Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

Anor

Miejsce dla totalnych desperatów, które na dodatek zatrzymało się mentalnie w prlu. Ludzie wydający się wiecznie sfrustrowani, (usunięte przez administratora) Im wyżej w szczebelkach władzy tym zabawniej zresztą. Kierownicy łącznie z panią Grażyna no cóż: wszystko co o nich się opowiada to prawda, posadki po znajomości. Jest parę ludzi wydających się ok i klimat z pozoru nie jest taki zły lecz jak się człowiek zaglebi to zauważy ze większość ludzi tam ma problem z głową, dystansem do siebie itp. Obrabianie tutaj jest sportem i to nie tylko ludzi za plecami hehe Prawda jest taka że jak nie wchodzisz w tylek to patrzą na ciebie jak na kretyna, prymitywne plotki na porządku dziennym. Sam zakład obskurny i odrzucający. Płaca śmieszna i zdecydowanie nie warta chorob psychicznych jakie można się nawabic z spora częścią ludzi. Pracowałem w wielu zakładach, ale to co tu ujrzałem to po prostu cyrk i kabaret

Grzenda
@Anor

A więc tak . Przekaże teraz jak wygląda to wszystko. Praca jest lekka i przyjemna. Najpierw stolarnia bierze deski i z nich ulepia szkielet kanapy bądź kredensu. Ustawia te szkielety na magazynie. Klejenie ma rozpiskę co idzie danego dnia po kolei. Mają nazwę mebla i jadą po szkielety do niego. Piankowy przynosi piankę na dany mebel. Ustawiamy szkielety na podłodze i z węża ssącego nalewamy klej. Piankę kleimy według rozmiaru tam gdzie pasuje. Później lejemy klejem na piankę i lepimy watę. Tak przygotowany mebel wozimy na tapicernie a tam Roman naszykuje pokrowce. Tapicerzy ustawiają szkielet mebla otoczony piankami i watą i nakłada pokrowiec na to. Po nałożeniu podchodzi gruby Jacuś z kontroli i trzeba mu unieść mebel by dał pieczątkę że wszystko jest ok. Pakowacze przyjeżdżają po wyro i pakują w folię aluminiową i ładują na pakę samochodu.

Czy w Meblex jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Xxx
@Małgorzata

I tu jest błąd że dyrekcja nie interesuje się problemami firmy które sa zgłoszone tylko lekceważą , może najlepiej z problemem odrazy iść do pani prezes może wtedy dyrekcja zacznie się bardziej interesować co dzieje się w firmie ,a czasami samowolne rozwiązania problemu nie są dobrym pomysłem ponieważ to nie eliminuje problemu.

dlugi

@Pracodawcagdzie mamy parkować? Pseudo parking nie pomieści wszystkich jak będzie jedna zmmiana

Ali safarii

Witam jakie zarobki na magazynie

Irmina Nowy wpis

Hejka. nie widziałam wśród aktualnych ofert takiej dla pakowacza, a ktoś niedawno pisał o tym właśnie stanowisku. nie wiecie jakie są warunki żeby się dostać i ile ostatecznie można zarobić? czy to praca na jakiś akord?

Dobrze widziałam, że technolog / konstruktor zarabia od 5 tys w górę? możecie opowiedzieć jak się teraz pełni te funkcje i czy warto byłoby się jej jednak podjąć? Jaka atmosfera? jakie narzędzia do pracy?

Mała Mi Nowy wpis

Jeszcze musieliby się odezwać do kandydata,a oni szukają wyłącznie ludzi z urzedu pracy,ciekawe dlaczego.....

Anor

Grzenda Nowy wpis
@Anor

Sabina Nowy wpis

hej, pokazała mi się wcześniejsza oferta dla asystentki dyrektora handlowego, nie mam jednak wglądu do szczegółów. nie wiecie czasem na jakiej umowie możliwe jest zatrudnienie w tym przypadku?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?

Dzień dobry. : ) mam ofertę dla tapicera. Piszą, że przyuczają tutaj, a ja kompletnie jeszcze się na tym nie znam, nie wiem czy sobie poradzę i czy w ogóle to polubię. Tutaj przyucza jakiś konkretny monter czy po prostu kolega ze stanowiska? jak mnie wprowadzą?

Orzeł 35 w bicepsie

Elo. Pracuje w meblex od dawna. Jestem głównym pakowaczem , czyli generalnie wożę meble gotowe prosto od tapicera . Wieze je na swój dział i tam skreczem owijam , przyklejam kartę z nazwą danego mebla tj. fotel, łóżko, kanapa, tapczan , sofa lub narożnik. Po spakowaniu dostaję sygnał czy przyjechał transport czyli bus i wszystkie meble pakuje na pakę. Podpisuję dokumenty od kierowcy , kierowca podpisuję moje żeby wszystko miało ręce i nogi. Działy są takie : stolarnia,klejenie , krawiectwo, wypychadło poduszek, tapicernia , pakowanie i logistyka. Pozdro

Boguśka

Poprzednia opinia dotycząca warunków pracy skupia się ściśle na produkcji chyba? Tak przynajmniej rozumiem po treści wypowiedz więc nie wiem czemu wszyscy zostali w to wciągnięci? Myślę o pracy na dziale handlowym, właśnie poszukiwana jest asystentka samego dyrektora. Opowiecie o szczegółach? Zarobki i zakres obowiązków?

dlugi

@dlugi

OGLOSZENIE W związku z chaosem jaki panuje wewnątrz firmy, pragnę poinformować że szwalnia będzie się mieściła na ulicy złotej w budynku polo na 4 piętrze. Jest to informacja rzetelna i ostateczna. Piotr

@Piotr

A co to za chaos? Możesz napisać o co chodzi? Akurat interesuje mnie praca w szwalni. Czy ten wspomniany chaos ma duży wpływ na pracowników? Czy poza zmianą lokalizacji coś jeszcze się zmieni?

Nie w tylko na szwalni szkoła podstawowa jest mało pracy i będzie 1 zmianowa praca. Piotr

Ali safarii

Witam jakie zarobki na magazynie

Tak naprawdę to przyszłam spojrzeć jakie warunki maja tu szwaczki, bo od początku stycznia wystawiona jest oferta ale przy tym zapytaniu o wybór tkaniny zaciekawili mnie czy macie tu hurt czy jednak indywidualnie podchodzicie? Czy praca przy zamówieniu specjalnym mogłaby być lepiej wynagrodzona?

Julia

Oferowane legowiska dla zwierząt wysyłacie za pobraniem? Można wybrać tkaninę? Skarpetki też szyjecie?

To kiedy wy te stawki ustalacie? Teraz niedawno ktoś napisał, żeby na rozmowie nie pytać o zarobki bo można wtedy na niej jakoś źle wypaść, czy to się zgadza? w takiej dawniejszej ofercie dla szwaczki widziałam mimo wszystko ze zaczynało się od 3,9 tys w górę przy akordzie. Co jest przewidywane od kolejnego roku?

Ruda

Czyli dlatego pozwolił sobie na ustalenie stawki? :D a czemu już go nie robią tak w ogóle? jakieś inne pozycje w ostatnim czasie tez odpadły? Zastanawiam się po prostu czy to dużo zmienia w samej pracy? dodają jakieś nowe?

Jagna

Cześć znalazłam ogłoszenie tej firmy na stanowisko pracownik magazynu. Szukam pracy dla mojego partnera. Czy jest to praca bardzo ciężka i czy są nadgodziny? W jakich godzinach się pracuje? Czy jest też możliwość pracy na tym stanowisku dla kobiety, czyli dla mnie?

Jack
@Jagna

To nie jest praca dla kobiety.Prawdę mówiąc to raczej pracownik magazynowy.Często, gęsto targanie ciężkich stelaży metalowych i drewnianych przez osiem godzin przy rozładunku.Nie polecam !!!

@Jack

Pewnie dlatego pani wyżej wspominała o tym, że to o partnera jednak chodzi.. piszesz o targaniu… a po ile kg tak na oko to wszystko może mieć? I tak w ogóle to jaki sprzęt pomocniczy macie teraz tam u siebie na stanie? Chłopaki z zespołu są w porządku?

No i czy są z tego w ogóle jakieś premie? z tego ze taki fotel o którym piszesz podniesiesz? :D jakie normy tu macie tak w ogóle, to pod nie podchodzi? Kto wyniki ocenia i czy wpływają na cokolwiek?

Czy Meblex ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy w Meblex jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Bbb

Porażka zero zainteresowania problemem

@Bbb

Jakiej kategorii problemy jeśli już pojawiają się w miejscu pracy? Z większością pracownicy sami sobie z nimi radzą? W jaki sposób i jak to wpływa na ostatecznie wyniki z pracy?

Xxx
@Małgorzata

mały

podobno ma być likwidowana jedna zmiana? nie ma pracy ktoś może to potwierdzić

Leszek
@mały

Dwa tygodnie temu firma szukała m.in. krojczego i szwaczki, aktualnie na lento.pl jest oferta dla (usunięte przez administratora) co. Teoretycznie więc praca jest. Pytanie tylko, czy oferty są konkurencyjne pod względem płacowym i czy ludzie zostają tu na dłużej, czy też jest duża rotacja.

Czy poziom wynagrodzeń w Meblex uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 24 sierpnia.

Xxxx

Na szwalni żadna szwaczka nowa nie zostanie z podejściem pani psełdo majstrowej ,pani wybiera ludzi pod siebie którzy jej (usunięte przez administratora) liżą,a od jej humorów po prostu odechciewa się pracować chyba za długo tam jest ,powinna pani zostać wymieniona bo zaraz nie będzie miał kto tam pracować

Grześ

Witam,nie polecam pracy w firmie niestety tam rządzą ludzie (zatrudniona rodzinka)która myśli że to ich firma i traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) a pan dyrektor P. jeździ na obiadki do jednych z nich zarząd powinien się tym zająć bo po przez takie traktowanie ludzi niestety firma ma złą opinię i brak chętnych ludzi do pracy,a niewygodnych pracowników się bez powodu zwalnia.

@Grześ

A cos więcej o tym traktowaniu? bo tu padła wzmianka o jakichś obiadkach a to raczej nie o to chodziło, więc? piszesz o braku chętnych do pracy, a to na jakie stanowiska teraz potrzebują? na portalu, który śledzę jest obecnie pusto

Robert

Piotrek dyrektorku, dużo zdrowia!! nie bądź szują w 2023!!

Sylwia
@Robert

Czemu miałby być? Czemu tak negatywnie się o tym Panu wypowiadasz? Zrobił coś nie tak?

Małgorzata

Nie mam pojęcia, kim jest ta pani, o której teraz tutaj piszesz.. Ale w nawiązaniu do nowego roku jak warunki pracy mogły się u was zmienić? Były może podwyżki? Pisali wcześniej o jakimś outlecie z kolekcji 2019. Wpadły może z tego tytułu jakieś premie?

Viola kierownik outletu

Zapraszamy na wyprzedaż mebli z najnowszej kolekcji 2019!! TARGOWISKO w Kalisz ul.3go Maja w każdą NIEDZIELĘ!!!!

Łucja

co jakis czas widzę w necie ogłoszenie np na stolarza? skąd taka rekrutacja na tym stanowisku ? Rotacja czy rozwój

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz