brak logo

Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.

pracownik 2015-03-12 17:52:59
Miałem okazję współpracować z tą firmą jako trener. Nie dotrzymują terminu wypłat rachunków, obsługa szkolenia pozostawia wiele do życzenia - zatrudniają osoby, które kompletnie się do tego nie nadają. Nie polecam jako pracodawcy !!!!
4
uczestnik 2015-07-03 10:25:38
Mieliśmy okazję wypróbować AKZ jako firmę szkoleniową poniżej nasze zastrzeżenia:
- szkoleniowców musieliśmy organizować sami, firma przedstawiała w ofercie kilku trenerów, którzy jak się okazało nie mieli akurat wolnych terminów, firma jedynie podpisywała umowy.
- cateringu nie było, pod tą nazwą kryły się jedynie połamane i nieco zwietrzałe ciastka.
- certyfikaty, które w domyśle nalezą się każdemu uczestnikowi szkolenia niestety nie były wliczone w ofertę złożoną przez tą firmę.
Z przykrością stwierdzam, że AKZ sp. z o.o. NIE jest godna polecenia.
boski 2015-12-13 02:31:04
@uczestnik dziwne że to tak się okazało, ale sam jestem ciekaw czy mają teraz jakies ogłoszenie pracy? Chętnie podjąłbym pracę, żeby przystąpić do tego zespołu.
Nick 2016-03-13 07:07:17
Obejrzałem sobie stronę www Akademii Kształcenia Zawodowego. Można tam zapoznać się z wielu interesującymi materiałami oprócz szkoleń prowadzonych przez firmę. Na ten temat nie ma ani słowa.
derryl 2016-04-23 17:43:38
teżś poszukiwałam ofert pracy na ich stronie ale niestety nie ma nic o tym żadnej wzmianki. ale jest kontakt do firmy, można zadzwonić. mnie zawodowo ,uszą usługi outplacement-u u nich
Roman 2016-04-26 14:30:05
W ubiegłym tygodniu zakończyłem kurs przygotowujący mnie do pracy na stanowisku trenera sprzedaży. Kurs był organizowany i prowadzony przez Akademię Kształcenia Zawodowego. Chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię. Cały program, merytoryka i sposób prowadzenia został uszyty na miarę moich potrzeb. Dziękuję całemu zespołowi prowadzącemu szkolenie i serdecznie pozdrawiam. Roman
Zostaw swoją opinię o Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. - Gdańsk
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o.