Opinie o Kowalski Consulting Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kowalski Consulting Sp. z o.o. w Gdańsk

To ta oferta malarz / tynkarz sprzed lat, z którą przyszedłem to jest od tej firmy czy nie? chodzi o to, że myślałem, że na Szwecję się wybiorę a tak to chyba nie bardzo, skoro tak pisaliście kiedyś. to w ogóle ktoś tu pracuje?

Siapy Nowy wpis

Witam Dziś również napotkałam tę ofertę. Więc nadal widnieje . Pozdrawiam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

KC

Spolka Kowalski Consulting nikogo nie zatrudnia od ok. 10 lat, oraz nie przewiduje zmiany tej polityki w zadnym czasie.

MMMMMMM Nowy wpis
@KC

W takim razie ktoś podszywa się pod Państwa firmę. Na olx znajduje się ogłoszenie z Państwa adresem i numerem NIP.

Barbara Nowy wpis
@MMMMMMM

Wow, dobrze że napisałeś, wiadomo już coś czy uważać czy to legitne ogłoszenie na 100%?

Dominika

Haha, ktoś tu ostrzegał, że kowalskich jest pełno i żeby uważać. No tak na zbieżność nazw należy faktycznie uważać. :/ Podobno spółka nie zatrudniała od dawna pracowników i nie będzie tego robić. Na czym polega w takim razie działalność firmy?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Krystyna

Szukając właściwej firmy natknęłam się na 3 firmy o podobnej nazwie i działalności!! Jednakże każda z nich nie ma ze sobą nic wspólnego. Kowalskich jest pełno. Uważajcie.

KC

Zamieszczone opinie dotyczą wielu firm z kowalski w nazwie. Kowalski Consulting nie zajmuje sią ani ankietami, ani pośrednictwem finansowym, czy pracy. Profil zwiera również nieaktualne dane teleadresowe oraz adres firmy.

Witam!!! Widziałam ogłoszenie na OLX-ie tej firmy dotyczące ankieterów. Chciałabym się dowiedzieć czy to jest firma działająca legalnie i czy to nie jest przypadkiem jakieś oszustwo.

Julia
@Kasia

Czy zdecydowałaś się odpowiedzieć na ofertę pracy?? Dowiedziałaś się czegoś nowego o ogłoszeniu na OLX-ie? Firma działa legalnie?

d
@Julia

Agencja Reklamowa Dawid Kowalski nie prowadzi rekrutacji na olx

Robert
@d

Jak nie prowadzi,właśnie je czytałem.DK Corp...Przekierowuje na ten (usunięte przez administratora) dole jest czytelnie imię i nazwisko oraz nip

ankiety
@Robert

DK Corp, czy też Agencja Dawid Kowalski nie ma nic wspólnego z Kowalski Consulting.

Dominika

@Dużo pytań. sam miałeś możliwość pracować w tej firmie czy ktoś z Twoich znajomych? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że warunki pozostawiają wiele do życzenia. Także warto mieć pewność, że tak jest naprawdę- stąd moje pytanie. Czy nie znalazłeś żadnego aspektu, który podobał Ci się w pracy w firmie

Dlaczego ?
@Dominika

Oczywiście ze jest dużo niewiadomych w tej firmie i dziwnych kombinacji stosowanych przez w.w Firmę. 1.Stawka uwłaczająca . 2.Dziwna umowa Estońska ,z której nic nie wiadoma gdzie są jakies składki odprowadzana np.emerytalne ? 3.Umowa Estońska a podatek w Finlandii musisz płacić ,o czym firmanie wspomina . 4.I wiele innych.

@Dlaczego ?

Co do warunków finansowych - podpowiesz nam, jakie wynagrodzenie oferuje firma swoim pracownikom? Czy stawka, o której wspominasz, była znana pracownikom zanim podjęli oni pracę w Kowalski Consulting? Jeżeli miałeś zastrzeżenia co do umowy, czy zgłaszałeś je szefostwu, lub poprosiłeś o objaśnienie niezrozumiałych kwestii?

@Dlaczego ?

Tak i kto da się wrobyć w jego bajki to jest bez pieniędzy.Sprawy miał w PIP ale nasza władza to osły PIŚIORY wredne.

@Dominika

Mi ta firma nie zapłaciła do dziś za 2 kontrakty w Szwecji. Kwota to 16.000 zł mam z nimi sprawę sądową która ciągnie się już 3 lata

@Jurek

z tego co się orientuje Kowalski Consulting nigdy nie prowadził działalności w Szwecji. Pewnie chodzi o inną firmę.

Kubz

Gościu po prostu pośredniczy w pracy na platformach do klikania za deobne, ma jakąś prowizję i na tym zarabia

P.D.

Witam, dziś znalazłem ofertę pracy zdalnej nie jako ankieter tej firmy, w dobie tej pandemii praca po za murami własnego zacisza domowego jest conajmnij ryzykowna, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda, czy płacą w terminie, oraz jak to wygląda (bądź nie wygląda) ze strony prawnej ?

WKT
@P.D.

Czy coś więcej wiadomo?

Em.G
@P.D.

I jak? Pracujesz tam? Jak opinia?

aldona

Nie rozumiem ludzi co narzekają , ja pracuję tu już jakiś czas i zarabiam calkiem dobre pieniadze, wyplaty na czas, fakt ze wlasciciel mocno wymagajacy ale nie ma mobbingu... czesto premie , wszyscy by chcieli 5 tys za nic nie robienie

Fabianna

Zanim ktokolwiek zdecyduje się na współpracę z firmą np.Pana Kowalskiego niech najpierw dokładnie ,,przetrzepie"info dotyczące nie tyle firmy ile właściciela.Zastanawiającym jest fakt,iż większość z nich(właścicieli bądź udziałowców)ma certyfikaty EFFP i szczycą się tytułem CERTYFIKOWANYCH DORADCÓW FINANSOWYCH!!!Kolokwialnie rzecz ujmując-ŚCIEMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Fabianna

I o czym to ma świadczyć? Czemu piszesz to akurat na forum dla pracowników? Przyznam, że nie rozumiem tego powiązania z pracą dla Kowalski Consulting.

Byłem pod podanym adresem firmy.Okazalo się, że tam nie ma takiej firmy.Dzwoniac pod nr tel.Caly czas jest włączona automatyczną sekretarka.To chyba jakaś ściema z tą firmą

Lukasz

Mam oferte pracy od nich. Obiecuje od 2900 do 3500 z dieta.Dostalem umowe na maila do zapoznania. Wyjazd pod koniec tygodnia albo poczatek nastepnego. Warto czy nie? Co o tym myslicie. Niechce sie pchac w problemy

maciek
@Lukasz

mowisz o ofercie do finlandi byles kiedys w finlandi jaki masz podatek jaka on umowe daje tego sie dowiedz

@maciek

A tak ogólnie to Kowalski Consulting to, Twoim zdaniem, dobre miejsce do współpracy? Warunki zatrudnienia na pewno różnią się w zależności od stanowiska. Ale tak ogólnie, jak zatrudnia w Polsce to na jakich umowach się to odbywa?

Iza

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie, ktoś coś ?

Leszek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi normalnie działalność i czy potrzebują kogoś do pracy?

@Leszek

Kowalski ma grupę spólek zagranicznych w ktorych ewentualnie zatrudnia. Kowalski Consulting nie zatrudnia nikogo. sprawa się ciągnie w sądzie 3 lata, dlatego że sad nie wierzy w dowody.

Krajan

Kowalski Consulting to fajna firma, młodym może się super pracować.

No mercy.
@Krajan

Jakie zajmujesz stanowisko w biurze _agencji (usunięte przez administratora)

@Krajan

Młody ale gupi.

Czy swoje wątpliwości związane z Waszą pracą w Kowalski Consulting Sp. z o.o. rozwiązujecie razem z pracodawcą?

jan

prosze oddać czajnik do gotowania wody kóry był pożyczany z innego biura tacy jesteście uczciwi porażka

jan

nawet firma niezaplaciła czysszu za wynajem w zieleniaku nie dziwie się że tego biura jyż tam niema proszę zadzwonić do recepcji oni wam powiedzą to krzak

@jan

Sam jesteś (usunięte przez administratora) więc chodzy ci tylko o czajnik jesteś śmieszny.A gdzie są pieniądze dla ludzy KTÓRYCH OSZUKUJESZ OSZUŚCIE

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 28 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

Do zaskoczonego

Nie zadawaj takiego pytania bo jak administrator powinieneś wiedzieć dlaczego .Dużo negatywnych opinii zostało usuniętych _Why ????

@Do zaskoczonego

witam wczoraj byłem w biurze w GDANSKU JUZ TEGO BIURA TAM NIEMA nawet recepionistka niema z nimi kontaktu i powiedziała mi ze za wynajem tez mieli problemy

Iść czy nie iść?

dostałem ofertę pracy od Kowalski Consulting do Turku. Czy ktoś tam pracuje i może się wypowiedzieć jak wygląda aktualnie sytuacja?

Dużo pytań.
@Iść czy nie iść?

Kowalski jest wypłacalny ale te stawki poniżej krytyki -I gdzie Oni odprowadzają te składki firma zarejestrować w Estonii?

Zostaw merytoryczną opinię o Kowalski Consulting Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kowalski Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kowalski Consulting Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kowalski Consulting Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kowalski Consulting Sp. z o.o.