Bispol, era, FPC Systemy Fiskalne i Komuterowe

Bielsko

Opinie o Bispol, era, FPC Systemy Fiskalne i Komuterowe

Olympous 2012-03-07 11:28:02
UWAGA na FPC Systemy Fiskalne i Komputerowe [usunięte przez moderatora]. Szef Pan [usunięte przez moderatora] na początku wydaje się być miły ale to tylko pozory, niezła gra aktorska. Obiecuje wynagrodzenie miesięczne na umowie 1300 zł netto plus premię gwarantowaną od 500 do 700 zł oczywiście pod stołem. Mówi, że poprzedni pracownicy zarabiali bez problemu 3000 zł netto miesięcznie. Po czasie okazuje się, że był to po prostu „pic na wodę fotomontaż” . W dniu wypłaty dostajesz ochrzan, że mało i słabo pracowałeś, mimo że poświęciłeś całe serce firmie i często pracowałeś ciężko po 10 godzin dziennie. Opowiada również inne bajki np. że firma ma problemy finansowe, że słaby miesiąc itp. De facto wypłaca marne 1300 zł netto z wielką łaską i nietęgą miną. Najgorzej wygląda sprawa z sobotami roboczymi, pracowałem łącznie 4 soboty z czego za każdą miałem dostać obiecaną premię 200 zł netto oczywiście pieniędzy nie otrzymałem i nie otrzymam. Po 3 miesiącach ciężkiej pracy za marne grosze odechciewa się wszystkiego i rezygnujesz z pracy w pięknej firmie FPC.
Na koniec mały apel do Pana [usunięte przez moderatora] „Chłopie jak cię nie stać na pracownika to nie zatrudniaj tylko rób wszystko samemu, zaoszczędzisz w ten sposób 2500-3500 PLN miesięcznie, jak umiesz liczyć to pomnóż sobie to przez dwanaście a uzbiera się kwota na super wakacje”
Zostaw swoją opinię o Bispol, era, FPC Systemy Fiskalne i Komuterowe - Bielsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bispol, era, FPC Systemy Fiskalne i Komuterowe