekendy są płatne oraz jaka jest atmosfera pracy. Odpowiedziałeś jedynie, że nie warto i lepiej poszukać czegoś innego. Odpowiesz może też na pozostałe pytania? Być może ktoś jednak się zdecyduje i warunki pracy będą mu odpowiadały.

Radosław

Witam. Jak większość klientów mam bardzo negatywną opinię na temat jednego z salonów Olimp w Turku. Panie nie są kompletnie przygotowane o informacjach produktów jakie sprzedają.(usunięte przez administratora) Dla inteligentnego klienta to nie zadziała.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński?

ANIA

A co to za salon Olimp Henryk Waliński ? nie ma takiego

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński - Włocławek

• Jak się pracuje w Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński?

Salon Meblowy Olimp Henryk Walasiński
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Królewiecka 27
    87-800 Włocławek