Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Praca typowa dla ludzi przed emeryturą lub młodych mieszkających u mamusi bo wypłata to tylko na przeżycie przy rekrutacji proponuję nagrywać kozła bo obiecuje gruszki na wierzbie brutto netto cuda no ale szef o niczym nie wie czuli od Judasza do kajfasza i (usunięte przez administratora)itd powodzenia.

Co do tych związków udało mi się odkopać komentarz sprzed 3 lat, że już chyba istniały, czy to się zgadza? kiedy więc konkretnie je utworzono i na ile wcześniej stratni byli pracownicy? Nie udało się tego zrekompensować przypadkiem?

KJ

Mimo trudnych początków jestem teraz bardzo zadowolony z mojej pracy, mój przełożony jest bardzo mądry, inteligentny, zawsze gotowy by coś doradzić, staram się być coraz lepszy by chociaż w połowie mu dorównać. Obecnie zarabiam bardzo dobrze, dzięki swojemu zaangażowaniu otrzymuje systematycznie podwyżki, naprawdę warto się starać gdyż człowiek zostaje doceniony.

jatez
@KJ

na czym polegaja trudne poczatki? praca chyba latwa? praca jak praca, co?

ktoś tu przytaczał planowana liczbę technologów do luster na rok 2023. Czy na każdym stanowisku docelowo wyliczane były ręce do pracy? ile ich potrzeba na dziale sprzedaży i obsługi klienta? teraz widnieje właśnie oferta dla specjalisty i zastanawiam się czy to ze względu na rozwój czy jednak rotacje?

alan

nie bedę cię przekonywał czy jest tak czy owak, sam se zalatwiaj, bo nie wiem czy chcesz sie lenic, czy w poprzedniej pracy miales (usunięte przez administratora) z batem. praca jak praca, od 6 do 14-tej, albo druga zmiana; no jest normalnie, zwyczajnie wolabym byc na plazy niz pracowac, ale trzeba pracowac. kierownik chyba rozmawia z ludzmi i pokazuje gdzie beda pracowac, to pytaj go

Dora Nowy wpis

Hej, pisaliście kiedyś, że o pracy zdalnej należy zapomnieć. Zastanawiam się mimo wszystko czy chociaż hybryda dla projektanta nie zdałaby testu? W ofercie z kiedyś zaznaczali stacjonarkę ale zastanawiam się jakie zmiany tu na dniach wprowadzają. Do biura mam troszkę daleko

suck_xpo Nowy wpis
@Dora

Niestety nie w tej firmie. Mentalnie tego nie przeskoczą. Ktoś kto się nazywa dyrektor tego nie ogarnia i zabroni.

Fenix

@FU ogłoszenie widnieje ze względu na rotację, Ludzie odchodzą i otwierają oczy tym, którzy jeszcze tam zostali. Wyobraź sobie, że dodatek na święta to 250 zł brutto do wypłaty.... Nikt już tam nie chce pracować.

Benny
@Fenix

odchodza bo dodatek na swieta 250zl a nie cala trzynasta pensja?

kindziuk

czasem jest masa pracy i nie mozna sie wyrobic, a czasem mniej

@kindziuk

Jakiś inny podział obowiązków wtedy występuje jeśli jest pracy jest więcej? zastanawiam się czy kolega nie dopomoże po prostu. dodatkowo jeśli już się zdarza, że raz będzie tego więcej a raz mniej to czy można to jakoś dużo wcześniej przewidzieć?

alan

dajże spokoj. przecież idziesz do roboty, siedzisz 8 godzin, robisz co każą robić i nic cie nie obchodzi wiecej. nie rozumiem tych rozkminek czy jest tak czy siak. po prostu robisz swoje i tyle. no chyba ze chcesz byc majstrem brgadzista mistrzem to pewnie wtedy musisz sie tym przejmowac. nie szukaj problemu gdzie go nie ma

@alan

zreszta jak jest malo pracy to nie jest fajnie, lepiej miec kolejke rzeczy do zrobienia i jeszcze jak sie nie spieszy to jest delux

@alan

Ujmujesz to tak jakby na produkcji nie było aż takiego problemu gdy jakiejś normy nie dobijesz. Nie cisną tu tak ostro? Na majstra pewnie i tak bym się nie dostał, to tej sugestii nie biorę pod uwagę ale chce mieć spokojna robotę teraz. Nie ma więc parcia?

alan Nowy wpis

Ivan Scorvensen

A z czego masz premie zrobić? I ile mozesz sluchac tego, ze wiadomo kto bedzie patrzył w kamery? Zresztą "nowi"przełożeni są wyjatkowo toksyczni. Fakt, mi DV dobrze placil, ale teraz w innej pracy mam przede wszystkim swiety spokoj, a co do zarobkow- zarabiam netto tyle co ci zbawcy swiata w niebieskim brutto.

*olek

A mnie zastanawia, że skoro ostatnimi czasy takie pozytywne opinie od pracowników spływają, to skąd codziennie (!) cała masa ogłoszeń z propozycjami pracy w tej firmie na portalach Podhale24 czy OLX? Firma aż tak szybko się rozwija czy taka rotacja pracowników? Swoją drogą byłem tam na rozmowie o pracę kilka lat temu, ale propozycja stawki godzinowej była tak absurdalnie niska, że dałem sobie spokój.

adam
@*olek

no i gdzie teraz robisz?

598p3
@adam

no właśnie gdzie gosc poszedł pracowac. no bo jak na czarno wyplata pod stolem, to potem placz jak chorobwe czy urlop

@*olek

teraz chyba nie zatrudnien nowych osob juz

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?

Czy w Dubiel Vitrum obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy projektant umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 1 czerwca na Pracuj.pl.

K-tron

3 projektantów odeszło w 2023 roku z tej firmy przez niskie zarobki i postawę dyrektora. ODRADZAM stanowczo !

Były technolog

Stanowisko projektant to planista produkcyjny, technolog i konstruktor w jednym. Masz nienormowany czas pracy ale pracujesz w pseudo korporacyjnym systemie w którym liczą twoją wydajność na podstawie tego ile zleceń produkcyjnych opracowałeś każdego dnia. Im prostsze zadania, tym szybciej je robisz, a twoje miesięczne statystyki szybko wzrastają. Brzmi może ciekawie na początku ale jak dostajesz trudniejszą realizację to się nakombinujesz z opracowaniem technologii produkcji ale według systemu wydajnościowego pracujesz mniej wydajnie i jesteś wolniejszy od reszty. Albo w ogóle nie pracujesz danego dnia bo twoje statystyki stoją przecież w miejscu. Dodatkowo jak skupisz się na jednym poważniejszym temacie, to reszta rzeczy leży i czeka. A jak czeka to zawsze ktoś się do tego potem doczepi. Ostatecznie w skali miesiąca system wylicza ci, jak długo robiłeś swoje tematy i im ta wartość jest większa, to tym wolniejszym pracownikiem jesteś. Twoich pomysłów nikt z przełożonych nie doceni. O pracy zdalnej zapomnij. Szybko zdasz sobie sprawę że nie warto się starać i tworzyć dokładne dokumentacje produktów ani dzielić swoimi pomysłami. Liczą się tylko statystyki i twoja szybkość w ogarnianiu projektów. Przy podziale pracy łatwiejsze tematy dostają zwykle ci sami, WYBRANI pracownicy. Resztę tematów robili pewnie ludzie, którzy według K-trona zwolnili się w 2023 roku... Współpraca z produkcją na plus. Ekipa z hali jest w porządku. Mistrzowie i pracownicy zawsze we wszystkim doradzą i pomogą. W dziale technologicznym spotkasz się natomiast z nieustannym wyścigiem szczurów o te kilka stówek więcej do wypłaty. Praca może i byłaby ciekawa ale po zmianie kierownictwa i zlikwidowaniu tego chorego systemu wydajności. Odradzam aplikację, chyba że pragniesz się nabawić nerwicy.

K-tron
@Były technolog

Dokładnie jak piszesz. Przemyślany ze staranną krakowską chciwością system wydajności tylko upokarzający pracownika, Premia uznaniowa - przekonasz się, jak zawsze będzie coś z premii obcięte. . Dyrektor tworzy państwo w państwie i właściciele zakładu go pytają o zgodę i decyzję. Zakład w którym właściciel nie ma nic do powiedzenia? Nie, umywają ręce od tego jak Piłat. W KT są WYBRANI tzw. klepacze PN-ek metodą kopiuj - wklej. Nie zrobią nic innego bo nie potrafią. Z początkiem 2023 roku ta firma chciała mieć 2 technologów do luster - typowe.sowieckie propagandowe argumentowanie dlaczego tak ma być. Pod koniec 2023 roku zostali bez żadnego technologa do luster ... Pracownicy z hali, mistrzowie - bardzo w porządku. Serdeczni, pomocni, z dużą wiedzą praktyczną, A przede wszystkim niedocenieni przez pracodawcę. Człowiek ma kilka wartości - jest nią też i honor. Pracować w tej firmie z takim podejściem = plama na honorze.

kindziuk

projektant siedzi w biurze a nie nahali

Czy Dubiel Vitrum ma ściśle ustalone godziny pracy?

Fenix

Produkcja 6-14, 14-22 i 22-6.

@Fenix

A co z utrzymaniem ruchu, jest raczej identycznie? W ogóle na stronie firmowej widać ofertę właśnie dla elektromechanika z tym, że obok widnieje data 2018. Czy to oznacza, że warunki podane w treści mogą być nieaktualne? jeśli tak to jak mogły się zmienić przez te lata? Wie ktoś?

kindziuk

no wlasnie ma i trzeba sie dostosowac a jak jest malo zamowien to pilnuja godzin

kindziuk

Dzien dobry. zatruniony jestem juz jakis czas i mimo ze szedlem z obawami , to jestem zadwoolony. pensja taka jak gdzie indziej, wyplacone na czas, w zusie tyle samo co na kwitkach z zakladu pracy, bylo szkolenie na pocztku z pracy, bhp. szkoda tylko, ze nie zawsze jest mozliwosc nadgodzin.

Donosiciel
@Nowy

Nic dodać nic ująć. W samo sedno

@Nowy

Szpital w Rabce robi testy na covid19. Koszt 30 zł. Proponuje zatrudnionym zrobić ten test. Zdrowie jest najważniejsze. Pracodawca też powinien zachęcać do tych testów.

Zenon

I jeszcze powinniśmy zapłacić za te testy z własnej kieszeni? Proszę Cię, nie rozśmieszaj mnie!

Stary
@Nowy

W tej firmie jak dobrze pracujesz np. na fazowarce i się starasz przykład Andrzeja to nigdy nie dostaniesz awansu bo skąd my takiego (usunięte przez administratora)znajdziemy który by tak robił chyba że umiesz pisać jak (usunięte przez administratora)zza płotu .☺☺☺

Rudy 102
@Nowy

Szef udaje że płaci to my udajemy że robimy ☺☺☺

graty
@Rudy 102

@Rudy... Gratulacje! Pasowałoby Cię wyhaczyć i wyrwać jak zepsutego zęba. Twoja fachowość na pewno jest cenna na rynku pracy więc nie męcz sie w DV.

Rudy 102
@graty

Są tacy co myślą jak kogoś za parę złotych premi sprzedał to jest lepszy i to że swojej zmiany napisał donos na siebie ale dubiele to tolerują

Wiesław
@Nowy

Sam szef jest zresztą tutaj postacią kluczową. Wiadomo, że nie byłoby donosów, gdyby nie było tych, którzy ich chętnie słuchają. Istnieją szefowie podatni na szeptane informacje. Czerpią oni swoją wiedzę o tym, co się dzieje w firmie, właśnie z takich źródeł. Mają z reguły marną opinię wśród pracowników. Kompetentny szef powinien załatwiać sprawy otwarcie, a nie za czyimiś plecami. Jeśli tego nie robi, sam sobie wystawia niedobre świadectwo. Istnieje też (usunięte przez administratora) innego rodzaju, oparte na szerszym, nie indywidualnym podłożu. - Są na przykład możliwe głębokie podziały wewnątrz firmy. Zdarza się, że donoszą na siebie pracownicy dwóch skłóconych ze sobą działów

Wyp
@Nowy

Rabczańska WszechTrójka - DV, BTR, B.pl - zarobisz żeby przeżyć ale mieszkając z rodzicami lub mając rentę/emeryturę. Z tych pensji nie stać nikogo wynająć mieszkanie, zrobić opłaty i normalnie żyć. Nie wspomnę o zakupie mieszkania czy domu nawet na kredyt bo jak ludzie z banku widzą Pit-a to się śmieją. Ale cóż takie warunki i dlatego rekrutacje są ciągłe i na wszelkich możliwych słupach wiszą ulotki. Ukraińców nie ma bo pojechali w Niemcy i Czechy bo im się też za te stawki nie opłaca bo tylko by tu przeżyli a do siebie już nic by nie wysłali. Trzeba powoli iść za ich przykładem jak chce się coś mieć a nie tylko jak parobek na jedzenie robić.

Sensor
@Nowy

Bajanie ludzi bez ambicji.....

@Nowy

Najepsze jest to jak się starasz jeden rok dwa trzy to oni to uznają że zależy ci na robocie i podwyżki nie dostaniesz bo taki nie będzie się zwalniał. Albo dostaniesz 50 groszy do godziny. A jak pójdziesz to mówią jesteś nominowany do podwyżki ale w którym roku.

Noris
@Nowy

Jak nastał system premiowy to udostępnili ilość metrów na laptopach kobiety się wyścigowały myśląc że więcej zarobią a uczciwi dubiele obcinali do 1.6 ciekawe czy tym Paniom zwrócili należne im pieniadze i ktoś tu pisze że niema wyścigu szczurów. Bazowali na naiwności kobiet i też niektórych szlifierzy i fazowaczy. XD.

Księgowy
@Nowy

Patrząc że strony ekonomicznej w dzisiejszych czasach nie da się w takim tępie dorobić majątku jak dubiel nie wykorzystując podstawowych pracowników to przecież jest proste. Sam plac ok 3h a reszta majątku o którym nawet nie wiemy. Zaraz ktoś napisze że zazdroszczę akurat nie prosty rachunek. Pozytywne komentarze piszą ci z góry bo ścigają tych na dole i kosztem ich dorobili się pensji i awansu. Nieraz donosów i innych kombinacji. To że się klęczy pod figurą jeszcze o niczym nie świadczy.

Basia
@Nowy

Może ktoś napisze bo jestem ciekawa gdzie się podziały pieniądze z socjalnego bo dopóki nie powstał związek zawodowy to nikt ze zwyłych pracowników czytaj najbiedniejszych nic nie dostał czyli ich okradziono. Może któryś inteligentny zabrał?

p314ga

nieprawda

bobbo
@Nowy

Praca jak praca. trzeba chodzić i robić rano, wieczór. mam ustalone godziny pracy, harmonogram.. koncze o danej godzinie nie przeciagam, jest bezpiecznie,

Chłop
@Nowy

Proszę napiszcie czy w dalszym ciągu jest kamerą w szatni męskiej?

bradpit

praca jest w miarę ok

Stary
@Nowy

Dubiel jak reszta czyli BTR cyy b.pl - nastawieni tylko na zysk a pracownik ma zapiep...ć za miskę ryżu.

Modlący
@Nowy

Proszę napisać gdzie się podziały pieniądze z socjalnego zanim powstał związek zawodowy nikt na chali nie dostał szef klęczał w kościele a okradł dzieci to proste po co udawać. No może napiszecie kierownicy synowie i inne persony którzy dirobiliście się stanowisk kosztem innych.

@Nowy

Uważam, że jest wszsytko dobrze. Uczciwie, rozliczan,e bhp, harmonogram pracy i moge wszystko spokojnie ulozyc.

Jurczak
@Nowy

Na mnie swego czasu doniusł i zabrali mi premię straciłem ok 300 ale on zarobił 20 i był zadowolony. Świetny mistrz. Ale jak że mną rozmawiał to na rękach byś mu umarł i nieżall by było.

Olimpiusz
@Nowy

Żona bardzo chwali pracę w Dubielu ja sam składałem podanie i czekam bo to dobry pracodawca.

XYZ
@Olimpiusz

Witam Pana, a Pańska Żona to które stanowisko chwaliła i dlaczego? jakie predyspozycje trzeba mieć by się na nie dostać? nie pytam dla siebie lecz dla narzeczonej, bo może firmę bym jej polecił. Od stycznia pracy będzie szukać, warto wtedy patrzeć za ofertą? Jaką?

aafd
@XYZ

wszystkiego się mozna na uczyć, atsmofera jest calkiem przyjazna, nikt po mnie nie jezdzil i robie swoje i ide do domu.

A kasa teraz przy tym jaka? I czy macie jakieś konkretne plany na kolejny rok? Chodzi mi o zmiany w warunkach zatrudnienia, warto cos wiedzieć przy tym nim teraz będę się starać o wakat?

Z kontrolą jakości jest podobnie jak pisali? w zasadzie na każdym stanowisku dodatek na święta to 250 pln? A co z adekwatnością płacy co do wykonywanych zadań? Czy praca na jakości jest w miarę lekka?

Olimp

Żona dostała 250 na święta i za wyjazd w delegację dodatkową kasę i jesteśmy zadowoleni. Sam składałem podanie i czekam na odpowiedź bo chciałbym pracować w DV.

Dawny kleryk

Czy dalej są przyjęcia na stanowisko utrzymanie ruchu?

@Olimp

Witam, czy można się dowiedzieć kiedy konkretniej podanie zostało złożone? Potrzebuje się dowiedzieć po jakim czasie można oczekiwać ewentualnego odzewu. dodatkowo czy w takiej sytuacji nawet gdy dojdzie do odrzucenia to również można otrzymać taka informację?

Sternik
@KJ

Kto jest Twoim przełożonym?

@Sternik

Moim bezpośrednim przełożonym jest WD bardzo inteligentny człowiek z bardzo dużą wiedzą technologiczną. Wszystkim życzę by mieli takiego przełożonego. Jeśli chodzi o atmosferę w firmie jest bardzo dobra, nie będę się powtarzał ponieważ już chyba wszystko zostało powiedziane we wcześniejszych komentarzach.

KJ

Piszę jak jest, przecież po to powstała ta strona.

Akcja szukanie KJ-tów do roboty

Kurczak

Hahaha

@KJ3

Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to zamilcz, bardzo Cię o to proszę.

@KJ

Ty widzę za to masz. Błądzisz gdzieś w kosmosie. Przyjdź na parę miesięcy i popracuj za tą stawkę nawet jako KJ to może Ci to pomoże zejść na ziemię. Dobrze ci się pisze z perspektywy kamer i pełnego portfela. Wiem że nie jesteś z KJ.

@KJ

Nie wiedziałem że w DV farmę trolli internetowych otwarli ?? Ile płacą od wpisu ??? Mam nadzieję że sobie po prostu dowcipy robisz .

@KJ3

Ja wcale nie zmuszam Cię o to byś mi wierzył, że pracuję w Kontroli.

@Tank comander

Nie rozumiem dlaczego tak się bulwersujesz, mamy wolny kraj każdy z nas ma prawo do swobodnego wyrażania swojej opinii. Jeśli masz odmienny stosunek do swojej pracy to po prostu go wyraź a nie atakuj moją osobę bezpodstawnie.

@KJ3

Nigdzie nie błądze lecz wyrażam swoją opinię jeśli masz inną to ją po prostu przedstaw. Mi się bardzo dobrze pracuje w Kontroli, pieniążki też są dobre, powtarzam jeszcze raz to jest moja opinia o tej pracy, nie chcesz nie musisz się zgadzać.

Nawet za 10000 nie byłbym takim wazeliniarzem jak ty

@KJ

Zapytam wprost: jakie są wg Ciebie dobre zarobki bo może granicą dobrych zarobków u Cb jest 500 zł. A widzisz u mnie granicą średnich zarobków jest 3000 nie mówiąc już o dobrych.

@KJ3

Więc jednego nie rozumiem, skoro jest Ci tak źle w DV, twierdzisz, że zarobki są kiepskie to dlaczego nie znajdziesz innej pracy, pracy w której był byś w końcu spełniony. Mi wystarcza tyle ile zarabiam, jestem zadowolony ze współpracy z WD, podoba mi się atmosfera w DV jeszcze raz powtarzam: to jest moja osobista opinia! Nie zgadzasz się to przedstaw swoje stanowisko a nie tylko atakuj mnie słownie!

@KJ3

Pozostawie to bez komentarza, wnioskuję, że twoja psychika jest mało rozwinięta, nie przeczytałem jeszcze ani jednej konstruktywnej opinii dodanej przez Ciebie.

Może chciałbyś awansować?

@KJ

Dobra powiem: KJ nie wyciągnie 2000 zł na miesiac. I co?

@KJ3

Nie zaprzeczam awans był by mile widziany lecz niestety kto jak kto ale Ty raczej mi go nie załatwisz, czytając Twoje bardzo proste wypowiedzi wnioskuję, że jesteś na jakimś nie znaczącym stanowisku. Z góry przepraszam za tak bezpośrednie słowa kierowane co do Twojej osoby.

@KJ3

Ha ha ha ha ha teraz to mnie rozsmieszyłeś, jednak to chyba Ty się podszywasz pod pracownika KJ ponieważ piszesz takie bzdury. Oczywiście ciągle powtarzam, że swoje wypowiedzi bazuje na moim obecnym stanie w firmie. Ja już dobrych parę lat nie widziałem aż tak niskiej pensji. Powiem Ci jedno, poniosła Cię fantazja.

@KJ

Udowodnij że jesteś z KJ?

@KJ

No kto jak kto ale ty już masz po awansach, bo się do niczego nienadajesz

@KJ3

Jak możesz stwierdzić, że do niczego się nie nadaje? Po moich wypowiedziach? Śmieszy mnie taka zawiść ludzka. Jako pracownik KJ jestem bardzo sumiennym pracownikiem. Właśnie dla tego że pracuję na pełnych obrotach, otrzymuje podwyżki, nie obchodzi mnie opinia innych ludzi na temat mojej osoby. Ja przychodzę do pracy by wykonywać sumiennie swoje obowiązki a nie jak co niektórzy przesiedzieć całą zmianę z telefonem w ręku....

@KJ

Jaka literówka była na bluzach KJ?

@KJ3

Śmieszne pytania zadajesz ale jeśli sprawi Ci to przyjemność to odpowiem na nie. Nie była lecz jest nadal, Dubiel Virtum. Zadowolony?

Tak DS

@KJ

I idź spać bo rano musisz wstawać

@KJ3

Jeśli napisałem coś co nie jest prawdą to mnie popraw a nie ciągle wbijaj we mnie szpile. Jeszcze Ci raz powtarzam, że opisuje panującą sytuację moimi oczami, na moim przykładzie, tak ciężko Ci to zrozumieć. Zamiast mie ciągle atakować lepiej opisz swoją sytuację w firmie, napisz o swoich zarobkach o swoich relacjach z przełożonym. Widzę, że nie bardzo wiesz jaka jest ideologia tego portalu. Tutaj ludzie opisują swoje odczucia co do miejsca pracy a nie atakują się jak dzieciaki w podstawówce, którym zabrakło argumentów.

@KJ

BO uważam że jesteś trollem . Twój post jest po prostu śmieszny . Wypisujesz peany na cześć firmy które brzmią jak wycięte z propagandowego pisma z czasów PRLu . Chyba że jesteś faktycznie pierwszym pracownikiem KJ który jest zadowolony z zarobków , a uwierz mi za mojej kadencji w tej firmie przewinęło się tam wielu i żaden takich bzdur nie opowiadał jak ty . Krótko pisząc TROLUJESZ i to strasznie .

@KJ

Troll. Tylko ciekawe czy ci za to płacą.

@KJ3

Jak by mi nie płacili to bym nie trolował

@KJ3

Nic mu jednak nie płacą . Doszedłem do wniosku że to robi w czynie społecznym na chwałę firmy i chyba swoją :)

@KJ3

Widzę, że dalsza rozmowa z takimi płytkimi ludźmi jakimi jesteście nie ma najmniejszego sensu. Naprawdę żal mi jest Was, jesteście ludźmi bez ambicji, celów i wcale nie dziwię się, że do niczego nie możecie dojść no ale to już jest Wasz problem. Ja obrałem sobie cel i sukcesywnie do niego zmierzam. W Kontroli naprawdę można dobrze zarobić ale jak Wy zamiast zająć się pracą to wolicie narzekać to wcale się nie dziwię, że nikt Was nie doceni. Pozdrawiam Was wielcy obrońcy leniów, nierobów i pijaczków, Wasz troll, (usunięte przez administratora) i coś tam jeszcze. Idźcie rozmawiać z kolegami z waszego poziomu intelektualnego :)

@KJ

Dobra, dobra drogi trollu, a raczej kochany zarządzie

@KJ

Naprawdę strasznie TROLUJESZ . A przy okazji płytki to jesteś ty i do tego prymitywny . Czy naprawdę myślisz że ktoś "kupi" te brednie ??? Każda osoba na zakładzie powtarzam KAŻDA która widziała twojego posta dosłownie popłakała się ze śmiechu ........... ..

@Tank comander

Najlepsze że tutaj siebie kłócimy, przegadujemy, zarzucamy się różnymi epitetami a w pracy witamy się i rozmawiamy jak bardzo dobrzy koledzy :) Powiem Ci że to najbardziej mnie śmieszy :) Ludzie postronni czytając te posty myślą sobie : o Boże jaka tam jest nerwowa atmosfera w tym zakładzie a tu zupełnie na odwrót ha ha ha każdy jest uśmiechnięty i pomocny w stosunku do innych.

@KJ

Tylko że ty swoimi wpisami zepsułeś dobrą atmosferę

Miś i ja

Ta...

Donosiciel
@KJ

Jak chcesz mu dorównać to musisz jeszcze zacząć (usunięte przez administratora)

Zdruzgotany
@KJ

Twuj przełożony to zwykły konfident .kampus tylko by chronić swoją (usunięte przez administratora) podjeboł każdego kto cis na niego powie. Dobrrgo''

Snajper
@KJ

Piszą że rodzinna atmosfera a kamery wszędzie nawet w szatni i jadalni ciekawe czy ktoś w domu tak ma rodzina podglądaczy chłopców bo w szatni damskiej podobno niema ale zaraz można się wyspowiadać w kaplicy rodzina obłudników xd xD xD.

bronz100
@KJ

Poczytalem tutaj opinie, zatrudnilem sie, minelo troche czasu a ja dalej tutai i dluzej zostanę. Jest ok.

Barbara
@KJ

Może ktoś napisze bo jestem ciekawa gdzie się podziały pieniądze z socjalnego bo dopóki nie powstał związek zawodowy to nikt ze zwyłych pracowników czytaj najbiedniejszych nic nie dostał czyli ich (usunięte przez administratora). Może któryś inteligentny zabrał?

p314ga
@KJ

dobrze się pracuje, mam spokój z pracą, praca nie jest moim problemem jak wczesniej

5ggwgsfgs
@KJ

zgadzam sie z ta opinia, bo praca jest spoko na razie tu zostaje

41rq
@KJ

Straszą na goworku a praca jest spoko. nie rozumiem tych frustratów,,, w pracy widzę raczej zadowolonych ludzi, atmosfera dobra. Płaca tak jak gdzie indziej, a tutaj też mam zaplanowany tydzien.

a
@KJ

ja też jestem zadowolony, nie mam tutaj żadnych łez do wylewania

oli
@KJ

patrzyłem tutaj przed zatrudnieniem, opinie mieszane, ale gdy mineło torche czasu, to uważam, że jest ok

oli
@KJ

mam tez dla niego szacun

xxx
@KJ

Jestem zadowolony a wielu ludzi wokół pracuje tutaj kilkanaście lat. Dla mnie na razie jest jakby dobrze.

Aaa
@KJ

Ten stopień inteligencji jak to badałeś?

omen
@KJ

Zgadzam się. Dobrze się pracuje. Tylko teraz mało roboty.

Asia
@omen

To opiszesz jak jest teraz w realu? Widzę w ogóle, że chyba na bieżąco jesteś? Skoro jest ok to weź napisz co i jak. Dodatkowo piszesz, że mało roboty jest, z czego to wynika i ile to potrwa?

jatez
@KJ

na czym polegaja trudne poczatki? praca chyba latwa? praca jak praca, co?

blablablanka

ok

To jak wy teraz pracę oceniacie? jakie macie prognozy na jej warunki w kolejnym już roku? tu cos generalnie odradzali ostatnio ale mimo wszystko sam chciałbym poznać warunki dla elektromechanika. Wiem ze jakieś oferty na necie były, ktoś tez już o nich tu pisał. Jakie narzędzia do pracy są udostępniane? jaka jest atmosfera na dziale?

Cerium

Firma przez swoje podejście traci wiele - doświadczonych pracowników, klientów, zamówienia. Pensja minimalna, ceny wysokie, jakość przeciętna.

Jakie wartości są cenione w Dubiel Vitrum?

wgmniok

cos chrzanisz... akurat ktos sie interesuje wartosciami. mowilem, że jest wszytko dobrze policzone i naczas wyplata;

Onefootshorter

Dzień dobry, Bez owijania w bawełnę, jakich zarobków mogę oczekiwać po okresie próbnym na produkcji?

@Onefootshorter

no pewnie minimalną, chba ze pojdziesz na maszyny czy do magazynu to wiecej

Kamila

nie jest to także przypadkiem zależne od samego nakładu pracy, który się ponosi? o jakim wysiłku za tę trójkę jest tu mowa? dla każdego może to być inne w odczuciu i stąd te rozbieżności? jakie predyspozycje ułatwiają pracę?

Odmieniony

Ta firma to po prostu wybawienie Kiedyś mialem problem z alkoholem nie mialem pracy żyłem od flaszki do flaszki w koncu musiałem znaleźć prace bo mi nirle wystarczało na zycie.... Pomimo moich problemów zostałem przyjęty. Na poczatku moje zarobki nie byly za duze wiadoma sprawa w koncu zaczynałem Ale uświadomiłem sobie ze jesli nie wydam tej wyplaty na używki to jakos dam rade Robie juz w tej firmie 10 lat zostalem brygadzistą Nie pije nie pale tez od 10 lat Wynajmuje mieszkanie mam piekna zone i dzieci Nie wiem co by bylo jakbym nie przyszedł tutaj pracować... Wiec przestańcie mówić jak tu nie jest zle i jak jest pracownik traktowany Bo żadna firma nie daje takiej szansy rozwoju jak Dubiel Vitrum Regularna przyzwoita wypłata elastyczne godziny pracy czego więcej Polecam każdemu ta firmę moze komus tez sie uda zmienic swoj los zaczynajac prace tutaj

Bolesław Miniesiura

Gratulacje :D

Wąsik
@Odmieniony

Powiem Ci że nie tylko tobie ta firma uratowała życie, gdyby tu nie pracowały pewne osoby stoczyły by się już całkowicie a tak to trzyma ich w ryzach ta robota.

@Odmieniony

Właśnie śmiać mi się chce kolego ponieważ dużo osób narzeka w tych postach jak im to jest źle jak to mało zarabiają i jak to muszą się u robić a prawda jest taka że każdy trzyma się tej pracy rękami nogami, dlaczego się nie zwolnią, pójdą do lepiej płatnej pracy, mniej wymagającej? Dlaczego?! Ja znam odpowiedź ale może niech wypowiedzą się Ci pracownicy którym jest tak źle w Dubiel Vitrum... Nooo słucham!!

Miło mi
@Gałgan

Znam odpowiedź. Narzekają ci którzy nie są szczęśliwi i ci którzy zazdroszczą bogatszym bogactwa. Masz rację.. nie chcesz nie pracuj, ale pracować trzeba, a w tej firmie nie każdy musi się przykładać żeby mieć pieniądz... Ja szanuje szefostwo za determinację w dążeniu do celu, a my pracownicy powinniśmy się cieszyć że w ogóle istnieje taka firma i możliwość pracy bo w tych czasach ciężko znaleźć w miarę uczciwych pracodawców... Pozdrawiam

@Miło mi

Pan Andrzej jest najlepszym Szefem pod słońcem, mówię poważnie, tak jak On zachowuje się co do swoich pracowników to jeszcze w życiu w innych firmach nie widziałem. Zawsze uśmiechnięty, zawsze zwraca się po pracowników na Pan / Pani. Emanuje z jego osoby prawdziwa dobroć i szacunek do drugiego człowieka.

@Miło mi

Co to za cel, do którego dąży szefostwo? Jeśli można zadać pytanie?

Św DV

Zbawienie

Gałgan

Nie wiesz jaki jest cel każdego właściciela firmy, dużej bądź małej? Właściciela własnego przedsiębiorstwa? I właśnie dlatego nic nigdy nie będziesz miał swojego.....

Lukas
@Św DV

Nie drwij!

@Jarząbek

Nikt na nikim nie chciał zarabiać, po prostu były obliczone normy i tyle! Pracownik mógł wyrobić max normę bodajże 1,7. I ten system pozwalał na to by prokukty były w odpowiedniej klasie jakości. Operator zamiast "zabijać" się za metry wykonywał bardzo dobrej jakości produkty! Miał czas sprawdzić, pomierzyć, wychwycić wady, natomiast odblokowanie wydajności, pozwolenie pracownikowi wykonać nieskończoną liczbę metrów skutkuje to większą liczbą bubli produkowanych przez operatorów! Teraz operator nie patrzy na jakość tylko stara się wykonać jak największą liczbę produktów kosztem obniżenia jakości. Moim zdaniem zarząd powinien powrócić do byłego sposobu premiowania, automatycznie wzrosła by jakość produktów, było by mniej docinek i produkcja "szła" by bardziej płynnie.

@Gałgan

Tak se tłumacz po pierwsze ci pracownicy o tym nie wiedzieli i nikt bubli nie robił bo by mu potrącono z premi kobiety miały wydajność dużo większą i normalnie je okradziono dopóki nie powstał związek zawodowy to na chali nikt socjalnego nie dostał a byli niektórzy pracownicy w ciężkiej sytuacji też zabrano należne im pieniądze czyli okradziono nie wystarczy klęczeć pod figurą albo kaplicę zrobić.

@Jarząbek

Potrącono by mu z premii za buble??!! Nigdy tak nie było i nadal tak nie ma, chociaż jest to moim zdaniem wielki błąd! Pracownicy produkują lustra, formatki z wadami a dlaczego? Ponieważ właśnie nie są z tych bubli rozliczani, tylko metry się liczą. A właśnie powinno być tak jak napisałeś, pracownik powinien być obciążony materialnie za wyprodukowanie niepełnowartościowego produktu wówczas jeden z drugim nie patrzył by tylko by zrobić jak najwięcej metrów tylko starał by się wykonać rzetelnie powierzoną mu pracę.

@Gałgan

Kobiety robiły typówke i nie było bubli jeśli były to z winy zdezelowanych maszyn a bazowano na ich naiwności obiecowano róbcie więcej to zaobicie a wydajność po kryjomu do 1.6 czy 1.7 zwykłe (usunięte przez administratora) tak samo z socjalnym piszesz bo na ich garbie żeś się wzbogacił.

@Jarząbek

Mój drogi buble były i są nadal jeśli chodzi o typówke, a co do zdezelowanych maszyn..... Niedopolerowane sztorce to nie wina maszyn, powyrywane krawędzie to nie wina maszyn, porysowane lustra to nie wina maszyn te wszystkie albo prawie wszystkie wady to wyłącznie wina zaniedbań ze strony operatorów. Jeszcze raz powtórzę wrócił bym do poprzedniego systemu obliczania wydajności a problem niedopatrzeń ze strony operatorów diametralnie uległ by zmianie i tu mowa o wszystkich maszynach. Pośpiech, marnotrastwo to wszystko przekłada się na straty firmy a do tego nie możemy dopuszczać!

Ktoś
@Gałgan

Nie może tak być żeby pracownik produkował świadomie produkty niższego gatunku i nie był pociągnięty do odpowiedzialności! Przecież taki człowiek działa na szkodę zakładu pracy a to jest ciężkie naruszenie kodeksu pracy.

Św DV
@Ktoś

AD (szef) sam dopuszcza największe buble, każdy to doskonale wie, więc po co ta dyskusja. Ściąga okulary, patrzy z 10 cm i rypie pracowników bo nic nie widzi. Normalnie Komedia. Przepraszam, był lepszy od niego - mianowicie jego syn (L) . Byle by nie było pęknięte to idzie a potem maile bo się wszystko wraca. Normalnie cyrk

miklaus
@Odmieniony

jestem zadowolony i tyle niezadowoleni chyba tutaj wylewaja swoje zale aby sie wyladowac

Obserwator
@Odmieniony

Tak dobrze i kierownicy malorze się zwalniają??? Pewnie pilnują kasy co nagromadzili w domu za te lata pracy he he no bo jak zwykły pracownik tyle zarabia to kierownik dopiero bamber a Jacek to za chwilę może nawet szefa wykupić z furą.

kandydat
@Odmieniony

Złożyłem aplikację do tej firmy, ... wygląda uczciwie i praca stailna.

@kandydat

To już pewnie po rozmowie jesteś skoro aplikacja ok 1,5 miesiąca temu została złożona? Obecnie jak rekrutacja tutaj przebiega, po jakim czasie się odezwali itp? Pracujesz już?

Te brygadzista
@Odmieniony

Ja pytałem się kilka lat temu to proponowali minimalną krajową na dwie zmiany po odliczeniu kosztów dojazdu z Mszany do Chabowki rodziny za to by nie utrzymał czy dziś po 10latach zmieniło się coś za dużo ofert pracy jest i jasno powiedzcie czy płacą więcej niż minimalną czy można więcej oczekiwać czy dalej taka gadka praca pod dachem dwie zmiany na początek minimalną po szkoleniu obiecujemy więcej

@Te brygadzista

dziesięcioletnia perspektywa odnośnie zmian? to ja teraz ciekawa jestem jak we wszystkich obszarach działalności może to wyglądać. Są tu osoby o takim stażu, żeby z własnej perspektywy opowiedzieć jak firma się rozwijała przez ten okres?

gustek
@Kamila

30 lat temu firma robiła lustra i dzisiaj robi lustra. sa brygadzisci, mistrzowie, kierownicy, zycie wielu osob jest zwiazane z tą firmą przez wiele lat. kiedys bylo malo osob, a teraz jest duzo

@gustek

i jak takim brygadzistą można się stać? po jakim przykładowym stażu pracy? jeśli chodzi o stanowiska kierownicze to są to osoby, które przeszły przez szczeble w firmie czy to raczej kandydaci z zewnątrz?

Nico

brak zamówień, niskie wypłaty. Wymuszanie nadgodzin, ciągła inwigilacja, szkodliwe warunki pracy, zwłaszcza w sezonie letnim, zwłaszcza na górze. Atmosfera na minus, przełożeni sami nie mają co robić, więc szukają pretekstu, aby doczepić się o byle co do pracownika. Starzy pracownicy odeszli (ciekawe czemu). Przełożeni z mentalnością zdrowie nie ważne, ważne, byleby lustro/szkło było całe i nieporysowane. 6 lat w tej firmie i wystarczy. Opinia negatywna i nie polecam pracy w tej firmie.

hehe
@Nico

brak zamówień i wymuszanie nadgodzin... dobre, dobre... :) samozaoranie...

Te brygadzista
@Nico

Przynajmniej jeden odważny pracownik Czyli nic się nie zminiło kilka lat temu jak szumem pracy odniosłem takie samo wrażenie jak ten były pracownik ciężko w tych lokalnych firmach ELYTA dalej si bogaci na biednych robolach

@hehe

może zależy to też od tego co kazaliby robić? oprócz roboty przy zamówieniach zdarzają się jakieś czynności poboczne do wykonywania? co do nadgodzin to są elastyczne odnośnie formy rozliczenia?

Miss Pleasure

Moje życie przed pracą w tej cudownej firmie to pasmo nieszczęść... Zostawił mnie mój ukochany, wyrzucili mnie ze studiów oraz starałam się uciec od rzeczywistości sięgając po alkohol oraz używki. Żeby zarobić na życie, mieszkanie , jedzenie robiłam wiele rzeczy ... Aż w końcu kiedy byłam na kawie z klientem zauważyłam banner przy Słodkiej w Rabce To zmieniło moje życie o 360 stopni Zatrudniłam się, na początku ciężko mi było się przyzwyczaić do nowych warunków ale z czasem to zaczęło zanikać Teraz pracując tu kilka lat mogę powiedzieć UDALO SIĘ!! Skończyłam studia, znalazlam przyszłego męża który też podziela pasje która jest praca w tej znakomitej firmie Polecam każdemu zacząć pracę tutaj

Mr Pleasure
@Miss Pleasure

Zmieniając coś o 360 stopni, ciąż się jest w tym samym miejscu.

Glas
@Miss Pleasure

Ta opinia pachnie mi na kilometr nie chce mi się wierzyć że po kilku latach jak szukałem pracy było to 2016r. Zmieniło się to tak diametralnie wtedy za pracę proponowali najniższą krajowa jaka ta praca super płatna najniższą krajową czy nadal tak jest dopowedzcie tylko szczeże

Krystyna

Ktoś tu pisał że nie ma co liczyć na wysokie wynagrodzenie i że dużo obiecują a mało z tego spełniają. Czy po latach coś się zmieniło? Orientujecie się ile obecnie można zarobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój