Imperial Tabaco

Jankowice

Opinie o Imperial Tabaco

pracownik 2009-11-29 16:08:50
Praca w tej firmie to niesamowity prestiż i duże wyzwanie, pracuję tam rok i czuję się bardzo dobrze, miła atmosfera, godna pensja, przyjaźni ludzie, wyrozumiali przełożeni. Nie ma żadnego problemu z przerwami dodatkowymi, wychodzeniem np. do toalety wbrew opiniom innych. Nie zamienię tej pracy na żadną inną!!!
ewa 2015-05-31 17:37:05
A mogę wiedzieć ile się tak zarabia tak mniej więcej 2 tys zł na reke bądź 3 tys zł na reke chodzi mi o kobiete ja w podobnym zakładzie pracuje ale w poznaniu i na pewno zarabiam mniej ale nie narzekam.A u was potrzebują do pracy jak przyjmują to pewnie przez agencje i trochę daleko bo Tarnowo podgórne Jankowice wiec ja bym miała problem z dojazdem bo auta i prawka nie mam.
kim 2016-05-04 09:23:10
firma szuka w tej chwili specjalisty na stanowisko administrator domeny. Wymagane wykształcenie wyższe techniczne informatyczne i co najmniej dwa lata praktyki. Oprócz informatyki wymagany jest oczywiście biegły angielski w mowie i piśmie ale to w tym zawodzie norma. I firma oferuje bardzo ważną rzez umowę o pracę
Zostaw swoją opinię o Imperial Tabaco - Jankowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial Tabaco