Indreams Sp. z o.o.

Opinie o Indreams Sp. z o.o.

pracownik 2012-11-04 21:51:13
Masakra,

Na początku wydaje się fajna firma ale gdy przychodzi do płacenia to nie można wyegzekwować pensji, kiepskie zarobki,duża rotacja i [usunięte przez moderatora].
Wojtek 2013-05-04 00:32:59
Witam,

jestem po rozmowach rekrutacyjnych w tej firmie.
Proszę o szczerą opinię. Czy rzeczywiście jest duża rotacja i czy warunki pracy są dobre,
Ludzie pracujący tam, wydają się zadowoleni z pracy.
pozdrawiam
Wojtek
tomcio 2015-02-21 16:11:39
Właściciel tej firmy ma jeszcze kilka innych działalności i też nie płaci. To taki model biznesowy.
Melon 2015-10-20 13:58:11
Hej,
To jak to jest? Czy możesz rozwinąć myśl? To bardzo ważna informacja, więc dobrze byłoby, by przyszły pracownik wiedział chociaz o co pytać na spotkaniu. Ja słyszałem dobre opinie, ale nikt nie mówił o pieniądzach.
Dzięki.
M.
Mikolaj 2016-01-26 06:32:15
Szanowni Państwo,
ze zdziwieniem obserwuję niektóre wpisy mówiące o nierzetelności i niezapłaceniu pensji pracownikowi naszej firmy. NIe zdarzyło się jeszcze w 10-letniej historii firmy, abyśmy na czas nie zapłacili pensji. W branży postrzegani jesteśmy jako rzetelny i wiarygodny partner. Pozdrawiam Mikolaj
pozdrawiam :) 2016-04-24 14:11:30
dzięki @Mikolaj za opinię i wyjaśnienie i ja z tym w pełni się zgadzam, uważam was za naprawdę godnego partnera, a negatywami nie ma się co przejmować, bo ludzie lubią narzekać jak nie mają na co tak naprawdę
Zostaw swoją opinię o Indreams Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indreams Sp. z o.o.