Opinie o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK w Śmiłowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK w Śmiłowo

Biochemik

Pracodawca każe zaplanować i wybrać do końca marca 5 dni urlopu to jest przymus, inaczej zabierze połowę wynagrodzenia, gdy nie ma pracy jest polecenie żeby wybierać urlop, jak się komuś nie podoba to proponują urlop bezpłatny, wynagrodzenie podzielone na pół, w gorszych momentach zabierane.Kodeks pracy łamany nagminnie. Pracodawca nie przyjazny dla pracowników.

Prawda
@Biochemik

Prawda.

Prawda
@Biochemik

Zgodnie z orzerzeniami sądu, w przypadku zgłoszenia się do prawnika sąd traktuje stale wypłacana premie uznaniową jako dodatek do wypłaty, więc pracodawca ma obowiązek wypłacić całość, a nie jak mu się widzi. Polecam założyć związek zawodowy i walczyć o swoje.

Jacek

@TB to tutaj nie ma przerw żadnych podczas pracy?

Q
@Jacek

Co to za bzdury... Są przerwy. Jak w każdej pracy, tutaj tez się należą i takowe są. Osoba pisząca cos takiego, chyba nie umiała rozplanować sobie pracy, albo po prostu była za wolna.;)

@Q

No tak - jeśli wymiar czasu pracy pracownika wynosi co najmniej 6 godzin, pracownik ma prawo do przerwy w pracy trwającej co najmniej 15 minut. Dobrze, że w BIOCHEMIK jest to przestrzegane. Właśnie szukają tam Laboranta. Orientujesz się może, czy wymagają doświadczenia od kandydatów?

X
@Jacek

Przerwy są, przy komputerze, wśród pracowników krąży opinia, że nawet nie ma kiedy zjeść, więc nie wiem skąd te zaprzeczenia.

Ola

A może ktoś powiedzieć coś więcej badaniach? Czy np. jak wychodzą wyniki badań? Czy zawsze dobrze, czy bywają też negatywne wyniki?

@Ola

Nie bardzo jestem w stanie się zorientować, patrząc na Twój komentarz, czy pytasz w kontekście pracy w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK czy w jakimś innym. Może mogłabyś to doprecyzować? Strzelam, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w tym miejscu.

Wolna
@Ola

Wyniki mają "wychodzić " takie jakie wynikają z analiz. Ale wiem, że w biochemiku da się rozmawiać na ten temat. Czy wszystko jest zgłaszane do celab? Ja nie ufam wynikom wydawanym przez to lab. Zrobią wszystko aby tylko klient nie odszedł do innego lab.

Ggg
@Wolna

Nie jest wszystko zgłaszane. Nie zawsze wyniki są zgodne. Niekiedy próbka nawet nie zostanie przekazana tylko skonsumowana przez pracowników

Ciężko jest w systemie 12/12 w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK? Ktoś coś?

Wolny

Poczytaj poniższe opinie.... zapewniam Cię że sporo w nich prawdy. Jak jesteś desperatem to próbuj.

x
@Wolny

co wy za głupoty piszecie, praca nie jest ciężka. Jak komuś zależy i chce pracować to warunki naprawdę są ok niestety ale wszystkim nie dogodzisz. Nie pracuje długo w tej firmie bo tylko rok ale naprawdę jest ok

Wolny
@x

@x coś mi mówi że "najniższe kierownictwo" wzięło się za czytanie GoWorka... może będą jakieś zmiany? Pytanie tylko czy pozytywne? Ja za Biochemikiem tęsknił nie będę.

Xox
@Wolny

Nie sądzę. Prezes nie słucha kierownictwa, a kierownictwo się nie wychyla, żeby pracy nie stracić. Jeden dzień z gorszym humorem i pozamiatane... Nigdy w tej firmie nie będzie dobrze, chyba że jakaś zmiana Prezesa nastąpi.

Gh
@x

Niestety nie masz racji. W biochemii od lat jest bardzo źle, skrajny mobbing.

Wolna
@x

A ktoraz to z wielbicielek zoski napisała? Kiedyś była taka pani z księgowości..

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Buba

Ja również nie polecam pracy w tej firmie i w zupełności potwierdzam poprzednie opinie (oddział nie ma tu znaczenia). Zero stabilności, wszystko zależy od humoru prezesowej która jest osoba nie mająca pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi Kompletnie nie liczy sie z pracownikami i ma problem z własnymi emocjami. Zwalnia bardzo często wyszkolonych pracowników by za chwilę zatrudnić młodych. Często nowi zarobią więcej niż osoby pracujące kilka lat. Umowa pół na pół aby móc obciąć premie np. Za każdy dzień zwolnienia 5% A za zwolnienie na dziecko 15 % za każdy dzień zwolnienia. A jak zajdziesz w ciążę to wypłaca Ci najniższą krajową. Ponadto nie możesz nikomu zaufać ( w końcu jakimś doborem trzeba się p. Prezes przypodobać). Ciężko znaleźć plusy tej pracy. Odradzam

Xox
@Buba

Zgadzam się w 100%.

Gh
@Buba

Widzę że od lat nic się nie zmienia. Serdeczne wyrazy współczucia dla aktualnie zatrudnionych.

Szczęśliwy

Nie polecam pracy w tej firmie. Ciągły wyzysk pracowników, fałsz i brak organizacji pracy. Pracowałem tam dłuższy czas, niestety psychicznie nie dało się już wytrzymać. Ciągła krytyka, bałagan i nerwy. Te wszystkie obietnice w ofertach pracy to kpina, wymagania też. Przychodzisz i robisz wszystko, a nie to co w Twoich obowiązkach leży. Premia zabierana za nic, umowy o pracę to umowy z podstawą i premią 100%, która raz jest a zaraz jej nie ma, co nie pozwala na stabilizację w domu czy chociażby wzięcie kredytu. Kierownicy są tak beszczelni, łącznie z kadrową, że szkoda słów. Plotkują i liżą (usunięte przez administratora) prezesowej. Nadgodziny nie są wypłacane. W sytuacji kiedy przychodzisz do pracy o godzinie 5, to i tak każą wpisywać 6. Czasami trasy są takie, że nie wyrobisz się do godzin wieczornych, wówczas dzielisz godziny na kilka dni, żeby nie były wypłacane godziny nocne. Kpina. Nie polecam nikomu kto ceni swoją psychikę.

Ruda

Zwolnienia,zwolnienia i jeszcze raz zwolnienia...a za chwilę kolejne ogłoszenia o naborze pracowników. Porażka jakaś. Kierowniczki knują i donoszą prezesowej co chcą, udając jednocześnie empatyczne, wyrozumiałe i współczujące koleżanki.. najlepsze jest to że każda z nich wcześniej czy później skończy tak samo. Pożywkarnia... masakra... lepiej iść na kasę do Lidla ( zarobisz podobnie a nie natyrasz się tyle ). Szkoda czasu i zdrowia na pracę w tej firmie.

@Ruda

Swoją opinię wpisałaś w październiku, a ostatnia oferta pracy w Biochemiku, jaką znalazłam w sieci, jest z czerwca: https://www.olx.pl/oferta/laborant-probkobiorca-CID4-IDArwxA.html Jestem też ciekawa, czy można liczyć na benefity, które tutaj wymieniają. Dzięki za info.

Pracująca

Firma nie dająca stabilnego zatrudnienia. Ciągła zmiana kadry. Pracownicy zatrudniani i zwalniani według widzimisie prezesowej. Zdecydowanie nie polecam

@Pracująca

Pewnie tak duża rotacja, o której wspominają też Twoi przedmówcy, wpływa na atmosferę pracy. Jak ją oceniasz? Jako pracownik może wiesz na jaką umowę zazwyczaj są zatrudniani ludzie w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK? To może być ważna informacja dla poszukujących pracy, jeżeli występują tak częste zmiany w kadrze.

Mila

Odradzam wszystkim współpracę z tą firmą . Zawyżają ceny usług i to prawie 3 krotnie. Według oferty , którą mi przedstawiono badanie miało kosztować 35 zł natomiast cena na fakturze wyniosła aż 99 zł. Po rozmowie z pania z laboratorium okazało się że ceny naliczane są według cennika , którego oczywiście nie otrzymałam. Według mnie to celowe działanie w celu naciągnięcia klienta na większe koszty . A żeby tego było mało po roku okazuje się ze zostało przeciwko mnie wszczęte postępowanie przed sądowe za faktury za które nie zapłaciłam. Co było dla mnie wielkim szokiem ponieważ o ich istnieniu dowiedziałam się dopiero w dniu rozmowy telefonicznej z panią księgową po roku od zaistniałej sytuacji Faktur wcześniej nie otrzymałam dopiero po roku w dniu rozmowy z firmą przesłano mi je na mailem. Badania za które zostały wystawione również otrzymałam dopiero tego samego dnia po mojej interwencji bo z jakiej racji mam płacić za coś czego nie dostałam. Podobno zostały wysłane pocztą, w momencie kiedy uzgadnialiśmy żeby wszelkie informację były wysyłane mailem podpisałam i wysłałam do firmy nawet stosowne oświadczenia ( przez ponad pół roku dom był w całkowitej przebudowie i przez ten czas pomieszkiwałam u rodziny ) Przez rok nikt z firmy nie pofatygował się , żeby zadzwonić i wyjaśnić sytuację z niezapłaconymi fakturami po mimo to że pierwszą fakturę zapłaciłam nawet przed czasem, Po moim zapytaniu Pani stwierdziła ze być może wiadomości trafiły do spamu ale nikt nie zadzwonił żeby ze mną porozmawiać i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Zwyczajnie po ludzku spytać czy faktury do mnie dotarły i dlaczego nie są zapłacone . Najwyraźniej osobom tam pracującym brakuje nie tylko empatii ale tez chęci polubownego załatwienia kwestii spornych. Jestem szczerze zbulwersowana tym jak w tej firmie traktuje się klienta .Zawsze płace swoje zobowiązania na czas i jeszcze nigdy nie przytrafiło mi się coś takiego . Mama nadzieję że mój wpis bedzie dla was przestrogą przed zawiązywaniem współpracy z tą firmą .

Niepracujzdebilami

Zgadzam się z przedmówcami. Pracowane ponad rok. Pod względem zawodowym był to mój najgorszy rok w życiu. Co miesiąc boisz się, czy dostaniesz pełną wypłatę (wypłaty dzielone są na podstawę 1300+premia uznaniowa). Straszenie i groźby są na porządku dziennym. P(usunięte przez administratora)Potrafi obciąć komuś pół wypłaty, po czym chwalić się przy nim torebką za kilka tysięcy złotych, lub ile wydała na wakacje. Nie mam jak bardziej scharakteryzować jej osoby, gdyż jedynie niecenzuralne słowa przychodzą mi na myśl. Unikać ich jak ognia na stacji benzynowej.

Fanka

Pracowałam kilka miesięcy w tej firmie i chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Na pewno nie polecam nikomu tej pracy. Szkoda czasu i zdrowia psychicznego. Podpisuję się w pełni, pod tym wszystkim co pisali moi poprzednicy. Zarządzanie firmą to totalna porażka i dno. Zatrudnianie i zwalnianie ludzi co chwilę to standard. Pani prezes podejmuje dezyzje, które dla logicznie i pragmatycznie myślącego człowieka są zupełnie niezrozumiałe. Pozbywanie się ludzi doświadczonych i przeszkolonych na rzecz nowych, uczących się od podstaw jest w Biochemiku normą. W wielkim skrócie - jest to praca na chwilę, z którą nie ma co wiązać swojej zawodowej przyszłości na dłuższą metę.

Inap

Pani prezes krzyczeć to może pani na męża i dzieci w domu a nie na pracowników. Wymaga pani kultury od pracowników a może by tak zacząć od siebie. !!! Jak sobie pani nie radzi to może czas pomyśleć o zmianie pracy ??? Każdy kto tam pracuje ma sprany łeb przez pani niezdecydowane wymysły. Raz tak za 5 minut inaczej. Jak dzieci w przedszkolu. Współczuje kierownikom bo nie mają żadnego wsparcia. Z problemami zostają sami a pani wydaje tylko rozkazy. Jak ma tam być dobrze???? Dopóki sie zarząd nie zmieni to niestety .... dlugo nikt tam nie wytrzyma. Ogólnie firmy nie polecam.

Najszybszy

Ludzie super, zarządzanie oraz warunki zatrudnienia totalne dno.

tralalala

Widać, że lata mijają a w Biochemiku nadal taki (usunięte przez administratora) jak był.

@tralalala

Tam nigdy nic się nie zmieni. Smieszne sa te ogłoszenia ofert pracy z Bicohemika: stabilne warunki pracy. Kazdy kto sie stamtąd wyrwie to skacze z radosci.

@anonymous

Mimo tego, że pracownicy chcą jak najlepiej, poświęcają swój wolny czas na pracę, robia nadgodziny za ktorę im nie płacą to i tak nie usłyszą słowa "dziękuję". Dopóki tam się rządy nie zmienia, Biochemik nie wypłynie na głębię. Tam nie szukają nowych osób dlatego że firma się rozwija,tylko dlatego że ludzie odchodzą bo nie wytrzymują takich warunków pracy. To nie jest normalne by nawet nie mieć czasu na posiłek. Człowiek się spieszy,robi jak najszybciej by nie wyjść po północy do domu, a i tak tego nie docenia,lecz powiedzą, że to wina pracownika że się nie wyrabia. Po prostu jest za mało osób w oddziałach Szanowna Pani. Pozdrawiamy

Zaciekawiona

Hej Chciałam się zapytać o prace w biochemiku w śmiłowie??

Justyna

Czy tak dobrze sie pracuje w firmie, że od dawna nikt nie pisze?

@Justyna

To trzeba przeżyć na własnej skórze, by zobaczyć jak się pracuje w Biochemiku. :)

@Justyna

Justyna, czyżbyś chciała dołączyc do zespołu Biochemika?Do którego oddziału?

Agata

@ooo - dla forumowiczów poszukujących zatrudnienia istotne będą informacje dotyczące pracy w dziale Marketingu, jak i w Laboratorium. Jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie?Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK.

Agata

@xxxx - czy mógłbyś opisać aktualną sytuację w Śmiłowie? Jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

ooo
@Agata

Agata, chodzi Ci o marketing czy laboratorium?

Agata

@Mił czy mogłabym poprosić o więcej informacji? Skąd taka opinia o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK? Merytoryczne informacje są istotne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w BIOCHEMIKu

xxxx
@Agata

Zależy w którym mieście chcesz pracować?

Mira99

Zastanawiam się co niektóre ,,panie'' myślą o sobie patrząc w lustro. Donoszenie na innych, a przede wszystkim te LIZUSTWO! Chciałabym widzieć miny mężów ,,paru pań-wazelinek'' jakby popatrzyli jak ich żony potrafią się poniżyć, aby zdobyć względy Pani prezes(której tak nienawidzą). Sceny lizustwa jak z kabaretu! Cóż straconego honoru się nie odkupi. Ale co niektórzy w tej firmie nie znają takiego pojęcia. Jeżeli chodzi o Panią prezes - same głupie wazeliniary diabła sobie wychowałyście. Jak ktoś nie ma szacunku do siebie to niech nie wymaga go od innych. Nawet złego słowa o Pani prezes nie napiszę bo ma rację, że tyra was po równo.

N.N.-
@Mira99

Pod­li­zywa­nie się sze­fowi, sprzy­ja awan­so­wi... tyl­ko gdy na he­moroidy wa­zeli­na pomaga :)

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK - Śmiłowo

• Jak się pracuje w Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Laboratorium Usługowo badawcze BIOCHEMIK