Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Franek Dolas

W tej firmie jak się starasz to nie dostaniesz podwyżki bo uznają że ci zależy musisz olewać sprawę tak jak np mistrzZG.

@Franek Dolas

Nie odnosicie wrażenia ze większość negatywnych komentarzy o swoich kolegach pisze znany kolarz z Wysokiej? Kiedyś twierdził ze tylko jemu szef ufa bo inni mistrzowie sa tylko po to zeby bylo do kogo gębę otworzyć.

Praco

Jestem pracownikiem DV już ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolony z pracy, pensja zawsze na czas, ubezpieczenie i składki odprowadzane są od faktycznych zarobków a nie od najniższej krajowej, wszystkie weekendy wolne, ubranie robocze, no moim zdaniem to jest praca jedna z lepszych w okolicy.

Janicek

4zł do godziny nocnej to mają mistrzowie bo oni małą 20zł na godz i to jest brutto nie na rękę zwykły pracownik startuje z ok 13zł brutto tj 10zł na rękę za godzinę np operatorzy szlifierek dziwią się że niema ludzi do pracy co z tych cudownych warunków i uśmiechniętego szefa jak się normalnie nie zarobi praca nie jest tylko dla samej pracy ale pasuje żeby coś na koniec miesiąca zostało i cieszyło ale jak oni to mówią za wysoki standard życia pan prowadzisz i dlatego panu nie starcza.

@Janicek

Kolego jesteś nie na bieżąco, akurat jest teraz wysyp kandydatów :)

@Janicek

Myślisz, że mistrz zarabia 20 zł /h, Janicek no może kiedyś tak było :) Ale zwróć uwagę ile ma na głowie? Musi opanować całą technologię obróbki szkła, musi ogarnąć dwie hale produkcyjne, musi nieustanne koordynować terminowość zamówień i jeszcze wiele innych rzeczy no ale najlepiej stanąć z boku i komentować, że mistrz nie ma nic do roboty a samemu w tym czasie zamiast zająć się swoją powierzoną pracą grać sobie na telefonie bądź przeglądać fb. No niestety taka jest prawda....

@Janicek

Janicek nie czaisz za bardzo bo dodatek nocny jest staly niezaleznie czy ktos ma stawke 14 czy 20 zloty. kapujesz? jak ktos ma 14 i pracuje w nocy to ma 4 zl dodatku, a jak ktos ma 20 zl to tez ma 4 zl dodatku.. przynajmniej tak mi tlumaczono i u mnie sie zgadza.

@etat

Potwierdzam u mnie również się wszystko zgadza.

@Velon

No właśnie taką odpowiedzialność i tylko 20na godz brutto no a zwykły pracownik szczególnie kobiety to najniższa a firma takie ma obroty Zbigniew to dobrze powiedział że ci co tak się modlą .......dobrze że chociaż powie ile firma zarobiła .

Roman
@Janicek

Piszesz o dodatkach za pracę w nocy. Czy są także premie uznaniowe lub frekwencyjne?

Saper

Moim zdaniem obecna oferta pracy, którą oferuje Dubiel Vitrum jest bardzo atrakcyjna, na start otrzymuje się pensje grubo powyżej 3000 zł brutto, do każdej przepracowanej godziny nocnej jest bardzo wysoki dodatek, firma corocznie daje premię świąteczną, oprócz tego wszystkiego jest również premiera uznaniowa, której kwota uwarunkowana jest wkładem pracy i zaangażowaniem. Będąc pracownikiem DV jestem bardzo zadowolony z pensji, przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy, oraz miłej atmosfery panującej w firmie. Pozdrawiam serdecznie zarząd oraz kadrę kierowniczą.

Bareja
@Saper

Sprawa wygląda tak przychodzisz dostajesz 2250 brutto tj 1634 na rękę na umowie ok 13zł brutto za godzińę +premia uznaniowa czyli ok +- 250 Zeta bo musisz dostać najniższą miesięczną .Jak się nadajesz to po 3 miesiącach podwyżka 1 zł brutto ale premia już tylko 100 zeta no i masz tyle samo ale dostałeś podwyżkę ???? no i nikomu nie mów dodatek świąteczny tylko na karpia i to chudego 100 zł brutto a dodatek nocny to kpina szkoda zdrowia kto chce spróbować to jego ryzyko ale to czas stracony chyba że masz 2 lata do emerytury no i nie masz wyjścia .Starzy pracownicy się złoszczą że młodzi dostają większą pręmię a to dlatego że muszą dostać najniższą na miesiąc a na godzinę mają mało.Niech każdy sprawdzi pity z lat poprzednich to zaraz wyjdą podwyżki ale u szefa????????????i nikomu nie mówcie tajemnica zakład zbrojeniowy.A socjalne przez te lata gdzie a praca w tym chałasie .Maszyny coraz gorsze ale żebyś robił więcej bo zarobisz więcej już już już niedługo a lata lecą.

Saper
@Bareja

Nie wprowadzaj ludzi w błąd jeśli nie wiesz ile kto zarabia, to po pierwsze, następna sprawa to dodatek świąteczny nie wynosi 100 zł brutto no może kiedyś.... Następna sprawa to nocne zmiany, w DV nie każdy dział pracuje na 3 zmiany, więc jeśli "zdrowie" Ci nie pozwala na taki system pracy w każdym momencie możesz zmienić dział na którym pracujesz, wiele osób znam które tak zrobiło i pracują nadal w DV. Jeśli chodzi o hałas to nie są przekroczone żadne normy, jest to wszystko udokumentowane więc nie siej fermentu.

@Saper

Co za cholerne bzdury a moze 5 tyś..haha śmieszne...a w czasie braku zamówień stawke zmniejszają ba 12 zł 50 gr na godzine ...wtedy nawet normy nie mozna wyrobic...przychodzi człowiek do pracy i codziennie sam musi szukac roboty zeby zarobic jakąż dniówke...kto siw jeszcze nie przekonał to sie przekona niebawem.

@Saper

Nie zmienią Ci działu...chyba ze im posmarujesz albo (usunięte przez administratora) wyliżesz..ha ha

Racja.....ha ha

@Bareja

W (usunięte przez administratora) chyba..dostajesz...tylko barany w to uwierzą....

@Saper

Tak oferują....obiecują..i dalej będą obiecywać....ale to na początek..haha barany...

Kicia..
@Saper

Co za bzdury..zakłamana firma którą rządzą nie właściciele ale kierownik i majstrowie nie którzy ..w tej firmie pracownicy w czasie pracy ogólnie mężczyzni piją alkohol.. a samotną matke która chciala pracowac zarabiać na chleb dla dzieci zwalniają..knując i pozbywająć sie jej z pracy.. beszczelnie i hamsko...która sie starała i pracowala ciężko jak na kobiete... hamy a teraz dalej szukają pracowników obiecując..cuda które są prawdą tylko na 1 lub 2 miesiące..

@Saper

Można wiedzieć o ile ten "do każdej przepracowanej godziny nocnej jest bardzo wysoki dodatek" jest wyższy od przewidzianego w ustawie?

Miś i ja....

Racja...

Bareja
@Saper

Pożal się Boże aleś posmarował .Tylko dlaczego dobrzy pracownicy z produkcji się pozwalniali albo ich zwolnili bo mieli rantem 1800 do 2500 na rękę po kilkunastu latach pracy i zakładu nie stać było na podwyżkę lub dostali ale premia ....0..... żeby się przypadkiem nie dorobili.A kierownicy za socjalne na imprezę .A zwykłym pracownikom zero i to nie chodzi o japoński myśliwiec.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
Janicek

W tej firmie jeżeli dobrze pracujesz na maszynie i masz dobrą wydajność to nie masz szans na awans no bo skąd kogoś wezmą na twoje miejsce {przykład Andrzej S z fazowarki} musisz się jedynie zwolnić podwyżki w taki sposób jak pisał Bareja pity roczne bez zmian ale podwyżka jest zarządzanie dno było swego czasu trzech wiertaczy pózniej dwóch chcieli podwyżkę zakładu nie stać mieli 11zł brutto Karol i Jan ...pozdrawiam... na ich miejsce zatrudnili 4 osoby bo się nie wyrabiali a co towaru napsują i narzędzi no ale postawili na swoim .Ludzie uciekają do okolicznych firm np. do Btrapezu jak np Andrzej.Jak wprowadzili system premiowy to kobiety ze szlifierek się wyścigowały która więcej zrobi chciały zarobić a oni im wydajność obcinali do 1.6 bo za więcej nie płacili czyli na chwałę szefa Zosia się zwolniła ...pozdrawiam...Jak pójdziesz do dyrektora po podwyżkę lub żeby cię gdzieś przenieśli to powie że się nie da bo zarząd tak zadecydował a z kolei szef że to dyrektor decyduje i on o niczym nie wie :):):):):)super .

Miś i ja....

Tam to wygląda...

Simon

Praca godna polecenia, super zarobki, super warunki pracy.

Lis

Praca świetna, godna polecenia i pieniądze coraz to lepsze.

Polo

Znalazłem idealną pracę już bym jej nie zmienił z własnej woli. Mogę tu przepracować do emerytury tak mi się spodobało.

jatez
@Polo

eeee... troche chyba kpisz z tymi pochwalami jak ten w filmie Miś co do szafy spiewal... praca jest okej, uczciwie, zgodnie z prawem, polecilbym te prace .. przyjaciółce. hihi no dobra przyjacielowi tez

Miks

Bardzo jestem zadowolony że mogę pracować w Dubiel Vitrum

Noris

Z tego co zaobserwowałem jedyna taka praca w okolicy tzn. Ubranie robocze i wszystkie środki BHP od pierwszego dnia pracy, wszystkie weekendy wolne, urlopy wpisywane bez jakiegokolwiek problemu, pieniążki zawsze na czas, socjalne, możliwość ubezpieczenia dodatkowego, praca bez presji. Co jak co ale warunki pracy DV zapewnia bardzo dobre.

Zeus

Pracuję niedługo w tej firmie, jak na razie bardzo mi się tutaj podoba, zobaczymy jak będzie dalej, ludzie bardzo mili pieniążki całkiem spoko jak na świeżaka w tej branży.

jatez
@Zeus

Ja tez w sumie nie narzekam... Jest ok.

Argon

Praca świetna, zarobki całkiem przyzwoite, polecam, ja osobiście jestem zadowolony.

Luis

Praca godna polecenia

Wrrrr

Ja również bardzo się cieszę że podjołem pracę w DV.

Bardzo dobrze mi się pracuje w DV.

Boxton

Pracuje w DV ładnych parę lat i powiem, że nie mam powodów do narzekania a zresztą teraz jest tyle ofert pracy, że gdybym nie był zadowolony z obecnej poszedł bym do innej. Dziwią mnie tylko ludzie którzy tak strasznie tutaj narzekają jak im to jest źle w DV, jak to słabo zarabiają ale pracy nie zmienią tylko trzymają się jak przysłowiowy rzep psiego ogona ha ha ha ha ha

@Boxton

Bo wszyscy są mocni tylko w gębie za przeproszeniem, lecz gdy tylko usłyszą o wypowiedzeniu to boją się że stracą pracę, skoro jest tak beznadziejnie w tej firmie to proszę bardzo drzwi są otwarte nikt nikogo nie trzyma tutaj na siłę.

Jaro
@Velon

Panowie nie ma się co dziwić, domeną Polaków jest to, że choć jak by mieli dobrze to muszą narzekać zamiast coś zmienić by było dobrze.

Velon

Mówcie co chcecie, mi sidła ta praca jak złoto.

Red Hot

Dubiel Vitrum to zakład szklarski z 40 letnią tradycją, więc samo przez sie mówi, że musi być wyspecjalizowane w swojej branży gdyż w obecnych czasach zjadła by ją konkurencja. Pracownicy na początku przechodzą szkolenie, następnie pracują pod okiem wykwalifikowanych pracowników by następnie móc samodzielnie pracować, oczywiście w tym okresie pracownik przechodzi przeszeregowanie i dostaje podwyżkę. Firma również sponsoruje różne kursy, które nie są tanie gdyby pracownik chciał sobie sam coś takiego zrobić. Praca w Dubiel Vitrum jest trzy zmianowa co daje komfort pracownikowi w kwestii zaplanowania wolnego czasu, moim zdaniem to duży plus. Pensje są systematycznie przelewane na konto do dziesiątego każdego miesiąca, co również daje możliwość zaplanowania sobie wydatków. Urlopy, chorobowe, opiekę nad dziećmi, godziny nadliczbowe, to wszystko jest wypłacane z godnie z prawem. Pracownik dostaje od pierwszego dnia ubranie robocze, środki ochrony indywidualnej. Oczywiście jak to już gdzieś czytałem jest możliwość awansu, to wszystko zależy oczywiście od nastawienia danej osoby do pracy, jego wkład i zaangażowanie w powierzone mu obowiązki.

@Red Hot

Uroniłem łzę wzruszenia. Zwłaszcza na wspomnienie tych " podwyżek " o 50 groszy w ciągu roku. A przdstawianie rzeczy które są normą jako jakichś cudów.. .....A i pokaż mi kogoś kto z radością biegnie na nockę . Zakład pracy jak zakład żadne cuda i tyle.

mik
@Red Hot

zgdzam sie z tym do pisze red hot. A z opiniami tutaj jest tak ze za komuny ruscy byli cacy a ameryka be a teraz ameryka ma byc cacy a ruscy sa beee . trzeba patrzec na fakty jak jest i ten red hot dobrze napisal.

@Tank comander

Pokaż mi jakiś zakład pracy, który do stawki godzinowej na zmianie nocnej dodaje 4 zł

Zołi
@Red Hot

Bardzo dobrze Pan mówi, cieszę się że ktoś tu pisze prawdę a nie tylko przegadywanie się z warczenie jeden na drugiego. Red Hot brawo, takich więcej.

@Red Hot

Dodatek za godziny nocne należy się pracownikowi obligatoryjne co najmniej 20 procent stawki godzinowej więc ..... Miłego trolowania :)

@Tank comander

Czyli żeby mieć 4 zł dodatku należy mieć stawkę godzinową 20 zł cytuję Pana słowa. Czyli jednak nie są takie złe te zarobki jak tutaj Pan chce wszystkim wmówić. A druga sprawa, widzę że Pan doskonale zna prawa pracownika, ubolewam tylko, że obowiązków pracowników, które obligatoryjnie dotyczą wszystkich zatrudnionych już Pan nie zna. Ubiegając się o swoje prawa należy również przestrzegać swoich obowiązków!

@Red Hot

Czy Pan sugestie że ich nie przestrzegam ? A to co pracownik ma dostać zgodnie z prawem według Pana to" łaska pańska " Tego że jeszcze przed związkami za soboty płacili jak za zwykłe dni też Pan widział ??? Ile przez to zaoszczędzili na ludziach ?? A te 4 złote z nocki to sobie naprawdę proszę darować .

@Tank comander

Ok jest Pan zdecydowany, każdy ma do tego prawo, lecz chciał bym się dowiedzieć co zakład musiał by zrobić by Pan i inni podobni Panu niezadowoleni w końcu byli szczęśliwi, oczywiście pytam z czystej ciekawości ponieważ nie jestem właścicielem DV. Chcę po prostu poznać Pana oczekiwania..

KJ
@Red Hot

Przecież ten pracownik nie ma żadnych konkretnych postulatów, moim zdaniem pisze tu tylko po to by narobić jakiejś zadymy między Pracownikami. Chce po prostu rozpętać tak zwaną gównoburze przepraszam za to określenie lecz w tej sytuacji pasuje tutaj idealnie.

@Red Hot

Szczęśliwi to będziemy jak przestaniecie wypisywać takie bzdety że ktoś po 2 czy 3 latach zarabia o 2 tyś więcej . 2 Docencie zwykłych pracowników nie tylko lizusów i sygnalistów . A co się tyczy kałowej sytuacji meteorologicznej to rozpętujcie ją z Panem KJ pisząc takie straszno-śmieszne pochwalne posty , chociaż to pewnie jedna i ta sama osoba. .

@Tank comander

Moja intuicja i tym razem mnie nie zawiodła, napisał Pan parę haseł nic nie wniszacych w ulepszenie zakładu i bytu pracowników. Nadal nikt nie wie do czego Pan zmierza.... Chodzi Pan do pracy chyba jedynie by siać ferment wśród współpracowników, doszedłem do takiego wniosku gdyż tutaj również po to tylko komentuje negatywnie wszystkie wypowiedzi by wzbudzić zamęt. A tak na prawdę sam Pan nie wie czego chce od życia i jest to naprawdę przykre bo życie bez obrania sobie celów jest życiem pustym zmierzajacym w egzystencjalną nicość....

@Red Hot

O jaka litania...żeby to chociaz byla prawda..ha ha ha śmieszni są..

@Tank comander

wpisz młotku w google jak sie liczy nocki, to zobaczysz ze to od stawki minialnej a nie od twojej, czyli normalnie to 2zl chyba jest

Hip raskol

Bardzo fajna praca, panuje w firmie naprawdę bardzo fajna ekipa, fajne też zarobki jak na ten region.

Roman
@Hip raskol

Nie napisałeś nic o zawieranych umowach. Kontrakty są długoterminowe i stabilne, czy na początek trzeba liczyć się z umową zleceniem?

@Roman

praca na etat, full umowa

Lucky

Również muszę wypowiedzieć się pozytywnie na temat Dubiel Vitrum, pracuję już dłuższy okres czasu i jeszcze nie zdarzyło się żebym nie otrzymał pensji na czas, taki komfort pozwolił mi na wzięcie kredytu i dokończenie mojego wymarzonego domu. Praca na zmiany i to jeszcze po 8 godz wprost rewelacyja człowiek może sobie wszystko zaplanować do przodu, a pamiętam jak lata temu pracowałem w innej firmie również dosyć rozwiniętej, szedłem do pracy rano na osiem godzin a w trakcie pracy okazywało się, że jest tyle roboty, że muszę zostać do 22:00...... I gdzie tu sobie człowiek mógł zaplanować sobie coś z wyprzedzeniem? W Dubiel Vitrum jest zupełnie inaczej, wszystko zgodne z kodeksem pracy, za to wielki szacunek w stronę Szefa i wszystkich, którzy to pilnują. W Dubiel Vitrum to pracownik decyduje o tym kiedy chce iść na urlop a nie tak jak w bardzo dużej części pracodawca gospodaruje urlopem pracowników. Wiele naprawdę jeszcze tu można przytaczać plusów tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój