Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.

Haha 2012-05-30 13:13
Zarobki może w porządku ale pracownik jest traktowany jak [usunięte przez admina] mimo dobrze wykonanej pracy. Prezes nie jest neutralny, wstawia swoją rodzine na pierwszym miejscu (posada, zarobek itd). Podsłuchy przez szefostwo to normalka, i niebawem kamery! Nie wiem czy ten zarobek jest ok w stosunku do tego jak człowiek jest tam traktowany...
ihupbg 2014-01-04 10:54
Jednym slowem slaba firma
Nikos 2015-11-09 17:39
Psychicznie, to ta firma niszczy. Zdecydowanie nie polecam..
kwi' 2016-04-22 20:13
niby dlaczego ma być z nimi ciężko? towar dobry to i klient się znajdzie
jaa 2017-06-06 16:16
Jedna wielka masakra. Właściciel kombinuje wyłącznie jak to zrobić zeby z akordu wyszedł wolontariat. Kazdy jest z góry brany za złodzieja i oszusta.
abcd 2017-07-23 09:55
Ciężko jest pracować dla człowieka ktory niema żadnych skrupułów jesli chodzi o napchanie swoich kieszeni. Zdrowie i wynagrodzenia pracowników sa nieistotne dla pracodawcy, chorobowe jest zakazane, traktowane jest jako przekret zeby nie przyjść do pracy za czym idzie ciecie wyplaty. W sumie obcinają wyplaty za wszystko: zrobisz duzo roboty obetna bo oszukujesz i niemożliwe ze tyle bys zarobil, zrobisz malo obetna bo sie obijales.
Zostaw swoją opinię o Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o. - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o.