brak logo

Magot Firma Produkcyjna

Częstochowa

Opinie o Magot Firma Produkcyjna

Jan Kowalski 2016-08-21 11:52
Witam wszystich zainteresowanych pracą w firmie PHU Magot z Myszkowa. W przypadku chęci gdyby ktoś z Państwa miał ochotę podjąć tam pracę proszę to dobrze przemyśleć. Wydawałoby się, że firma, która istnieje na rynku już od 1991 roku ma jakieś zasady i konkretny cel w swoim działaniu. Nic bardziej mylnego - panuje tam totalny chaos i brak ładu oraz składu, zasady są ale tylko w momencie jak właściciel firmy sobie coś ubzdura. Pracownicy są traktowani przedmiotowo i w momencie gdy dany pracownik jest już nie potrzebny lub wyrazi swoją opinie, a nie daj Boże powie, że czegoś nie wykona, co do jego obowiązków nie należy zaczyna się jazda. Decydują o tym dwie osoby właściciel oraz jego "doradca" z innego oddziału. Zaczyna się dręczenie pracownika - uświadamia mu się że nic nie umie, że nie ma żadnego doświadczenia, izoluje sie go od innych pracowników, pomawia i stosuje się wobec takiej osoby mobbing. Za każdym razem jak są problemy czy to z błędu pracownika lub częściej z każdej innej przyczyny wini sie za to tego pracownika który jest w danej chwili na wylocie. Jest to typowe działnie ze strony właściciela po to aby mieć czyste konto - jak ktoś zapyta no jak przecież pracownik sam się zwolnił. Średni czas przydatności pracownika tutaj to od 6 do maks. 12 miesięcy, po tym okresie większość z nich działa według właściciela i jego "doradcy" na szkodę firmy.
Firma Magot z Myszkowa drodzy Państwo nie zwalnia pracowników, te dwie osoby doprowadzają do tego, że pracownicy są tak zniszczeni psychicznie i zaszczuci, że sami decydują o tym i odchodzą.
Teraz kilka słów o wynagrodzeniu. Często w ogłoszeniach z tej firmy można przeczytać wysokie zarobki ! Tak jeżeli handlowiec dostaje 1500 lub maks. 1800 zł a szwaczka minimum za swoją ciężką pracę przy szyciu odzieży roboczej to chyba coś nie tak. Nie te stwaki i nie te zasady. Wymagania stawiane przez właściciela i cele są w ogóle nie współmierne do tego, co ta firma oferuje. O zapleczu socjalnym typu kantyna pracownicza czy co kolwiek innego można zapomnieć.
Reasumując jedyne co moż tam się nauczyć i wynieść to to jak być wykorzystywanym, jak źle traktuje się tutaj pracownika, jak donosi się na pracowników, jak ktoś niszczy poczucie naszej godności i wartości oraz jak wygląda mobbing od strony praktycznej.

To na tyle - resztę pozostawiam Państwu do oceny jak ktoś ma ochotę sprawdzić i się przekonać to zapraszam, ale nie polecam.
12
xxx 2016-08-29 16:59
Dyskryminacja i mobbing psychiczny. Podwyżka? Kpina. Zero docenienia wkładu pracy i zaangażowania pracownika, ciągle mało, ciągle źle - ciągły nadzór . Zero jakiegokolwiek wdrążania pracowników w temat pracy, w obowiązki. Nawet gdyby swoją pracę wykonywało się na najwyższym poziomie profesjonalności , będzie się i tak tym co nic nie potrafi. Odradzam.
6
RM250 2016-08-29 18:32
Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszustów z Piastowa!! Jak trafisz tam do pracy to jakbys z gówna wje.ał sie do szamba. Jezeli jestes słaby psychiczne to albo pozabijasz połowe zakładu albo trafisz do psychiatryka. Takze lepiej kopać ciezko rowy łopatą jak trafic do zas.anego i niedoj.ebanego Magotu
10
JODA 23 2017-03-14 17:08
Witam. Wszyscy, którzy wcześniej wyrażali swoją opinię mają w 100 % rację. Właściciel firmy ma niewiele do powiedzenia. Steruje nim jego "doradczyni" z podwarszawskiego oddziału (pracownicy i byli pracownicy wiedzą o kim mowa i kim jest ona dla właściciela). To ona gnębi ludzi, wyzywa, dręczy, poniża i wyniszcza psychicznie, tak, że pracownik po przepracowaniu kilku miesięcy czuje się, jak nic nie warty śmieć. Rządzi i w Myszkowie i w Piastowie. Wielka podlubelska dama, której czarownica zamieniła gumofilce na pantofelki. To, co ona powie, jest święte, nawet, gdy nie ma racji. Może każdego zmieszać z błotem i nikt jej nie zwróci uwagi. To ona działa na szkodę firmy a nie pracownicy. Przez złe traktowanie firma straciła wielu cennych i wartościowych pracowników. Nie ma szans na awans ani podwyżkę, bo, choćbyś wypruwał z siebie flaki, to zawsze mówią, że źle i nie widać efektów twojej pracy. Nikt nie doceni człowieka ani jego pracy. Zarobki śmieszne. Zatrudniając się w tej firmie zanurzasz się po uszy w bagnie i z każdym kolejnym dniem toniesz w nim coraz bardziej. Potem sam odchodzisz, bo masz dosyć. Omijać tę firmę szerokim łukiem.
3
Zostaw swoją opinię o Magot Firma Produkcyjna - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magot Firma Produkcyjna