T-Kom Sp. z o.o.

Mińsk Mazowiecki

Opinie o T-Kom Sp. z o.o.

ex 2015-01-26 15:30:51
Pracodawca solidny i uczciwy. Zasady wynagrodzenia są jasne. Realizujesz cele masz wypłatę i premię. Polecam.
anonim 2015-10-06 18:47:09
Taki uczciwy, że pracownicy po kilka tygodni bez umów pracują, po czasem kilkanaście godzin dziennie (jeśli jest to długo otwarty obiekt handlowy), a gdy już dostają umowy to i tak za najniższą stawkę, a godziny nadliczbowe są fałszowane i nie wypłacane. Ogromnie NIE POLECAM!!!!
anonim 2015-10-06 19:02:18
Tak uczciwy, że ludzie pracują bez umów po kilka tygodni i po kilkanaście godzin dziennie (jeśli jest to długo otwarty obiekt typu centrum handlowe) zamiast ustalonych na początku,a gdy się dostanie w końcu długo oczekiwaną umowę to nadgodziny i tak są fałszowane i nie wypłacane. Wypłata- rewelacja, możemy liczyć na najniższą krajową plus premię, którą sobie wypracujesz nawet i na 200% a ktoś innej grupy z czymś zawali, to i tak nie dostaniesz. Stanowczo NIE POLECAM!!!!
osoba 2015-10-09 00:09:23
Ludzie się nie godzą,ale to właśnie TE czasy, że pracodawcy robią co chcą a co mają zrobić bezrobotni? Godzą się na wszystko byleby mieć szansę na jakiekolwiek pieniądze.Ja pracuję w normalnej firmie na jasnych, stabilnych i przejrzystych zasadach. Z tamtą firmą nie chcę mieć nic wspólnego i dlatego odradzam. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem i piszesz głupoty. Nie pisałam że premii dostajesz 200% tylko że możesz plan wykonać na tyle a i tak co z tego jak możesz dodatkowego grosza nie zobaczyć. Nauczmy się czytać zanim zaczniemy odpisywać!
Marek 2016-08-05 17:33:45
Szukam oficjalnego kontaktu (email, nr telefony) do tej firmy.
Zostaw swoją opinię o T-Kom Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T-Kom Sp. z o.o.