Opinie o Curtis Health Caps w Wysogotowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Curtis Health Caps. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Curtis Health Caps o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Curtis Health Caps w Wysogotowo

Aneks

Czy wiadomo coś o aneksach z podwyżkami ? Czy tylko będą dla tych (usunięte przez administratora) Czy jak zwykle ściema .....

Mariusz
@Brygadzista

A gdzie można się u Was zatrudnic?

Dorota

Witam jak wyglada praca na jakie wynagrodzenie brutto mogę liczyć jako operator maszyn i jak wyglądają te nowe zmiany ? Chciała bym zaaplikować cv

Ken
@Michał

Z tego co wiem to 4000 brutto.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy można liczyć w Curtis Health Caps na prywatną opiekę medyczną?

Aneks

Dario
@Aneks

Podwyżek sensownych nie będzie. Sciemniaja jak moga. Inflacja będzie większa jak ta kasa.

Brygadzista
@Aneks

Oczywiście że podwyżkę dostaniesz tylko jak zatrudnisz się u nas w Poznaniu - normalna firma z branży farmacji , a nie suplementów dla firm.

@Brygadzista

Teraz widzę coraz wiecej ogłoszeń brutto 6-7 tyś zł za 3 zmiany od poniedziałku do piątku tu powinno być ze względu na rónoważny system pracy na start 8-9 tyś zł do ok 6500 na ręke.

Mariusz Nowy wpis
@Brygadzista

A gdzie można się u Was zatrudnic?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Curtis Health Caps?

Ken Nowy wpis

Raczej umowa ZLECENIE skoro zwalniają pracowników z doświadczeniem i przyjmują nowych to chcieliby jak najtańszych pracowników których można szybko zwolnić.

@Dorota

4-4,5 brutto max, co biorąc pod uwagę że siedzisz tam po 12 godzin i minimum dwa weekendy w pracy jest śmieszną stawką. Nowych zmian pewnie jednak nie będzie bo by się im za bardzo brygady posypały myślę.

@operatorro

No faktycznie nawet za te 4500 brutto to za mało myślałam ze stawka wyniesie w tej branży minimum na stary 6500 brutto tym bardziej w systemie 4 brugady ale dziękuje za odpowiedz

@Dorota

A daj spokój, dokładnie jak piszesz, płacą słabo w dodatku urlopy rozliczane są niekorzystanie dla pracownika, czyli godzinowo ( a tzw. dniówka to 12gdozin więc dzień urlopu to półtora dnia urwane z puli urlopowej) w innych firmach dniówka to dniówka a nie przeliczane na godziny, masakra jakaś. W dodatku jak już ktoś wspomniał praca z materiałami niebezpiecznymi, rakotwórczym itd powinna być opłacana sporo lepiej!!!

Lenti
@operatorro

Facet, jeśli pracujesz na zmiany 12godzinne to ile z urlopu ma Ci zejść? 8 godzin? Włącz myślenie.

@Lenti

Ja tak z innej beczki... 12 godzin codziennie? Czy dwa dni pracy, dwa dni wolnego?

@Lenti

Lenti, uwielbiam teksty w stylu "włącz myślenie", są na podium zaraz za tymi "czytaj ze zrozumieniem", niestety zauważyłem, ze najczęściej stosują je osoby, które w swym życiu więcej słów napisały ( z reguły w głupio mądrych komentarzach w internecie) niż tych samych z książek przeczytały, także ten... Ale cóż, jeśli wyjdziesz poza swe ograniczenia to możesz kiedyś nawet zauważyć, że są firmy, które inaczej liczą urlopy przy zmianach 12h, bardziej pro pracowniczo, tak tak, mały szok ale jednak. ????

@operatorro

No jak widać różnie bywa dlatego warto po prostu wyjaśniać co i jak tak dla świadomości. No to może warto podsumować w miarę przystępnie zasady, które tu panują co by nikt wątpliwości już nie miał?

Kandydatka
@Dorota

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej lecz dowiedziałam się że praca jest systemowa tz ;brygady nie bardzo fajnie się rozmawiało a co najgorsze było na końcu rozmowy ponieważ spytano mnie na oczekiwania finansowe i powiedziałam że przy proponowanym systemie oczekuje 6 tyś na netto co i tak jest mało i nie wiem czy dobrze zrobiłam ?

Tudi
@Kandydatka

6 tys.na rękę zapomnij chyba że za 2 miesiące

@Tudi

Ile na start zarabia młodzszy operator mieszlników lub operator lini podstawa + dodatki ? Bo widzę kilka ogłoszeń o prace .

Ken Nowy wpis
@Michał

Z tego co wiem to 4000 brutto.

Laborant

Początkowo ucieszyłem się z telefonu od rekrutacji. Czasy pandemii, więc rozmowa odbyła się drogą wirtualną... i bardzo dobrze, ponieważ straciłbym tylko czas. Pani rekrutującą początkowo była uprzejma, zaprosiła na rozmowę kierowniczkę działu i zaczęła się lawina pytań, które miały mnie tylko ośmieszyć. Odpowiadałem zgodnie z prawdą, ale Paniom ewidentnie nie chodziło o moje kompetencje. Były aroganckie, na pytanie o godziny pracy firmy oraz ewentualne zmiany usłyszałem - "normalne godziny pracy", kolejne pytanie; jak wyglądają pierwsze dni pracy w firmie - "w pana przypadku trudno". Absolutny brak jakiegokolwiek poziomu rozmowy. Nawet gdybym jakimś cudem dostał tam pracę, nie podjął bym jej. Myślę, że Panie świetnie zaprezentowały swój profesionalizm oraz jak szanuje się pracownika w ich firmie. Podobno rekrutacja w tej firmie jest cały czas otwarta, ale obawiam się, że to kwestia kadry zarządzającej świadczy o małej ilości pracowników w firmie. Zdecydowanie jedna z najgorszych rozmów rekrutacyjnych w jakich uczestniczyłem. Jedyny plus taki, że otrzymałem negatywną odpowiedź.

Standardowe pytania rekrutacyjne, o to na jakim stanowisku siebie widzisz, doświadczenie, czy planujesz się rozwijać itp. - niestety na wszystkie pytania Panie rzucały głupim tekstem.

Ta firma nie docenia nawet pracowników którzy pracują bardzo długo....żyły wypruwają.....plany rodzinne zmieniają bo trzeba iść na dyżur....ciągle pod telefonem....a w podziękowaniu za lata poświęceń ..... niewiele co...... żenada....

Kiedyś nawet w święta musiałem pracować chciałem jechać do domu rodzinnego chociaż na te 3 dni nie pojechałem bo niby miało być dużo roboty i muszę być jako operator Mieszalników dyrektor zmiany . Gdy już byłem na miejscu okazało się ,że roboty nie ma i mamy iść do domu żenada -to był jeden z powodów dla którego nie pracuje tu. Najgorsze jest,że wszystkiego brakowało nawet klem które jeden operator drugiemu wydziera niemal z rąk . 2 przerwy 15 minut w ciągu 12 godzin pracy to porażka więcej odpoczynku to miał chłop pańszczyźniany w 17 wiecznej Rosji. Widzę ogłoszenia o prace dla operatorów Mieszalników i Maszyn i nie widze żadnych widełek odnośnie zarobków widocznie nie ma czym sie chwalić. Dlatego pytanie dla obecnych pracowników ile teraz mozna zarobić i czy coś się zmieniło na lepsze.

Observer

Kolejne odejścia i brak poprawy. Zamykamy się czy jak to ma wyglądać? Bo nie wiadomo w sumie czy do tych rozmów o podwyżkach które niby jakieś kiedyś gdzieś będą, zostanie pracowników produkujących i opiekujących się tą produkcją. Dla przypomnienia jest to firma produkcyjna która na tym głównie zarabia... chociaż głównie skupiamy się na raportach, dokumentacjach i wypełnianiu różnych odchyleń i kart awari w celu pozbycia się odpowiedzialności przez kogokolwiek. Czyli brak produkcji/kasy i bida lub nowy agencyjny narybek ,który ma wszystko gdzieś, to chyba tylko dwie drogi które zostały. Ważne że oszczędności na pracownikach przynoszą efekt, zero szkoleń oraz wymagań co skutkuje zerowym zaangażowaniem oraz niewiedzą. Słabe wynagrodzenia dla ludzi którzy umieją cokolwiek, umowy zastępcze(xD), praca w weekendy święta i nocki. Duża część kadry średniego szczebla to zupełne zapchajdziury które pracują tu X lat i tylko dlatego są jakimiś tam brygadzistami, być może tak jak w każdej normalnie firmie warto ich przysposobić do pracy z tymi podludźmi którzy po prostu pracują? No ale wtedy trzebaby coś wiedzieć i robić. W reszcie działów podobnie. Klasyczna firma w której kiedyś było pewnie dobrze, nowe posadki, zastępcy, raportujący, ludzie którzy nie wiedzą co się dzieje na produkcji ani jak wygląda produkcja tworzą wymagania i uczą pracowników jak mają coś robić. A podludzie pracować na panów dyrektorów, kierowników i specjalistów od ustawiania stołów i wydawania poleceń. Proszę nie usuwać i odpowiedzieć w miarę możliwości, nikogo nie obrażam, po prostu uważny obserwator.

Witam, Polecam omijać firmę szerokim łukiem. Właśnie zwolnili wielu nowych oraz wieloletnich pracowników lub nie przedłużyli umów. Widać, że firma ma poważne problemy finansowe. Zgodnie z nowym podejście tz. clear rules pracownicy nie mają szans na podwyżki, chociaż kierownicy ciagle mydlą oczy, iż podwyżki będą jednak mija 1,5 roku a podwyżek brak. Atmosfera w firmie nieprzyjemna, każdy obawia się, że zostanie zaraz zwolniony. Osoby na wyższych stanowiskach również powoli uciekali w roku 2022, po prostu wiedzieli co się dzieje…

Jak to w biznesie, raz idzie lepiej raz gorzej. Otoczenie ostatnio nie sprzyja chc. Tym, którym brakuje podwyżek faktycznie można polecić dziś znaleźć takie miejsce pracy, gdzie można zarobić więcej. Nie wszystkie miejsca odczuły inflacje, wzrost cen gazu i surowców jak chc. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie lepszy.

Niewarto
@:(

Moim zdaniem ściemniają branża farmaceutyczna jedna z najbardziej rentownych w naszej gospodarce a od pandemii jeszcze sie to zmieniło na plus,wystarczy poczytać odpowiednie raporty. Zobaczcie jak rozwija się konkurencja przylmą was z pocałowaniem ręki. Wyślijcie CV i zobaczcie ile wam zaproponują i nie chodzi tylko o pieniadze,ale też lepsze warunki pracy i wolne weekendy a nie Tyyranie po 12 godzin dzieńnnie.

@Niewarto

To słuszna rada. Jeśli praca nie odpowiada należy ją zmienić na inną. Negatywne wpisy na tym portalu w żaden sposób nie przyczynia się do poprawy warunków tym, którzy piszą, że są bardzo niezadowoleni z pracy i że praca tu jest zła. Trzeba korzystać z tego, że jest rynek pracownika i o pracę dość łatwo. Co do branży to owszem farmacja jest obiecująca, ale działanie w intratnej branży to nie gwarant sukcesu. Jest przecież tak wiele czynników, które na to mają wpływ a sposób zarządzania, otoczenie (ceny surowców, mediów) technologia i park maszynowy to tylko kilka z nich, które jak porównać to fabryka farma fabryce farma mocno nie równa.

Co się ciekawego dzieje w CHC?? Jakieś dalsze zwolnienia czy już wywalili tych co chcieli???? Jak rządy pod nowym prezesem????

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Curtis Health Caps?

W żaden sposób.....Jak możesz to nie aplikuj....

Gabriela

skoro tak twierdzisz to napiszesz tak na serio jak proces rekrutacyjny tutaj przebiega obecnie? wystarczy info zawarte w cv i nic więcej?

Anonim2
@Gabriela

Ty tak serio? Nie widzisz innych wpisów??? Jak traktują ludzi? Były grupowe zwolnienia w listopadzie. Nie pchaj się tam, będziesz jak robak. Na końcu cie zadeptaja

Nadgodziny

Firma tragedia Rudy J.D pozwala na dopisywanie godzin przełożonym a zwykli pracownicy mają zabierane nadgodziny a najlepsze z tego jest to że wszyscy wiedzą o kogo chodzi ale udają że nie wiedzą i nic z tym nie robią... Jedno (usunięte przez administratora) w tej firmie ,dobrze że odchodzę z tego (usunięte przez administratora) gdzie ludzi ma się totalnie w (usunięte przez administratora) A kłamstwa gonią kłamstwo . Firma nadaję się pod kontrolę PIP ,przepisy Bhp nie istnieją ,pracownicy nawet prawidłowo naliczonych wypłat nie mogą się spodziewać . Chylę czoła osobą które tu zostają ,podziwiam szczerze .

@Nadgodziny

Pracowałam w tej firmie.... mają tam pracowników za.....,.kontrola PIP bardzo jest potrzebna....na szczęście uciekłam z tego (usunięte przez administratora)

CHCemy pracować dla idei????

Serdeczne niepozdrowienia dla wszystkich biorących udział w tworzeniu tzw. clear rules. Awanse bez podwyżek oraz bez jakiejkolwiek realnej perspektywy czasowej na podwyżkę przy aktualnych poziomach inflacji tylko w CHC. Proponuję reklamowanie się nowym hasłem: CHCemy pracować dla idei. W firmie mają się się dobrze jedynie dyrektorzy i kierownicy którzy otrzymali wyrównania do rynkowych wynagrodzeń. Dawno tak źle się nie działo, atmosfera w firmie jest tragiczna, a nowi pracownicy walą drzwiami i oknami ???? szczerze mam nadzieję że szybko się przejadą na takim podejściu do ludzi, zwłaszcza do doświadczonych pracowników.

Pracownik xxx
@CHCemy pracować dla idei????

Faktycznie awanse bez podwyżki ,dostajesz więcej obowiązków za te same pieniądze ,pierwszy raz taką firmę widzę .Pracuję już dwa lata w tej firmie bez podwyżki .Jeśli doliczę sobie dojazd do pracy i koszt dojazdu ,system 12 godzinny,obiecanki podwyżek to gra warta świeczki .Czas zmienić pracę bo za takie pieniądze dostanę pracę wszędzie i nie po 12 godzin ,pracując soboty i niedzielę .Nie polecam .

@CHCemy pracować dla idei????

Człowiek już nie nadąża czytać maili z awansami, więc wychodzi na to że niektóre osoby zarabiały więcej niż jest szacowane na dane stanowisko, dlatego teraz dają awanse chociaż ktoś totalnie nie zasługuje lub nie nadaje się

@Adam

A dlaczego tak z tymi zarobkami tutaj powychodziło, ze mieli więcej?

Rozczarowana
@CHCemy pracować dla idei????

W listopadzie zwolnili kilkadziesiąt osób. Nie oszczędzili kobiet po macierzyńskim nawet. Po kilku latach poświęcenia przykro nie usłyszeć nawet słów dziękuję,czy powodzenia.

@aaaa
@Rozczarowana

Pokazali ile dla nich znaczą ludzie, o których wiecznie na wigilii słychać że Curtis to ludzie. Mhm, właśnie tak. Ludzie, którzy zostali powinni sami się skusić i szukać nowego miejsca pracy to by im pokazali.

Polecam omijać firmę szerokim łukiem. Zwolnili właśnie 50 osób bez uprzedzenia bądź nie przedłużyli umów.

@Anonim

Tak w jednej chwili? Czy na przestrzeni jakiegoś czasu? Orientujesz się może, co jednak było tego powodem? Bo rozumiem, że można się tylko domyślać, ale jak się pracuje w tej firmie, to jakieś słuchy może Cię doszły...

@Karolina

Umowy zaczęli nie przedłużać już od ostatniego tygodnia listopada, mówili że ci co mają umowę na czas nieokreślony nie muszą się martwić- oczywiście kłamali. 29 i 30.11 leciała osoba po osobie, bilans na ponad 20 osób z biura. Dodatkowo jeszcze ludzie z produkcji. Większość miała umowę na czas nieokreślony. Tłumaczyli się kiepską sytuacją finansową firmy.

zwolniony
@Anonim

taaaaa, witam z grona zwolnionych, a właściwie wyrzuconych na bruk jak (usunięte przez administratora) łajno zwierząt jest lepiej traktowane.. szkoda, że cały czas było pianie jak to super się rozwijamy, ahy i ehy - ta dopóki nie przynieśli nam wypowiedzeń i to w tak chamski sposób. prezesowa dobrze wiedziała co robi odchodząc z tonącego statku, przyszedł nowy kapitan i pokazał właśnie jak się wyrzuca ludzi za burtę, grunt, ze jego posadka utrzymana. najważniejsze, ze przyjaciele dyrektorów na bank utrzymają posadki, a sami dyrektorzy nadal będą dupska wozić służbowymi autami, bo na to kasa była, jest i będzie, byście się ością karpia nie podławili na spotkaniu wigilijnym. cóż, życzę powodzenia wszystkim zwolnionym powodzenia byśmy znaleźli lepsze miejsce pracy.

X
@zwolniony

Znowu mało pracy na produkcji ? Długo pracowałeś ?

zwolniony
@X

ja z biura i spokojnie, roboty mi nie brakowało. ale może dobrze się stało, człowiek da sobie szanse w lepszym miejscu, bez słuchania, że nie dostanie podwyżki, bo to nie ten czas

Putinek azorek
@zwolniony

Pracuje tu i jest nerwowo ponoć druga tura po 15 grudnia

Operatorka
@Putinek azorek

Ciekawe czym będą się kierować , czas zacząć szukać i uciekać z tonącego statku a nie czekać czy będzie się zwolnionym czy nie . Przykre jest to jak postępują z ludźmi .

Kamila
@Anonim

Tak z dnia na dzień zwolnili tyle osób? Jaki jest powód tych zwolnień? Jeżeli zwolnili tyle osób, to kto teraz pracuje? Może w takiej sytuacji szukają nowych osób do pracy i warto się zgłosić?

Xd
@Kamila

Jak chcesz zostać wyrzucony na bruk po miesiącu i być w ciemnej D to idź. Najlepiej za darmo, bo płacić godnie to też im nie po drodze

Czy firma Curtis Health Caps udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kiedystobylo

Pracownik może liczyć na porządne i solidne "dziękuję bardzo" oraz "w następnym kwartale" ????

@Kiedystobylo

Od czegoś negocjacje zawsze trzeba zacząć. ;) Pytanie co potem? Chyba, że jednak pożyczki tu pod fundusz nie podchodzą

Mango245

Zastanawiam się nad aplikacją do działu jakości/R&D jako analityk. Jak wyglądają zarobki na tym stanowisku na start? Czy praca jest na jedną zmianę? Jak z atmosferą?

Coś ostatnio stare wpisy ......nic nowego....ciekawe....tak dobrze jest????

Tomasz

Czy ja wiem? W tym roku trochę wpisów było. :) A ty co sam możesz powiedzieć o firmie?

@Tomasz

Więcej negatywów niż pozytywów......szkoda gadać....

Gabriela

A może jednak? Bo ciekawa jestem i tego i tego a zwłaszcza mówionego od osoby niezadowolonej i tej której się tu podoba, ciekawe jak duże rozbieżności będą

Ewelina

Dlaczego masz takie zdanie??

Czy pracownicy w Curtis Health Caps dogadują się między sobą?

Piotrek

Nie, Stachu ma non stop focha na Marcina.

Ewelina
@Piotrek

Ale to tylko jakaś jedna sytuacja czy inni też się obrażają na siebie?

5es;)

Niestety nie polecam, w firmie lecą w kule, głowa nie wie co d...a robi można by rzec w skrócie, a pracownik, szczególnie ten z produkcji dla góry zbytnio się nie liczy. A szkoda, bo to głównie oni właśnie wypracowują w pocie czoła te "rekordowe wyniki", tylko po co? Po to żeby zaraz po obwieszczeniu sukcesów zakręcać kranik z możliwością dorobienia kilku groszy, bo trzeba było ludziom zapłacić za to co sobie wypracowali? Przy takich ogłaszanych sukcesach nie należy oszczędzać na ludziach bo to się zemści. Praca ciężka, zmiany trwają po 12h, chodzisz raz na nocki potem na dniówki, teoretycznie więcej wolnego w miesiącu w praktyce wygląda to tak że się tego nie zauważa bo więcej trzeba odespać, zregenerować się. Praca często z materiałami niebezpiecznymi, rakotwórczymi, alergenami, w mojej opinii nie warta pieniędzy które są skłonni zapłacić a płacą niewiele. Za to, i tu uwaga, potrafią obiecywać większe pieniądze, nawet rozdawać listy intencyjne by potem rakiem się z ustaleń wycofywać, dramat, niepoważne podejście, graniczące z oszustwem, dlatego UWAGA! Na plus można wymienić w miarę zgraną załogę, oczywiście i tu można znaleźć zgrzyty i czarne owce, w postaci niektórych mistrzów zmian co to nie za bardzo ogarniają i mają w (usunięte przez administratora) pracowników, czy też ich zauszników brygadzistów, jak np taki jeden jedno oko na Maroko co to lubi podpierdzielić sobie czasami kogoś(powinien mieć ksywę kapusta;P), a o problemy i co robić w danej sytuacji dopytuje szeregowych operatorów bo sam nie za bardzo wie. Serio? Dodatek za nocki? Chyba najniższy z możliwych, zero dodatków typu wczasy pod gruszą itd, z catteringów obecnych w ogłoszeniu o pracę to jedynie kawa , herbata, resztę kup sobie sam i taki oto obraz firmy się kształtuje. Ogólnie nie polecam, firma na przysłowiowym zadupiu, gdzie to co zarobisz to stracisz na dojazdy i regenerację sił po zmianowym trybie pracy po 12h, lepiej poszukać czegoś w normalnym trybie po 8h i nie męczyć się, i za podobne pieniądze, to wcale nie jest trudne do zrobienia!

Mateusz

Az cię nie wywalą.

Fajnie jest

Dziękujemy zarządowi za czterobrygadowke po 8h od 1 marca. Wielki członek męski wam w cztery litery.

Tomasz
@Fajnie jest

A przejście na ten system wiąże się z jakimiś zmianami w pensjach? Jak to wygląda?

Oj Oj
@Fajnie jest

To chyba jakiś żart? Nie było żadnej rozmowy. Jak to prawda to sporo osób odejdzie...

Mateusz
@Oj Oj

Pracowałem tutaj jako operator mieszalników, jak tylko pojawił się Dariusz szef zmiany złożyłem wypowiedzenie ze względu na tę indywiduum, gdzie przy wyjściu do toalety robił mi problemy. Przerwy 2 krótkie gdzie odhaczane co do minuty bez względu czy masz blisko czy daleko do szatni, słabe szkolenia. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to ,że w kolejnej robocie miałem 8 godzinny tryb pracy od poniedziałku do piątką wolne weekendy stawkę ciut lepszą i 2 oficjalne przerwy tak że 40-50 minut przerwy . Warunki pracy i przestrzeganie BHP również na wyższym o niebo poziomie, nie musiałem latać po klemy podstawowy sprzęt do pracy, maseczki i wdychać tych trucizn bez maseczek przeciwpyłowych przy osobie która mnie szkoliła sama miała załażoną a ty wdychaj i się truj bo nie ma 2 na cały zakład i Dariusz z tym niewiele robił chociaż trzeba przyznać ,że to była norma również przed nim. Powiedzcie ile teraz macie brutto podstawy i dodatku za audyty jakie były za moich czasów, czy doszły jakieś inne. Co do 4brygadówki to teraz można spokojnie na starta dostać 6000-6500Brutto. Teraz standardem jest 13 pensja (kolejna wypłata a nie ochłapy jak w Curtis),gwiazdkowe(1600 zł netto) Wakacyjne 2000 netto ,Paczki na święta bony przedpłacone, kawa z automatu nie to co w Curtis gdzie musisz za to płacić, owoce i wiele innych rzeczy . Teraz macie 3wyjścia Strajkować by poprawić swój byt, szukać nowej pracy lub czekać na zmiłowanie boże. Moim zdaniem lepiej strajkować jak w Solarisie, Bridestone. Powodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Curtis Health Caps - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Curtis Health Caps?

Zobacz opinie na temat firmy Curtis Health Caps tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Curtis Health Caps?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Curtis Health Caps?

Kandydaci do pracy w Curtis Health Caps napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Curtis Health Caps