Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Olaf

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Dubiel Vitrum, wszędzie w okół brak pracy z powodu covild 19 a u nas zakład prosperuje bardzo dobrze. Moim zdaniem jest to zasługa mądrego zarządzania firmą i właśnie w takich chwilach powinniśmy być wdzięczni za taki zakład pracy i za to że możemy w nim pracować.

Zukanin

Teraz dopiero wielu ludzi docenia tą wspaniałą pracę w jakiej może pracować, w dobie kryzysu Nasza firma pracuje, funkcjonuje normalnie, utrzymuje stan pracowników jaki był do tej pory, nikogo nie zwalnia jak to robi większość firm. Mam nadzieję że teraz otworzą się oczy tym którzy tak narzekali jak im to jest źle i w końcu docenią tą pracę. Naprawdę powinniśmy jako pracownicy być bardzo wdzięczni naszemu Szefowi że nie wypią się na nas i nie zwolnił połowę załogi jak inni pracodawcy. Powinno dać nam to bodziec do jeszcze bardziej rzetelnej, uczciwej pracy, dziękujemy Szefie że jesteś z nami.

Robot
@Zukanin

Jacy inni? Kto w okolicy zwolnił połowę załogi ??? Zukanin wyjaśnij . Ps. Siejesz panike a to nieprawda!!!!

Zukanin
@Robot

Nie będę tutaj operował nazwami firm bo po pierwsze jest to nielegalne a po drugie ten portal to nie miejsce do opisywania sytuacji innych firm, dając taki przykład miałem w intencji ukazanie sytuacji jaka jest w naszej firmie. A mianowicie postawy naszego zarządu, który za wszelką cenę chce utrzymać wszystkich pracowników, chociaż jeszcze raz podkreślę w obecnej chwili nie jest to łatwe.

Bim Bim

Kocham tu pracować wiele nauczyłem się od swoich mistrzów teraz jestem jednym z lepszych na swoim stanowisku . Kiedy zepsuje jakieś szkło to mi je od razu wycinaja. Robię 8 godzin dziennie jestem szczęśliwy mam czas dla siebie i swojej Kusi.

@Bim Bim

Jesteś jeden z lepszych i szkło psujesz ? Co za świetna samoocena gratulacje .Te wszystkie uwielbiające komentarze to piszą ci co brali najlepsze wypłaty kosztem zwykłych pracowników a teraz trzęsą portkami bo gdzie biedoki pójdą jak tylko umią pisać maile na swoich podwładnych.Może jakaź imprezka za socjalne ha ha ha.Albo do magicznej szafy a resztę zwolnimy kto nam nie pasuje a nie tego co był pijany.

Zdzisław
@Operator

To że mogą być redukcje etatów to chyba normalna sprawa w obecnej sytuacji.

@Zdzisław

Teraz dopiero wyjdzie kto się znał na robocie i kogo zwolnić bo np kozioł człowiek który obniżał koszty i obrywał pensje praconikom którzy najmniej zarabiali no bo tak najprościej dać go na maszynę mam nadzieję że za kilkadziesiąt tysięcy co bierze zrobi to co inny za dwa tysiące albo organista na magazynie papowiec dwaj młodzi też mogą a nie patrzeć po komputerach i myśleć jak tu urwać albo że miesiąc krótki albo święta albo mało zamówień wystarczy popatrzeć na maszyny jakby ludzie dobrze zarabiali to każdy w ciężkich czasach zastałby nawet za darmo na ale dubiele przez te lata nie nauczyli się że kapitał firmy to są ludzie którzy pracują na najniższych stanowiskach i ten zakład ciągną dla nich tylko kasa i to teraz się mści myśleli że złapali Boga za nogi a tu "łatwiej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż ..,..............."Pozdrawiam.

Speedway

Teraz dopiero ludzie zrozumieli jakie mają szczęście mogąc pracować w Dubiel Vitrum. Mam nadzieję że to będzie dobrą nauczką dla Was i już więcej nie będziecie narzekać lecz uczciwie pracować.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
Stryjek

Jestem dumny mogąc być pracownikiem Dubiel Vitrum

Lungrend

Nie ma uczciwszego pracodawcy w okolicach niż Pan Andrzej i Jego Synowie. Jestem niezmiernie wdzięczny że mogę pracować w tak wspaniałym zakładzie. Życzę Wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości w tych niepewnych czasach.

Gerwazy

Napiszę bardzo krótko : najlepsza firma w jakiej pracowałem.

Munzer
@Gerwazy

Muszę potwierdzić, robię już ładne parę lat w Dubiel Vitrum i nie zamienił bym na inną robotę.

Mery

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Dubiel Vitrum, praca godna polecenia. Zarobki rewelacyjnie, atmosfera cudowna, czegóż człowiek mógł by więcej.

W tak trudnej sytuacji w jakiej teraz znalazła się nasza firma jeszcze chyba nie była, przynajmniej ja nie pamiętam, w związku z pandemonium koronawirus musimy zrobić wszystko żeby przetrwać ten trudny okres i nie pozostawić wszystkiego na pastwę losu, wielokrotnie nasz Szef nam pomagał i dalej pomaga, więc w końcu nadszedł czas by się za tą dobrać odwdzięczyć!

Łuszczyk

Jesteśmy zobowiązani do tego by się odwdzięczyć! Nasza firma zawsze dbała o pracownika, teraz my musimy pokazać swoje serce i zadbać o firmę, jeśli będzie taka potrzeba pójdziemy na urlopy, jeśli sytuacja się pogorszy i będą redukcje etatów, zrozumiemy to, jednocześnie będziemy żyli nadzieją, że koronawirus ustanie, wszystko wróci do normy a w tedy firma nie zapomni o nas i przywróci do pracy. Jak na razie zostaje nam modlitwa i czekanie na rozwój sytuacji. Moim zdaniem również osoby które są chore niech same nie narażają innych i nie przychodzą do pracy, może to być zwykła grypa, a może coś poważniejszego i w takiej sytuacji to już DV będzie musiał być zamknięty a tego z nas nikt nie chce.

kongo

czarno to widze... no bo jak nie sprzedadza zamowien, to skad kasa? mowia ze malo jest zamowien ;; na razie bede sie staral dobrze pracowac, no bo coz wiecej zrobic. ile wyprodukujemy tyle sprzedadza i bedzie na pensje chyba?

Zasmucony

Nasz drogi Szef nie okazuje nam tego ale naprawdę jest poważny kryzys, gdy taka sytuacja będzie dłużej się utrzymywała podejrzewam, że będziemy musieli się liczyć z redukcją etatów. Pamiętajmy jeśli nasz pracodawca nie zarobi my również nie będziemy w stanie tego zrobić. W tych trudnych chwilach, mam nadzieję przejściowych, odwdzięczmy się Panu Andrzejowi za jego dobroć, wyrozumiałość przez tyle lat prowadzenia firmy i zdyscyplinujmy się stosując nowe obwieszczenia, które to będą informowały nas o postępowaniu w DV.

Per aspera ad astra
@Zasmucony

Mam nadzieję że czarny scenariusz się nie spełni. Pan Andrzej i Pani Lucyna to naprawdę dobrzy ludzie, którzy nie raz pomogli i nadal pomagają bezinteresownie osobą w trudniej sytuacji. Wiem bo sam się kiedyś o tym przekonałem. Mam nadzieję, że dobro powróci do Nich ze zdwojoną siłą. Życzę Państwu Dubiel dużo zdrowia a wszystkim pracownikom życzę takich uczciwych pracodawców...

Ryszawy
@Zasmucony

W pierwszej kolejności szef powinien zwolnić dyrektora kozła bo największa wypłata i to gościu nie produkcyjny zatrudniony w celu obniżenia kosztów produkcji za jego pensje można utrzymać kilku pracowników na produkcji a nie Capa co nic nie robi.

@Ryszawy

Niestety ale ktoś taki również jest potrzebny w firmie, dyrektor ma niewdzieczną rolę w DV lecz bardzo przydatną, to, że minimalizuje koszty produkcji, że dba o to by firma przynosiła jak największy dochód, to po prostu jego zadanie.

@Per aspera ad astra

Powiem to szczerze, takiego pracodawcy jak Pan Andrzej już człowiek nie znajdzie, nie przesadzę jeśli to powiem : nasz Szef to złoty człowiek, dba o ludzi i to nie tylko o pracowników, stara się pomagać wszystkim potrzebującym, łzy do oczu same się cisną na myśl, że może stracić to co tak pracowicie zbudował. Bądźmy dobrej myśli, że wszystko będzie dobrze, starajmy się teraz pomagać Naszej firmie by mogła utrzymać się na rynku.

Rico

Jestem bardzo zadowolony mogąc pracować w Dubiel Vitrum, firma bardzo naciska na dobro pracownika, zapewnia mu wszystkie niezbędne środki BHP, ciągle rozwijając się i wprowadzając jakieś nowinki co do tego by pracownik był bezpieczny w pracy. Pensja wpływa regularnie na konto pracownika, przyznawane są premie, dodatki za pracę w godz nocnych są dużo wyższe a niżeli w innych firmach, naprawdę dużo można by tu jeszcze wymieniać.

Klient

Towar najwyższej jakości, lustra piękne, meble szklane dopracowane do perfekcji. Moim zdaniem najlepszy producent wyrobów ze szkła na rynku (bardzo szeroki asortyment)

Zeus

Praca naprawdę dobra, w dobie kryzysu gospodarczego nadal nasz Szef robi wszystko byśmy mogli pracować, za wszelką cenę stara się utrzymywać etaty, chociaż każdy z nas widzi, że przez pandemonium koronawirus bardzo spadła ilość zamówień. Powinniśmy być za to bardzo wdzięczni Panu Andrzejowi.

Ave
@Zeus

Zgodzę się z tą wypowiedzią, mało tego Szef w tych trudnych chwilach nie ucieka z zakładu, nie izoluje się w domu, nie chowa głowy w piasek, jest ciągle między swoimi pracownikami, rozmawia z nami, uspokaja, takie zachowanie naprawdę uspokaja, nie ma jakiejś nerwowej atmosfery między pracownikami, po prostu pokazuje nam, pracownikom, że jest z nami w tych trudnych chwilach. Jest to bardzo piękny gest z Jego strony.

Ktoś tam

Polecam pracę w DV

Zenek

Najlepsza praca w naszej okolicy, pod względem zarobkowym, pod względem traktowania pracowników. Naprawdę same plusy.

Alicja
@Zenek

@Zenek Świetnie! A czy w Dubiel Vitrum często są prowadzone rekrutacje? Mam nadzieję, że odpowiesz.

humor
@Alicja

Rekrutacje są prowadzone nieustannie. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia na lokalnych portalach. Przemiał pracowników jest dość duży. Obiecują cuda na kiju. Każdy kto tam pracował o tym wie.

Zenek

Twoje insinuacje co do mojej osoby, proszę zostaw dla siebie, jeśli nie masz nic wartościowego do napisania o DV to zamilcz. A jak się Tobie nie podoba praca bądź warunki w niej panujące to proszę bardzo nikt Cię tutaj na siłę nie trzyma. I tyle w temacie.

Psycho Maciek

Byłem kilka razy w psychiatryku, byłem także w tej firmie i powiem Wam nie widziałem żadnej różnicy

Pracuś
@Psycho Maciek

Chciałbym przypomnieć tylko, że to nie jest miejsce na pisanie jakichś tanich i nikogo nie bawiących żartów. A co do firmy DV to mogę się wypowiedzieć ponieważ pracuję w niej ponad 10 lat. Moim zdaniem jest to jedyna, podkreślam JEDYNA taka firma w okolicy, która tak dba o pracownika, a mianowicie : wszystkie przepisy BHP są bezwzględnie przestrzegane, firma oferuje pomoc socjalną dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej, pracownik ma zapewnione wszystkie przysługujące dodatki, premie uznaniowe, akordowe, świąteczne, ubrania robocze. Pracujemy w czystych warunkach, po 8 h, wszystkie weekendy wolne. Firma naprawdę oferuje atrakcyjne warunki pracy. Ja osobiście jestem mega zadowolony!

humor
@Pracuś

Mnie akurat to bawi.

Zaciekawiony

A kto to taki?

Kudłaty kierownik.....? Chyba się komuś firmy pomyliły....

Konfitura
@Zaciekawiony

Kierownik jest moim mistrzem Dzięki naszej współpracy każdy występek jest karany

Bardzo dobre zarobki, firma dbająca o dobro pracownika, mili przełożoni, wszystkie prawa pracownika spełnione.

NK

Jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu w tej firmie i na jakie zarobki można liczyć?

Dekoder
@NK

Wymagania wysokie zarobki małe jedyny dział gdzie można się czegoś nauczyć ale praktycznie za (usunięte przez administratora) tam nawet kierownik ma mało w stosunku do jego odpowiedzialności oraz zaangażowania za sprawy techniczne ale jak by się coś stało będzie to chłopiec do bicia.Nieźle wykombinowane.Co lepsi pouciekali.

Operator

Ciekawi mnie jedna sprawa .Zwykły pracownik jak chce dostać zasiłek socjalny to musi pisać wniosek do "szefa" z uzasadnieniem a jak kierownicy urządzali imprezy to jak uzasadniali ? Chcemy za socjalne popić bo co ? Bo naprzykład mamy stresujące stanowisko lub musimy za parę złotych robić z siebie Kokota?

Operator

No co dotąd jak nie powstał związek zawodowy nikt ze zwykłych pracowników socjalnego nie dostał czyli okradziono najbiedniejszych pracowników.

@Operator

> nikt ze zwykłych pracowników socjalnego nie dostał Hehe co za głupek "nikt nie dostał" nie wiszą na tablicy ogłoszeń nazwiska że Kowalska dostała pińcet a Nowak tausena, wiec cymbal mowi, ze nikt nie dostal oby jak najmniej takich operatorów w firmei i nie doszefa sie pisze podania tylko do funduszu socjalnego

@kombat

Po pisowni widać kto cymbał i że nie umie czytać składa się wnioski do funduszu socjalnego ha ha ha cymbał ha ha ha.

@Operator

Pisałem z telefonu. A wnioski nie do szefa tylko tam gdzie rozpatrują... i jak ktoś dostanie dofinansowanie to nie wisi to na tablicy. Wiec trudno mi uwierzyć, że ty ajko operator nie masz na tyle oleju w glowie aby obczaic ze twoje wyplakiwanie sie tutaj na forum że nie dostales piniendzy z funduszu nie ma sensu bo ci co dostali sie z tym nie obnosza. zatem obetrzyj lzy i jak mezczyzna wypisz wniosek. albo przestan zrzedzic jak baba... pewnie jeden z tych co na WFie nie cwiczyli co kolo wlasnego (usunięte przez administratora) nie zrobi tylko medrkuje i krytykuje za plecami.. i jeszcze mi ortografie wypomina. konspirant frnacowaty... a znasz piosoenke "mniej niz zero"? "matura na piec"? ... albo posluchaj "zamki na piasku" tez dobre... co gosciu po pijaku marzy, ze ma bombe a tym czasem czeka go ranna zmiana... poza tym nie mam czasu tutaj tracic czas na takich nierozumnych operatorow z maturą na pieć..

Ryszawy
@kombat

Operator dobrze pisze dopóki nie założyli związku zawodowego to nigdy na tablicy ogłoszeń nie wisiało że można dostać socjalne a powyżej 50 pracowników było zatrudnione kilkadziesiąt lat lub kilkanaście a kasę musieli gdzieś rozpisać ktoś w tajemnicy może z hali dostał a resztę między siebie biuro wczasy pod gruszą imprezy dla najlepiej zarabiających czyli ci co im się należało nic nie dostali poza uśmiechem szefostwa czyli zostali wyrąbani ale jak egzorcysta pobłogosławił to wszystko się zmieniło i chwała mu za to i wszystkiego dobrego dla niego.Pozdrawiam.

@Ryszawy

okey wkurzyłem sie, bo liczy ile kto na piwo wydal, sorki.

@kombat

Ja to piszę że smartfona a ty z telefonu pewnie taki jeszcze komunistyczy i stąd te byki a później pójdziesz po podwyżkę do "szefa" i znając go powie cymbał pisać nie umie i podwyżkę chce i jeszcze donosi na swoich podwładnych no bo pewnie popił za socjalne świetne kompetęcje ha ha ha cymbał i na piosenkach się zna polecam może na początek Liroy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój
  • NIP: 7352820131 KRS: 0000360405

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042