Opinie o Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Wcześniej już pokazywała mi się oferta dla specjalisty ds. importu i logistyki, tylko nie wiem czy to stanowisko byłoby jeszcze dostępne? mam już doświadczenie z takiej pracy więc po pierwsze interesuje mnie to jakie narzędzia do niej są udostępniane w tym przypadku. dodatkowo jak wartościowe są te szkolenia z opisu?

Menager Nowy wpis

Nie poważna firma od samego początku kombinują jak zapłacić najmniej i wyrolować człowieka na warunkach płacowych na które się umawiają na początku. Właścicielka Pani B. nie poważna kobieta odpowiada za zatrudnienia w firmie rozmawia tygodniami z kandydatami ustala warunki współpracy wysyła umowę po czym obniża ustalone warunki wynagrodzenia a przy odmowie w związku z tym że nie tak ustalaliśmy wystawia kolejne ogłoszenie z obniżonymi warunkami płacowymi. Omijać szerokim łukiem bo jak współpraca zaczyna się od kłamstw i kombinatoryki to później będzie tylko gorzej albo okaże się że nigdy nie otrzymamy wynagrodzenia za swoją pracę.

A jaka macie opinie z pracy jako projektant wnętrz? Taka oferta tutaj także jest widoczna a nie widzę byście poruszali warunki zatrudnienia na tym stanowisku. auta w porównaniu do PH mimo wszystko się nie dostanie skoro to tryb stacjonarny? Są może zwrotki za dojazd? I co z innymi benefitami? Nie ma też podanych widełek, poznam je na rozmowie czy może teraz napiszecie?

Przed Rekrutacją Nowy wpis

Czy na stanowisku PH jest auto do użytku prywatnego? Jak prowizje? Da rade dużo dozbierać do postawy?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko KIEROWCA MAGAZYNIER?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Kierowca c w Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

Cześć:) Chciałbym wad podpytac o warunki tutaj w dziale sprzedaży i w eCommerce. Doświadczenie mam na obu stanowiskach, gdzie lepiej uderzyć o prace? Chodzi mi o stanowisko Specjalisty. Gdzie lepiej wypadają zarobki? Niby praca ds wsparcia sprzedaży bardziej do mnie przemawia, ale może sprzedaż w firmie to ciężki kawałek chleba? :p co myślicie?

to chociaz dobrze że z urlopami problemów nie ma. ciekawe czy może szukają kogoś teraz do sprzedaży detalicznej i obsługi klienta - mam nadzieję że skoro Warszawa to wynagrodzenie będzie całkiem spore

były zadowolony pracownik

Pracowalem pewien czas w tej firmie wiec tez pozwole sobie napisać kilka zdań. Myśle, ze negatywne komentarze dotyczace szefowej sa mocno przesadzone i swiadcza o hmm pewnej frustracji piszacych...... Szefowa jest osobą kompetentna i umie sie wyrażac w sposob zrozumialy, ten kto nie rozumie to powinien uważniej słuchac. Jest pomysłowa a to chyba dobrze swiadczy o osobie prowadzacej firme prawda? Co ma siedziec i nic nie robic kiedy rynek i konkurencja gnają do przodu? Jesli ktos chce miec cicha i spokojna prace to niech nie szuka jej w branzy handlowej. A poza tym opinia o firmie nie powinna byc tylko przedstawieniem opinii o szefowej która tak jak pisalem pilnuje interesu. Moim zdaniem najwazniejsze bylo to ze wypłata była z zegarkiem w reku, bezproblemowo z urlopem i grafik mozna bylo poukladac w miare potrzeb. A i dodam ze zmienilem pracę bo chcialem po prostu sprobowac swoich sił w innej branzy ktora mnie ciekawiła.

LoLa

Moja przygoda z tą firmą była, krótka, szczerze mówiąc cieszę się z tego. Pracownicy raczej w porządku, choć trochę patrzyli na mnie rakiem, jeżeli chodzi o szefową/właścicielkę, to... no cóż... osoba niesłowna, bez klasy albo z dużymi problemami w formułowaniu myśli w języku ojczystym. Jak ktoś ma cierpliwość do zarządzania w stylu "właśnie sobie coś wymyśliłam" i jest raczej potulnej natury, bo szefowa, za dialog uważa sytuację kiedy słuchasz i przytakujesz, to może będzie w stanie odnaleźć się w tej firmie. Ja nie mogłam.

Opinia pozytywna

Zamieszczone negatywne komentarze są mocno przesadzone. Wyraz niezadowolenia pochodzi od osób, którym się nie udało dostać pracy, bądź którym się nie powiodło i nie popracowali zbyt długo.. Gdyby było tak fatalnie,to nikt by tu nie pracował, a w tej chwili pracownicy to kilkanaście osób z co najmniej kilkuletnim stażem. Sama przepracowałam 13lat.. i nie mam negatywnych doświadczeń(czego nie mogę powiedzieć o wcześniejszym pracodawcy).Jeżeli ktoś się stara, ma chęci i chociaż trochę kwalifikacji to z pewnością da sobie radę i będzie tu pracował. W Firmie Euro-Ceramika ludzi się raczej nie zwalnia (poza nielicznymi przypadkami osób, które albo coś nawywijały albo naprawdę się nie nadawały).Pensja jest zawsze na czas,umowy o pracę,urlopy-nie ma z tym problemu. Pracodawcy mili i empatyczni. Polecam

Studio KJ

Projektuje dla tej firmy pewien czas i jestem zadowolona ze współpracy. Kontakt jest ok i nie mam zastrzeżeń. Polecam.

Katarzyna

Współpracuję z tą firmą od kilku lat. Wynagrodzenie zawsze jest w terminie, a kontakt z szefową uważam za przyjemny. Wszelkie kwestie można osobiście ustalić, za co stawiam kolejny plus. Nie z każdą firmą mam taki dobry kontakt -ta jest wyjątkowo solidna.

Firma bardzo przyjazna pracownikom. Szefowa uprzejma i zainteresowana tym jak pracownik spedzil urlop czy jak sie czuje. Pensje zawsze wypłacane na czas, premie regularne. Nie mam negatywnych doświadczeń i polecam zatrudnienie w tej firmie.

Dawid Więckowski

z propozycją dania Panu wypowiedzenia na co ja się zgodziłem. Żenada. Usłyszałem też coś o zmianie planów w firmie. Ja do dziś nie usłyszałem od przełożonej powodu wypowiedzenia umowy. Reasumując: w moim odczuciu nie jest to firma do pracy dla ludzi z ambicjami, ponieważ, jeśli jesteś taką osobą, to możesz być negatywnie zaskoczony 1. niestabilnym podejściem przez osobę, która jest odpowiedzialna za zatrudnianie i poniekąd zapewne zwalnianie pracowników. 2. odbywaniem "szkolenia" wśród wypalonego, aczkolwiek dość sympatycznego składu w salonie w siedzibie firmy, pomijając kierownika, który realizuje chyba jakieś swoje chore ambicje na świeżych pracownikach i z zazdrością patrzy na Ciebie gdy idzie Ci coś dobrze.

opinion

Nie polecam!!!. Miałam zostać zatrudniona - kierownik importu i logistyki, (usunięte przez administratora) 2 rozmowy kwalifikacyjne, wszystko uzgodnione. W trakcie ostatniej rozmowy - w piątek - jest oficjalna propozycja pracy, mam przyjść w poniedziałek. Dostaję oficjalną formalna pisemną ofertę pracy na maila, na którą formalnie odpowiadam pozytywnie. Innej firmie z którą prowadziłam rozmowy mówię "dziękuję". A w weekend dostaję zapalenia gardła - nie pójdę do pracy z kaszlem i gorączką, więc jeszcze w niedzielę informuję pracodawcę telefonicznie, że przepraszam ale w poniedziałek nie dam rady, może we środę. Słyszę: ok, proszę wyzdrowieć i przyjść. A tu niespodzianka - we wtorek dostaję maila że firma ma "nowe okoliczności" i że rezygnuje z mojej kandydatury. Jednocześnie na infopracy pojawia się nowe ogłoszenie o to miejsce pracy, zmienione warunki płacowe, ale reszta taka sama. Przez telefon od pani (usunięte przez administratora)dowiaduję się że to przez to, że nie pojawiłam się w poniedziałek, choć rozumie że byłam chora, bo przecież to z nią rozmawiałam. Ludzie!!! to nie miała być praca przy taśmie, tylko biurowa, obsługa zamówień i logistyki. 2 dni chyba ich nie rozłożyło.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k.?

Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Bartycka 24/26 lok. PAW. 217
    00-716 Warszawa

Euro-Ceramika Sp. z o.o. Sp.k.