logo Lobos Meble Biurowe

Lobos Meble Biurowe

Rzeszów

Opinie o Lobos Meble Biurowe

Pablo 2016-01-25 11:21
Jeśli chodzi o Kraków to nie można narzekać. Spokojna, dobra atmosfera, brak nadgodzin i wyścigu szczurów.
wimr 2016-05-16 17:56
Ba dumc @Jasiek, mówisz i masz, w tej chwili poszukują Przedstawiciela Handlowego, oczywiście do Łodzi, ogólnie nie wymagają doświadczenia, no i potrzebne jest zaledwie wykształcenie średnie, masz zapewnione do tego niezbędne narzędzia jak np samochód
hubi 2016-11-17 19:56
zaledwie średnie hahahaha, chłopaku ci z wyższym to się do roboty nie nadają. Zero kreatywności, nic tylko siąść i płakać. Miałem takich kilku w pracy i już nie pracują. Za to w pośredniaku największy procent z tym "wyższym: zarządzanie i marketing
Maja 2017-04-18 10:13
@Pablo to ważne, żeby w pracy panowała dobra atmosfera. Co na nią najbardziej wpływa? A co możesz powiedzieć na temat benefitów na jakie mogą liczyć pracownicy Lobos?
Zostaw swoją opinię o Lobos Meble Biurowe - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lobos Meble Biurowe