Opinie o PHU IMET w Lipno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PHU IMET. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PHU IMET o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU IMET w Lipno

Małolat Nowy wpis

Praca w tej firmie to jakieś nieporozumienie, kasa bardzo niska, ludzie traktowani jak woły robocze, taki mały (usunięte przez administratora). Na wiosne spadam z tej tyry

Twój ojciec Nowy wpis
@Małolat

Firma dba o to, aby średnie wynagrodzenie w magazynie zawsze było co najmniej o 5% wyższe niż aktualna mediana wynagrodzenia magazynierów według dostępnych badań.

zbyszek Nowy wpis

jako klient nie polecam , kontakt to porazka

D_ Nowy wpis

Z czystym sercem polecam

Mark

Pracowałem w magazynie. Mogę polecić.

@Mark

Ooo, a mógłbyś opisać jak praca na magazynie wygląda w Imecie? Jaki jest zakres obowiązków i jak wygląda typowy dzień pracy? Czy wyrabianie norm jest trudne? Czy na magazynie pracują kobiety? :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PHU IMET? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Krystek

Pracuje 5 rok. Dla mnie ok.

@Krystek

Na jakim stanowisku pracujesz w Imecie? :) Czy mógłbyś napisać coś o warunkach pracy w firmie? Jak oceniasz zarobki i ile one wynoszą? Czy przez te 5 lat Twojej pracy, Twoje wynagrodzenie jakoś wzrosło? O ile? Można liczyć na podwyżki?

Ja mogę polecić pracę w tej firmie.

Zofia
@Marek

To dobrze, bo miałabym kilka pytań a propos pracy w firmie PHU IMET. Widziałam, że jakiś czas temu szukali tam kogoś na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży. W ogłoszeniu było napisane, że oferują umowę o pracę. A wiesz może, czy jest to umowa na czas nieokreślony?

Kamil

A jaka jest stawka na początek proponowana na rozmowie ?

pantomas

Pracuję tu od dłuższego czasu. Nie znajduję powodów aby na cokolwiek narzekać. Atmosfera jest bardzo dobra, wynagrodzenie też. Szczerze polecam.

Czarek

Ogóle to jest bardzo dobry pracodawca wystarczy mieć chęci !!

Kris

W sezonie jest dużo pracy, ale pensja zawsze na czas. Ludzie spoko. Dla mnie bez zastrzeżeń.

Esim

Pracowałem jakiś czas na magazynie i szczerze polecam. Wiadomo, specyfika branży taka że nie zawsze jest lekko, zwłaszcza w szczycie sezonu jednak stosunkowo młoda ekipa okazuje się być bardzo pomocna i za to ogromny plus. Kasa dobra i zawsze przed czasem

Bronisław
@Esim

Super, że tak dobrze wspominasz firmę i byłeś zadowolony z pracy. Pracując w magazynie musiałeś mieć uprawnienia na wózki widłowe, czy pracodawca zapewniał taki kurs już podczas zatrudnienia?

zychu

Polecam

xon

Ja pracuję od rolu na magazynie i nie mogę narzekać. Jak jest sezon to wiadomo , jest co robić. Pensja ok i na czas zawsze.

Paulina

@www, jak widać, każdy odbiera jedną sytuację inaczej, niż ktoś kto w PHU IMET pracował dłużej. A co powiesz o szkoleniach i rozwoju osobistym? Naprawdę może go sobie "włożyć między bajki" jak twierdzi @BRO198X?

BRO198X

Zaczynając od samego początku - na rozmowie kwalifikacyjnej mówiono o świetnej atmosferze w pracy, szkoleniach i o rozwoju osobistym. Po dłuższym czasie pracy te opowieści można włożyć sobie między bajki. Żadnego szkolenia nie było, a atmosfera w pracy przytłaczająca. Począwszy od braku przerw (siedzisz 8 godzin wgapiony w ekran monitora), kończąc na dziwnych zachowaniach osób wyżej postawionych. Do samego właściciela i żony ciężko mieć jakiekolwiek pretensje - nie traktowali nikogo z wyższością i ich wymagania były zrozumiałe. Problem był z najbliższą rodziną, której humory potrafiły zabrać całą przyjemność z danego dnia. Ułożona praca i harmonogramy? Nie w tym biurze. Wiele rzeczy robionych jest na zasadzie słomianego zapału. Wielkie plany z budżetowymi rozwiązaniami, które i tak nie zawsze są wdrażane. Praca w tym biurze jest niesamowicie chaotyczna, plany i zachcianki zmieniają się co chwila i tak naprawdę w pewnym momencie nie wiadomo co trzeba robić. Nowe osoby w pracy mają trudno - osoby, które tam pracują dłuższy czas tworzą zamknięte grono i najchętniej obgadują za plecami, organizując spotkania po pracy. Przez takie zachowania ciężko poczuć się częścią firmy. Dobrym przykładem jest tu też komunikacja na linii: biuro - magazyn, gdzie osoby z magazynu często są za plecami wyzywani. Nowo zatrudniane osoby otrzymują umowy-zlecenia, choć i tak w biurze muszą siedzieć po 8 godzin. Marna płaca i brak jakichkolwiek rozmów o podwyżkach sprawiają, że firmę ciężko traktować jako potencjalnie rozwojową.(usunięte przez administratora) Hitem jest praca w zimę - nie wydaje mi się aby temperatura wynosiła tam nawet 18 stopni. Grzejniki są tylko na jednej ścianie, reszta niech się martwi sama o siebie i siedzi w kurtkach. Plusem można nazwać to, że wypłaty zawsze były na czas i niektóre osoby sprawiały, że atmosfera w biurze nie była bliska dna.

www
@BRO198X

Nie do końca się zgodze, pracowałem niecały rok i atmosfera w pracy była w porządku. Z tego co wiem to problemy z ogrzewaniem były tylko przez kilka dni. W każdej pracy biurowej czas spędza się głównie przed komputerem, więc też nie rozumiem oburzenia ;)

Zostaw merytoryczną opinię o PHU IMET - Lipno

• Jak się pracuje w PHU IMET?

Zobacz opinie na temat firmy PHU IMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU IMET?

PHU IMET