Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Swk

Jestem ogromnie szczęścia migać pracować w Dubiel Vitrum

@Swk

U ha haaa

Kasius

Najwspanialsza praca w jakiej kiedykolwiek pracowałem a uwierzcie trochę ich było, kadra zarządzająca wspaniała wykwalifikowana, zarząd najcudowniejszy pod słońcem Szef miły, sympatyczny, uśmiechnięty aż chce się przychodzić do pracy.

@Kasius

Gorzej niż w obozie jakimś !!!!!

Nowy na mieście

Czytając opinie dochodzę do wniosku że KJ i Red Hot to muszą być jacyś Pretorianie zakładowi gotowi bronić jego honoru do ostatniego pracownika . Trochę luzu panowie bo wam ciśnienie skoczy . Miłego wieczoru i weekendu :)

@Nowy na mieście

Nie wiem jak KJ ale ja po prostu wyrażam swoją opinię o zakładzie pracy w którym pracuje, czuję się w nim komfortowo i dlaczego bym nie mógł tego wyrazić w pozytywnych komentarzach...? Każdy z Was Panowie macie do tego prawo, lecz zastanówcie się troszeczkę co Wy jako pracownicy DV piszecie o swoim zakładzie pracy. Negatywnie wypowiadając się o swoim miejscu pracy tylko i wyłącznie źle świadczy o Was o waszej nieudolności w znalezieniu pracy w której byście się mogli spełnić zawodowo.

@Red Hot

Jak ty się spełniłeś tu zawodowo to gratuluję. Naprawdę, bezdomni mają większe ambicje

@Kurczak

Ja przynajmniej mam bardzo dobre stanowisko :) i czuję się spełniony, oczywiście mam następne obrane cele do których sukcesywnie dąże.

@Kurczak

????

Miś i ja
@Miś i ja...

????????????

Dlaczego Dyrektora nie ma na hali?....... Bo siedzi na GoWorku.... Hahaha

@Św DV

Ciekawe czy był byś taki cwaniak gdyby staną przed Tobą Pan Dyrektor. Myślę, że skulił byś ogonek i siedział grzecznie jak mysz pod miotłą.

@KJ

Jeden gościu już nim strzasnął. Najgorzej to jest się plaszczyć tak jak ty

@Św DV

A Ty pewno jesteś wielki kozak podczas rozmowy z Panem Doktorem, weź proszę mnie nie rozśmieszaj. Wy wszyscy jesteście mądrzy anonimowo ale gdyby przyszło się ujawnić już by nie było tak wesoło. Miejcie trochę godności i darujcie sobie te głupie komentarze.

@KJ

Uspokoić cię, bo widzę że za dużo hoirakujesz?

@Św DV

Nie hoirakuje lecz mówię co myślę, jak narazie to Ty ciągle piszesz zaczepne komentarze w moją stronę. Naprawdę to nie jest miejsce na kłótnie.

@KJ

Jak byś chłopcze wiedział kim ja jestem to byś zamknął mordę

@Św DV

Więc proszę bardzo, proszę się ujawnić.

@KJ

Droga za cpn na rdzawce. Weź se łopate bo mi się nie chce nosić. Niedziela 22.00

@Św DV

A tu k*wa Jurek przyjeżdża z chłopczykami. AE będą jaja.

Nie rozumiem.....

@KJ

Taki mądry jesteś a nie rozumiesz???

@Św DV

Zacytuj mi słowa w których napisałem, że jestem mądry :) Człowiek uczy się całe życie i tak umiera głupi.

@KJ

Jurek, każdy szanuje twoje doświadczenie, ale proszę cię nie (usunięte przez administratora)

@Św DV

Dobra Panowie nie będę z Wami rozmawiał bo to mija się z celem. Szkoda tylko, że nie macie tyle werwy do pracy co tutaj do uwłaczania jeden drugiemu....

@KJ

Jesteś (usunięte przez administratora) I tyle, każdy cię tak postrzega. Na twoim miejscu bym się zwolnił

@Św DV

Jedno jest pewne szybciej Ty przestaniesz pracować w DV niż ja :)

@KJ

Żeby w robocie siedzieć na GoWorku to trzeba mieć tupet, a Ty jurku masz bo widziałem

@Św DV

Co do mojego imienia jesteś w błędzie, nie mam na imię Jurek, to takie małe sprostowanie. Ale to nie miejsce ani czas na przedstawienie się :)

Nie groź mi łysą pało

@Św DV

W którym miejscu mojej wypowiedzi dostrzegłeś groźbę....?

@KJ

Ja ciebie tak wyje**e że ty się sam wy**sz

Żałosne....

Jak mówię : ta niedziela rdzawka, droga za cpn, godz 22

Cykasz się?

Łysy, masz brzydką żonę. Podobno wpadłeś. Hahaha

@Św DV

Akurat co do mojej osoby to nie zgadłeś, ja akurat nie jestem łysy ha ha ha ha ha

@KJ

Nie bój się, i tak masz przeeeeeaene. Nie masz nawet honoru

@Św DV

Kończę z Tobą tą nie prowadzącą do niczego rozmowę ponieważ tylko obrażasz Bogu ducha winnego człowieka.

Mówię Ci 22 na rdzawce za cpn

@KJ

No i lepiej się przyznaj kim jesteś bo przez Cb cierpią niewinni

@KJ

Może nie łysy,ale oszczędnie owłosiony

@Św DV

Przyjedź na Zawiłą 55 za stacje diagnistyczną bo nie chcę mi się szukać Ciebie bo tej rdzawce

Miś

Hahaha i ha.....

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
automaniak

Sytuacja lepsza niz dawniej, no i bezpiecznie sie tutaj pracuje w takim sensie, ze nie robia chamstwa, jest kodeksowo jakby, czli jak byles na nagdodzinach to masz wyplacone, urlopy sie bierze i dają, chorobowe to muszą bo Zus, koledzy maja za nocki zaplacone. Czyli nie przychodzi kierownik robic awantur, ani nie wyleja z pracy z dznia na dzien.

motorzysta

Pod względem pracy, atmosfery i przepisów kodeksu pracy firma do polecenia. Nie polecam dla ludzi ambitnych zwłaszcza bez cierpliwości. Dla ludzi chcących godziwie zarabiać zależności jakie wynagrodzenie dla nich jest godziwe. Zarobki na rękę dla zwykłego pracownika na hali od 1700 zł do 2500 zależności od stanowiska, doświadczenia i umiejętności. Zakres rośnie wraz z minimum krajowym. System motywujący do wydajnej pracy to porażka. System zarządzania w firmie nienadarzań za zmianami rynkowymi.

Bartosz
@motorzysta

Piszesz, że jest brak systemu motywującego, więc wnioskuje, że nie ma premii. Ale bodźcem do zwiększenia wydajności mogą też być atrakcyjne kursy lub szkolenia. Czy pracodawca zapewnia takie dodatki?

@Bartosz

W firmie istnieje system premiowania motywacyjnego oraz akordowego, firma również organizuje kursy doszkalające.

Normalny

Panie pg może lepiej siedzieć w Krakowie. Jeżeli w tym wieku niczego się Pan nie dorobił to lepiej sobie już usiąść przed tv na fotelu i dać szansę mlodszym

Mistrz
@Normalny

Popieram, wiem jakie dyrektor na zadania ale pan no niestety na nasze czasy się już nie nadaje. PRL już minął a to był Pana czas aby się wybić. Teraz to jest prywata no i Andrzej zrobi i tak co chce.

Kurczak

5 vs 250 nie macie szans. Dyrektorze wracaj do Krakowa, albo zaraz będzie tu taki strajk że firma pójdzie na dno

Głócz

Gdzie jest psychiatra???

Kurczak

Jak majster z góry dojedzie do chałpy to doda opinie. Wazeliniarz. Jakim trzeba być przeszczepem?

KJ

Przepraszam za moje wcześniejsze wpisy ale byłem nafurany

@KJ

Bardzo nie ładnie podszywać się pod kogoś kim się nie jest, no ale w sumie czego można się spodziewać od ludzi bez ambicji

Kurczak

Tutaj jest poprostu cudownie. Zawsze w podskokach idę do pracy, a jak przekracza próg firmy to klękam i całuję ziemię, świętą ziemię DV. Gdy szedłem na urlop to prawie się popłakałem. Nie mogę żyć bez tej firmy. Nie wyobrażam sobie innej pracy. Zachęcam wszystkich, przychodźcie, zatrudniajcie się. To jest piękne. Takich pieniędzy nigdzie nie zrobicie. Ja już zakupiłem dwa jachty i stać mnie na prywatnego kierowcę. Nie wiem jak można nie lubić takiej pracy

Jontek

Zapowiada się rekordowa liczba nadgodzin w tym miesiącu i duże premie dla poszczególnych jednostek. Firma jest wspaniała. Odnosi ciągłe sukcesy, jest laureatem w konkursie bhp. Nikt nie narzeka bo dla "większości" jak to ktoś napisał " to spełnienie marzeń". Jest liderem na całym świecie i w kosmosie w branży szklarskiej. Tak, że zachęcam do składania aplikacji. Ja sam czekam, aż moje dziecko podrośnie i będzie mgło podjąć pracę zarobkową w tej firmie. Może chociaż skończy szkołę i nauczy się liczyć. Albo nie ( bez liczenia). Inaczej by wiedziało ile zarabiają w innych firmach.

@Jontek

To nie miejsce na kpiny i taką dziecinade! Proszę administratora o usunięcie tego komentarza. Ten portal nie jest do celów ośmieszania i pisania takich głupot! Jestem zbulwersowany.

mik

tank komaneder to jakis lewus, bo wystarczyz googla przeczytac ze we wrzesniu dodatek nocny musiby c 2.68 zl brutto. ja na nocki nie chodze jakby co, ale wyczytalem taka stawke ale przyznaje ze jakktos zarabia szybko wiecej o 2 tysi to niezly awans ale nie znam takiej osoby

Ego
@mik

Znasz

Ciekawy
@Ego

Pewnie ktury z majstrow

@Ciekawy

Pewnie tak ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Prysznic

Jestem pracownikiem produkcji w DV, powiem szczerze że praca całkiem spoko, nie trzeba się nie wiadomo jak urobić, wszystkie soboty, niedziele wolne, praca po osiem godzin, gdy człowiek jest trochę kumaty to jest nawet opcja awansu, pensja zadowalająca, ogólnie mówiąc praca godna polecenia.

mik

oczywiscie chcialbym wiecej zarabiac, ale z drugiej strony 8 godzin i do domu, dali buty, ubranie, jest bezpiecznie, pod dachem no i nie tyram tak strasznie jak przedtem ... ale tez sie nie lenie, praca jak praca.. na razie ok

Filkon

Praca w Dubiel Vitrum bardzo dobra a mianowicie, dobre zarobki, miła atmosfera,praca nie ciężka, osobiście jestem bardzo zadowolony.

Retor

Praca całkiem całkiem, zarobki świetne, atmosfera super, dyrekcja na poziomie, bardzo kulturalna.

Melon

Polecam DV pracuję tutaj ponad 11 lat i jestem zachwycony tą firmą

Led

Nie ma co panowie narzekać, praca przyzwoita, pieniążki zawsze na czas, 8godz w pracy i do domku, praca nie wymagająca dużej siły fizycznej

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój